نجات 6 گردشگر همدانی و خرم آبادی در تنگه هلت پلدختر

21/06/1398 10:51 ق.ظ

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر از نجالت 6 گردشگر خرم آبادی و همدانی در تنگه هلت این شهرستان خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر از نجالت 6 گردشگر خرم آبادی و همدانی در تنگه هلت این شهرستان خبر داد. وی افزود: به محض اطلاع از گرفتارشدن این گردشگران در تنگه هلت، گروهی از نیرو‌های امداد و نجات پایگاه امدادی هلال احمر پل زال به محل اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: با تلاش نیرو‌های امدادی حاضر در محل ساعت 2 بامداد امروز این گردشگران نجات یافتند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

کشتی کروز حامل 1447 گردشگر در مارماریس ترکیه لنگر انداخت

استفاده از کانکس به جای مدرسه در مناطق سیل‌زده پلدخترمدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: برای مدارس آسیب‌دیده از سیل پلدختر کانکس‌های بزرگی را در نظر گرفته‌ایم تا در اول مهر هیچ دانش‌آموزی بدون کلاس درس نباشد.

کشتی کروز حامل 1447 گردشگر در مارماریس ترکیه لنگر انداخت

تعهدات برجامی در هر ۵۰ روز را با جدیت دنبال می‌کنیمسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، اقدامات اخیر آمریکا ورژیم صهیونیستی علیه برجام را به شدت مورد انتقاد قرار دادوگفت: ایران تحت تاثیر این فضا سازی ها قرار نمی گیرد و کاهش تعهدات برجامی در هر ۵۰ روز را با جدیت دنبال می کند.

حال و هوای عاشورایی در خیابان‌های انگلیس + فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 حال و هوای عاشورایی در خیابان‌های انگلیس جمعی از مسلمانان و شیعیان مقیم انگلیس در برخی از خیابان‌های این کشور در قالب دسته‌های عزاداری به سینه‌زنی و مرثیه سرایی در سوگ شهادت امام حسین (علیه السلام) پرداختند محرم

وزیر راه: افزایش قیمت حمل و نقل در ایام اربعین تخلف استوزیر راه: راه آهن، حمل و نقل جاده‌ای و هواپیما به هیچ وجه افزایش قیمت ندارند و اگر کسی افزایش قیمت را اعمال کند تخلف است و با او برخورد می‌شود خب چرا صدقه زوری میدین؟! من قطار سوار شدم ٧٠ تومن بلیطش بود هرطور حساب کردم با هشت تا واگن و این تعداد مسافر و نفری ٧دلار، شما نمی تونین هزینه تعمیر و نگهداری قطار را بدین چه برسه هزینه ریل و واگن جدید را...واگن هم افتضاح بودا خب کی گفته همه فقیرند و باید وزارت راه فقیرداری کنه؟