نخست‌وزیر دوچرخه‌سوار هلند، هدف آدم‌ربایی و حمله قاچاقچیان مواد مخدر

05/07/1400 08:27 ب.ظ

رسانه‌های هلندی روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) گزارش دادند که پلیس این کشور از بیم حملات باند قاچاقچیان مواد مخدر از جمله به قصد آدم‌ربایی، تدابیر امنیتی برای حفاظت از مارک روته، نخست‌وزیر را افزایش داده است.

رسانه‌های هلندی روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) گزارش دادند که پلیس این کشور از بیم حملات باند قاچاقچیان مواد مخدر از جمله به قصد آدم‌ربایی، تدابیر امنیتی برای حفاظت از مارک روته، نخست‌وزیر را افزایش داده است. روزنامه دی‌تلگراف گفته این نخست‌وزیر وابسته به طیف راست میانه، هدف تعقیب یک گروه بدنام قاچاق مواد مخدر موسوم به «ماکرو مافیا» قرار گرفته است.

مطابق گزارش این روزنامه به نقل از مقامات امنیتی که نخواسته‌اند نامشان فاش شود، «سیگنال‌هایی مبنی بر این که آقای روته ممکن است هدف حمله یا آدم‌ربایی قرار گیرد وجود داشته است» و شماری از افراد وابسته به این گروه مافیایی در نزدیکی وی دیده شده‌اند.

پیروزی قاطع حزب حاکم در انتخابات هلند؛ روته پردوام ترین نخست وزیر تاریخ کشور گروه «ماکرو مافیا» از آن‌جا به این نام ملقب شده که اعضای آن را عمدتا افرادی با اصالت مراکشی و یا از منطقه کارائیب تشکیل می‌دهند. گفته می‌شود پیشتر یک روزنامه‌نگار جنایی به نام پیتر.آر.دوریس در سال ۲۰۱۹ به دست اعضای همین گروه به قتل رسیده است.

به گزارش دی‌تلگراف تعدادی از افسران پلیس آموزش‌دیده از سرویس‌های امنیتی و دیپلماتیک کشور پادشاهی هلند برای محافظت از آقای روته «به صورت علنی و نیز مخفیانه» مأموریت یافته‌اند. روته عموما با دوچرخه در شهر لاهه دیده می‌شود. او برای دیدار با پادشاه و نیز مقامات بین‌المللی سوار بر دوچرخه ظاهر می‌شود و از حفاظت امنیتی کمی برخوردار است. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

جودو؛ گرند‌پری زاگرب با معرفی قهرمانان جدید به کار خود پایان دادیور اسپایکرز از هلند در فینال مبازات وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم موفق شد حریفی از رومانی را از پیش رو بردارد و صاحب مدال طلا شود.

حمله مسلحانه در عراق 4 کشته به جا گذاشتدر پی حمله مسلحانه در شرق عراق یک مامور پلیس و 3 غیرنظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

نخست‌وزیر اسرائیل با وزیران اماراتی و بحرینی دیدار خواهد کرد🔺 نخست‌وزیر اسرائیل با وزیران اماراتی و بحرینی دیدار خواهد کرد ◾ این نخستین دیدار نفتالی بنت با مقامات این کشورهای عرب حوزه خلیج فارس از زمان تکیه زدن بر کرسی نخست‌وزیری اسرائیل است. ⬇ بیشتر بخوانید: شيداى_همدانى_را_آزاد_كنيد دوستی دولت ها و ملت ها در خاورمیانه جدید مستدام باد🤝🤝🤝

مرور رسانه‌ها: خبرگزاری مهر و حمله به احساسات عمومی با اخبار جعلی

طالبان تاجیکستان را به مداخله در امور داخلی خود متهم کردطالبان تاجیکستان را به مداخله در امور داخلی خود متهم کرد عبدالغنی برادر، معاون نخست‌وزیر دولت موقت طالبان در افغانستان طی مصاحبه با شبکه تلویزیونی «الجزیره» تاجیکستان را به مداخله در امور داخلی افغانستان متهم کرده و گفت که هر اقدام پاسخی دارد. تاجیکستان قبر خودش رو در بمباران ناشناس پنجشیر کند ،، کار هر کسی که بود مهم نیست ، به اسم تاجیکستان تمام شد moseyeb3 هرجا سخن از گروه‌های تروریستی است نام پاک ترکیه میدرخشد.

