نخستین رویداد همرسانی فعالان اقتصاد خلاق و دانش بنیان با موزه‌های دفاع مقدس

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حمایت ستاد توسعه فناوریهای فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری نخستین «همرسانی» فعالان اقتصاد خلاق و دانش بنیان را با موزه‌های دفاع مقدس برگزار می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اهداف رویداد:شناسایی استارتاپهای مرتبط با مفهوم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

احصاء نیازمندی‌های موزه دفاع مقدس و تأمین آن‌ها با محصولات و خدمات صنایع خلاق و دانش بنیان در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزارمخاطبان رویداد: مدیران خانه‌های خلاق و نوآوری، شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری استارتاپهای حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی استارتاپهای حوزه موزه داری، استارتاپهای قابل تعمیم به نیازمندیهای موزههمچنین برای ثبت نام کنندگان زیست بوم اقتصاد خلاق و دانش بنیان، ضمن تمهید بازدید از موزه دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس، همرسانی طی یک نشست جمعی انجام خواهد شد.

زمان رویداد: پنج شنبه ۶ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶مکان: تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی شرق، خیابان سرو، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سالن قصر شیرین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار شهردار تبریز با خانواده معظم دو سرباز شهیدشهردار تبریز به همراه عضو شورای اسلامی شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز سرباز با خانواده معظم دو سرباز شهید دوران دفاع مقدس و مدافع وطن دیدار و گفتگو کرد۔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رسانه‌ها برای تبیین تاریخ دفاع مقدس تلاش کنندمجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت طی بیانیه‌ای،ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس،رسانه‌ها را به تلاش برای تبیین تاریخ دفاع مقدس بر اساس واقعیت‌ها فراخواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رسانه‌ها به تلاش برای تبیین تاریخ دفاع مقدس کنندمجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت طی بیانیه‌ای،ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس،رسانه‌ها را به تلاش برای تبیین تاریخ دفاع مقدس بر اساس واقعیت‌ها فراخواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نمایش فیلم‌های کوتاه و مستند به مناسبت هفته دفاع مقدسبه مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه و مستند با مضمون دفاع مقدس در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست رسانه‌ای تبیین نقش بانوان در دفاع مقدس برگزار شدبه مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشست رسانه‌ای «سنگرها را باید حفظ کرد» با محوریت تبیین نقش بانوان و خانواده در دفاع مقدس به همت جهاد دانشگاهی گیلان برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »