نخست وزیر ژاپن راهی بیمارستان شد؛ شایعات درباره ناپایداری وضعیت سلامتی شینزو آبه

27/05/1399 04:20:00 ب.ظ

نخست وزیر ژاپن راهی بیمارستان شد؛ شایعات درباره ناپایداری وضعیت سلامتی شینزو آبه جزئیات بیشتر🔽

در گزارش رسانه‌های ژاپنی، دلیلی برای مراجعه آقای آبه به بیمارستان ذکر نشده اما پیش از این نشریه کیودو خبر داده بود که نخست وزیر ژاپن در ماه ژوئیه خون استفراغ کرده است. از سوی دیگر یک فرد نزدیک به نخست وزیر اعلام کرد که حضور آقای آبه بر اساس یک برنامه همیشگی بوده است. براساس اعلام نشریه کیودو، آقای آبه سالی دو بار برای معاینه به بیمارستان مراجعه می‌کند.

مدتی است که شایعاتی درخصوص ناپایداری وضعیت سلامتی نخست وزیر مطرح بوده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

نخست وزیر اسرائيل عدم تمدید تحریم تسلیحاتی رژیم ایران را شرم آور خواند🔺نخست وزیر اسرائيل عدم تمدید تحریم تسلیحاتی رژیم ایران را شرم آور خواند ⚡️بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائيل، از رای شورای امنیت درباره عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران انتقاد کرد.

وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیرلهستان دیدار و درباره توافق دفاعی جدید گفت‌وگو کرد🔺وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر لهستان دیدار و درباره توافق دفاعی جدید گفت‌وگو کرد ⚡️مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و ماتِئوش موراویِتزکی نخست وزیر لهستان شنبه در ورشو با یکدیگر دیدار و درباره توافق دفاعی جدید و حمایت کشور از مردم بلاروس گفت‌وگو کردند.

سفر وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش ترکیه به لیبیوزیر دفاع ملی و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه برای نظارت بر روند اقدامات صورت گرفته در چارچوب قرارداد همکاری نظامی با لیبی به این کشور سفر کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر اطلاعات اسرائیل: انتظار می‌رود بحرین و عمان نیز برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل گام بردارند🔺وزیر اطلاعات اسرائیل: انتظار می‌رود بحرین و عمان نیز برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل گام بردارند ⚡️وزیر اطلاعات اسرائیل گفت که بحرین و عمان می‌توانند کشورهای بعدی که مسیر امارات را برای رسمی کردن روابط خود با اسرائیل طی می‌کنند، شناخته شوند.

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: «دشمنان» خیز کرونا را به پای عزاداران محرم ننویسند

وزیر خارجه آمریکا از اقدام لیتوانی در شناسایی حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی استقبال کرد🔺وزیر خارجه آمریکا از اقدام لیتوانی در شناسایی حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی استقبال کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا از اقدام لیتوانی در شناسایی حزب‌الله به عنوان یک سازمان تروریستی و ممنوعیت فعالیت‌های آن گروه مورد حمایت ایران در لیتوانی استقبال کرد.