نحوه رسیدگی به شکایات مزاحمت‌های زنان در تاکسی‌ها/ 'محکومیت‌های قضایی' و 'اخراج' در انتظار رانندگان مزاحم/ تعلیق فعالیت راننده تپسی

01/06/1399 10:17:00 ق.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ نحوه رسیدگی به شکایات مزاحمت‌های زنان در تاکسی‌ها/ 'محکومیت‌های قضایی' و 'اخراج' در انتظار رانندگان مزاحم/ تعلیق فعالیت راننده تپسی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران گفت: بر اساس اطلاعات میدانی که به دستمان رسیده، برخی تاکسیران‌ها در دریافت وام ۶ میلیونی دچار سردرگمی هستند، چرا که به برخی وام پرداخت شده و به برخی پرداخت نشده است و عده‌‌ای هم در ثبت‌نام مشکل داشتند. سردرگمی تاکسیران‌ها در دریافت وام ۶ میلیونی او با بیان اینکه شهرداری تهران برنامه‌های حمایتی دیگری را نیز در نظر گرفته است که به زودی جزئیات آن اعلام می‌شود، در خصوص آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ۶ میلیون تومانی دولت گفت: این تسهیلات از سوی دولت مصوب...

سردرگمی تاکسیران‌ها در دریافت وام ۶ میلیونی او با بیان اینکه شهرداری تهران برنامه‌های حمایتی دیگری را نیز در نظر گرفته است که به زودی جزئیات آن اعلام می‌شود، در خصوص آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ۶ میلیون تومانی دولت گفت: این تسهیلات از سوی دولت مصوب شده و متولی اجرای آن وزارت رفاه است که از طریق سامانه کارآ اقدام به ثبت نام و پرداخت تسهیلات می‌کنند، از آنجا که ما در شهرداری به این سیستم دسترسی نداریم، گزارشی از تعداد تسهیلات پرداخت شده تاکنون در اختیارمان نیست.

قنادان ادامه داد: اما بر اساس اطلاعات میدانی که به دستمان رسیده، برخی تاکسیران‌ها در این زمینه دچار سردرگمی هستند، چرا که به برخی وام پرداخت شده و به برخی پرداخت نشده است. عده‌‌ای هم در ثبت‌نام مشکل داشتند که همه این موضوعات از طریق مکاتبه به عزیزان در وزارت رفاه اعلام شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در خصوص توزیع کاورهای جداکننده بین رانندگان تاکسی گفت: توزیع کاورها همچنان ادامه دارد و تا پاییز تلاش می‌کنیم نصب کاورهای جداکننده در تاکسی‌ها به میزان قابل قبولی برسد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 861 نفر رسید

ناوالنی، منتقد پوتین در بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد | DW | 20.08.2020آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین به دلیل وضعیت بحرانی شدید جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد. گفته می‌شود که وضعیت ناوالنی به دلیل 'مسمومیت احتمالی' بحرانی شده است.

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 894 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 37 هزار و 894 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

رهبر کره شمالی برخی اختیاراتش را به خواهرش 'واگذار' کرد - BBC News فارسیسرویس اطلاعاتی کره جنوبی می‌گوید کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برخی اختیاراتش را به خواهرش کیم یو جونگ محول کرده است. سرویس اطلاعاتی کره جنوبی گفته است رهبر کره شمالی 'کماکان قدرت مطلقه' را دارد اما اخیرا به تدریج برخی اختیاراتش را واگذار گرده است.

آخرین وضعیت دستگیری منتشر کنندگان سئوالات کنکور/قطع اینترنت برخی حوزه ها به درخواست سازمان سنجشرئیس سازمان سنجش آموزش کشور از دستگیری تمامی منتشر کنندگان سئوالات آزمون دو روز قبل کنکور به جز یک نفر از این افراد خبر داد و گفت: کلید سئوالاتی که در فضای مجازی از آزمون امسال منتشر شده جعلی است و به داوطلبان اطمینان می دهیم آزمون امسال با سلامت کامل برگزار می شود.

توافق دو قدرت‌ رقیب در لیبی بر سر توقف درگیری‌ها و آتش‌بس سراسریسازمان ملل متحد نیز که طی دو سال گذشته با برپایی نشست‌هایی میان طرفین مخاصمه تلاش‌ زیادی برای برقراری صلح و آتش بس در این کشور جنگ زده به خرج داد نسبت به حصول این توافق و متوقف شدن نبردها در لیبی ابراز خرسندی کرده است.