نجات‌دهنده گربه‌های ووهان

23/02/2020 01:40:00 ب.ظ

گزارش ویدئویی «#گاردین» از تلاش‌ها برای ادامه زندگی در چین 🔹نجات‌دهنده گربه‌های ووهان تهیه‌شده در واحد ترجمه و #دوبلاژ_اعتمادآنلاین #زیرنویس_فارسی #بین‌الملل مشاهده #ویدیو در #سایت👇 👈

گاردین, دوبلاژ_اعتمادآنلاین

گزارش ویدئویی « گاردین » از تلاش‌ها برای ادامه زندگی در چین 🔹نجات‌دهنده گربه‌های ووهان تهیه‌شده در واحد ترجمه و دوبلاژ_اعتمادآنلاین زیرنویس_فارسی بین‌الملل مشاهده ویدیو در سایت 👇 👈

با شیوع ویروس کرونا در شهر ووهان چین این شهر قرنطینه شد. بسیاری از ساکنان شهر که در زمان آغاز قرنطینه خارج از شهر بودند امکان بازگشت به خانه‌هایشان را نداشتند و در این میان حیوانات خانگی‌شان روزها در خانه‌ها تنها ماندند.

اعتمادآنلاین

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

جان باختن 8 نفر در وان ترکیه در پی وقوع زلزله 5.7 ریشتری در ایران

بدنبال پایان برجام نیستیم و راه گفت‌و‌گو با اتحادیه اروپا در این زمینه را نبسته‌ایمرئیس جمهور با تاکید بر اینکه توافق هسته ای را به نفع منطقه و جهان می دانیم و اقدام آمریکا در خروج از برجام به ضررملت های منطقه ، جهان و خود مردم آمریکا بوده است، گفت: همه باید تلاش کنیم برجام حفظ شود و ما در این زمینه راه گفت و گو با اتحادیه اروپا را نبسته ایم.

رئیس شورای شهر تهران در سلامت کامل به سر می بردتهران- ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به انتشار خبر ابتلای وی به ویروس کرونا گفت که در منزل مانده است و در سلامت کامل به سر می برد.

فساد در ایران | رئیس شورای شهر لواسان بازداشت شد🔺فساد در ایران | رئیس شورای_شهر لواسان بازداشت شد ⚡️در ادامه دستگیری مدیران شهری در مناطق مختلف ایران، گزارش ها حاکی از بازداشت امیر افراسیابی، رئیس شورای شهر لواسان، از توابع شمیرانات تهران است.

کرونا در قم؛ برنامه‌ای برای قرنطینه کردن شهر وجود نداردقم - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: شیوع کرونا دراین استان بحرانی نیست و برنامه‌ای برای قرنطینه کردن شهر وجود ندارد.مردم به شایعات گوش ندهند.

توضیحات امینی در خصوص غیبت تعدادی از اعضای شورای شهرنایب رییس شورای شهر تهران: *هاشمی به دلیل ارتباط کاری که با یکی از افراد مشکوک به ابتلا به کرونا داشته و برای رعایت حال بقیه اعضاء در خانه مانده است *تعدادی از اعضاء برای رعایت حال بقیه و نه خودشان ترجیح دادند قرنطینه باشند و در جلسه امروز حاضر نشوند

به گزارش اعتمادآنلاین به نقل از «گاردین»، یی جیالین یکی از کسانی است که در شرایط سخت این روزهای ووهان داوطلبانه می‌کوشد تا حیوانات خانگی‌ رهاشده را نجات دهد.هشت تن از اهالی شهرستان باش‌قلعه استان وان در پی زلزله‌ای 5.به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی روز شنبه در دیدار " استف بلوک" وزیر امور خارجه دولت پادشاهی هلند با وی، با اشاره به روابط خوب و دوستانه دو کشور در طول قرن های گذشته ، افزود: علاقمند توسعه روابط  سیاسی و اقتصادی با هلند هستیم.«محسن هاشمی» این مطلب را امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی بیان کرد که علت غیبت او را در نشست فوق العاده هیات رییسه شورای شهر، احتمال ابتلا به ویروس کرونا اعلام کرده اند.

.