نجات حیوانات وحشی پس از آتش‌سوزی در آمازون

29/06/1399 11:11 ق.ظ

نجات حیوانات وحشی پس از آتش‌سوزی در آمازون این ویدئو را ببینید🔽

گروه های نجات می دانند که آتش سوزی به خودی خود یک مشکل بزرگ است اما حیوانات پس از آن با گرسنگی و تشنگی مواجه می شوند. دو آتش سوزی در «پانتانال» در آمازون، ۱۲ درصد جنگل‌های این منطقه را نابود کرد. در پی این آتش سوزی، گروه‌های نجات با آمادگی کامل برای نجات حیوانات وحشی دست به کار شدند.

آنان داوطلبانی هستند که تخصص‌شان کمک به حیواناتی است که توسط بشر یا بلایای طبیعی آسیب دیده‌اند. بره آهوها، جگوارها و سوسمارهای کوچک از جمله حیپانات نجات‌یافته‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

صلح نجات بخش ملت‌ها در برابر کروناست/آغاز مطالعات درمان کرونا در کشورمعاون وزیر بهداشت: *ابتلای یک میلیارد نفر به کرونا در شرایطی فعلی دور از ذهن نیست *احتمالا۳۵۰ میلیون نفر در پی ابتلا به این بیماری نیاز به بستری پیدا کنند *شاید تا یکسال آینده واکسن قابل اعتماد کرونا در جامعه توزیع نشود

از آمریکا تا آمازون و از تالاب‌های پانتانال تا زاگرس در ایران؛ جنگل‌ها در آتش می‌سوزند - BBC News فارسیآتش سوزی‌های گسترده ای که بیش از سه میلیون هکتار از اراضی سه ایالت غربی آمریکا را در کام خود فرو برد بالاخره رو به مهار شدن است.

انتقال پناهجویان موریا یک هفته پس از آتش‌سوزیدر روزهای اخیر بسیاری از این پناهجویان در همان محل یا در کنار خیابان‌ها روی کارتن می‌خوابیدند.

گلچین ویدئوهای هفته؛ نان‌پزی زوج سلطنتی بریتانیا و آتش‌سوزی در آمریکاشاهزاده ویلیام، نوه ملکه بریتانیا و همسرش، کیت میدلتون از نانوایی معروف «بیگل بیک» در لندن بازدید کردند. زوج سلطنتی بریتانیا در جریان این بازدید به تهیه نان بیگل در این نانوایی کمک کردند.

مرگ صدها هزار پرنده در پی آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های آمریکابدن‌های بی‌جان فنچ‌ها، گنجشک‌ها، پرستوها، چکاوک‌ها و طرقه‌های آبی در سراسر این ایالات دیده می‌شود و زیست شناسان دانشگاه نیومکزیکو تخمین می‌زنند که شمار پرندگان کوچکی که در این مدت جان باخته‌اند به میلیون‌ها پرنده برسد.

مسن‌ترین قاضی دیوان عالی آمریکا درگذشتمسن‌ترین قاضی دیوان عالی آمریکا درگذشت روث بیدر گینزبرگ، قاضی دیوان عالی آمریکا در سن ۸۷ سالگی بر اثر عود مجدد سرطان پانکراس در خانه خود در واشنگتن درگذشت.

به روز شده در: ۱۹/۰۹/۲۰۲۰

دو آتش سوزی در «پانتانال» در آمازون، ۱۲ درصد جنگل‌های این منطقه را نابود کرد. در پی این آتش سوزی، گروه‌های نجات با آمادگی کامل برای نجات حیوانات وحشی دست به کار شدند. آنان داوطلبانی هستند که تخصص‌شان کمک به حیواناتی است که توسط بشر یا بلایای طبیعی آسیب دیده‌اند. بره آهوها، جگوارها و سوسمارهای کوچک از جمله حیپانات نجات‌یافته‌اند.

پانتانال بزرگ ترین تالاب گرمسیری جهان در غرب برزیل است که بالاترین جمعیت جگوارهای روی زمین را دربر می گیرد.