توصیه نفتالی بنت به رهبران ایران: به جای «وسواس فکری» در مورد اسرائیل به فکر بهبود زندگی مردم خود باشیدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، پیش از عزیمت به نیویورک برای شرکت در هفتاد‌وششمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت در سخنرانی‌اش «صدای اسرائیلی‌ها خواهد بود.» اسم تجاوز ۷۰ ساله به سرزمین فلسطین وسواس فکریه ؟!!! الدنگ سلام آبی و سفید فراموش نکن که امپراتوری تجارت در خاورمیانه را خواه ناخواه ایرانی برنامه ریزی می‌کند اینکه که شما هم به جای رقیب نشسته اید فرصتی به شما وخواست ایران بوده است . تجارت هسته ای با توجه به تامین منابع طبیعی وابسته ،بلاشک در سیطره ایران خواهد بود.💫⚡⚠️ نتانیاهو احمق رفت یه احمق تر جاش رو گرفته آخه گاگول چرا سعی می کنی تحریک کنی ایرانیا رو ؟؟ میزنن خار مادرتونو سرویس می کنن ها از ما گفتن بود درضمن ، خبرنگار صدای امریکا هر گوهی ک بهت میدن نخور واسه خایه مالی این امریکایی ها

افزایش تهدیدات علیه مارک روته که به دلیل رفت و آمدهایش با دوچرخه مشهور است، پس از آن صورت می‌گیرد که دولت هلند به رهبری او تعهد کرد تلاش‌ها برای مقابله با جرائم سازمان‌یافته را افزایش دهد.

روزنامه دی‌تلگراف گفته این نخست‌وزیر وابسته به طیف راست میانه، هدف تعقیب یک گروه بدنام قاچاق مواد مخدر موسوم به «ماکرو مافیا» قرار گرفته است. مطابق گزارش این روزنامه به نقل از مقامات امنیتی که نخواسته‌اند نامشان فاش شود، «سیگنال‌هایی مبنی بر این که آقای روته ممکن است هدف حمله یا آدم‌ربایی قرار گیرد وجود داشته است» و شماری از افراد وابسته به این گروه مافیایی در نزدیکی وی دیده شده‌اند.

پیروزی قاطع حزب حاکم در انتخابات هلند؛ روته پردوام ترین نخست وزیر تاریخ کشور

گروه «ماکرو مافیا» از آن‌جا به این نام ملقب شده که اعضای آن را عمدتا افرادی با اصالت مراکشی و یا از منطقه کارائیب تشکیل می‌دهند. گفته می‌شود پیشتر یک روزنامه‌نگار جنایی به نام پیتر.آر.دوریس در سال ۲۰۱۹ به دست اعضای همین گروه به قتل رسیده است.

به گزارش دی‌تلگراف تعدادی از افسران پلیس آموزش‌دیده از سرویس‌های امنیتی و دیپلماتیک کشور پادشاهی هلند برای محافظت از آقای روته «به صورت علنی و نیز مخفیانه» مأموریت یافته‌اند.

روته عموما با دوچرخه در شهر لاهه دیده می‌شود. او برای دیدار با پادشاه و نیز مقامات بین‌المللی سوار بر دوچرخه ظاهر می‌شود و از حفاظت امنیتی کمی برخوردار است.

دفتر نخست‌وزیری، سازمان امنیت ملی و دادستانی هلند از اظهارنظر درباره گزارش‌های منتشره خودداری کرده‌اند.