نجات‌دهنده گربه‌های ووهان

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش ویدئویی «گاردین» از تلاش‌ها برای ادامه زندگی در چین 🔹نجات‌دهنده گربه‌های ووهان تهیه‌شده در واحد ترجمه و دوبلاژ_اعتمادآنلاین زیرنویس_فارسی بین‌الملل مشاهده ویدیو در سایت👇 👈

به نقل از «گاردین»، یی جیالین یکی از کسانی است که در شرایط سخت این روزهای ووهان داوطلبانه می‌کوشد تا حیوانات خانگی‌ رهاشده را نجات دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جان باختن 8 نفر در وان ترکیه در پی وقوع زلزله 5.7 ریشتری در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بدنبال پایان برجام نیستیم و راه گفت‌و‌گو با اتحادیه اروپا در این زمینه را نبسته‌ایمرئیس جمهور با تاکید بر اینکه توافق هسته ای را به نفع منطقه و جهان می دانیم و اقدام آمریکا در خروج از برجام به ضررملت های منطقه ، جهان و خود مردم آمریکا بوده است، گفت: همه باید تلاش کنیم برجام حفظ شود و ما در این زمینه راه گفت و گو با اتحادیه اروپا را نبسته ایم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس شورای شهر تهران در سلامت کامل به سر می بردتهران- ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به انتشار خبر ابتلای وی به ویروس کرونا گفت که در منزل مانده است و در سلامت کامل به سر می برد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

فساد در ایران | رئیس شورای شهر لواسان بازداشت شد🔺فساد در ایران | رئیس شورای_شهر لواسان بازداشت شد ⚡️در ادامه دستگیری مدیران شهری در مناطق مختلف ایران، گزارش ها حاکی از بازداشت امیر افراسیابی، رئیس شورای شهر لواسان، از توابع شمیرانات تهران است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در قم؛ برنامه‌ای برای قرنطینه کردن شهر وجود نداردقم - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: شیوع کرونا دراین استان بحرانی نیست و برنامه‌ای برای قرنطینه کردن شهر وجود ندارد.مردم به شایعات گوش ندهند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات امینی در خصوص غیبت تعدادی از اعضای شورای شهرنایب رییس شورای شهر تهران: *هاشمی به دلیل ارتباط کاری که با یکی از افراد مشکوک به ابتلا به کرونا داشته و برای رعایت حال بقیه اعضاء در خانه مانده است *تعدادی از اعضاء برای رعایت حال بقیه و نه خودشان ترجیح دادند قرنطینه باشند و در جلسه امروز حاضر نشوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »