نجات بهرامی از زندان آزاد شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نجات_بهرامی پس از تحمل حدود ۵ ماه از محکومیت یک ساله خود از زندان اوین آزاد شد. او ۳ روز پس از مثبت شدن تست کرونا آزاد شد؛ مشخص نیست آزادی او در پی عفو مشروط بوده یا قانون اخیر تقلیل مجازات برای زندانیان. اخبار_ایران اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست

«نجات بهرامی»، روزنامه‌نگار و معاون سابق روابط عمومی وزارت آموزش‌و‌پرورش، پس از تحمل حدود ۵ ماه از دوره محکومیت یک ساله خود از «زندان اوین» آزاد شد.

پیش از این روز چهارشنبه ۱۶مهر۱۳۹۹، «انصاف‌نیوز» خبر ابتلای این روزنامه‌نگار به ویروس کرونا در زندان را داده بود. در این خبر آمده بود که با گذشت ۱۲روز از بروز علائم بیماری، بهرامی را برای انجام آزمایش‌ها به «بیمارستان طالقانی تهران» منتقل کرده‌اند و نتیجه آزمایش‌ها نشان داد این روزنامه‌نگار به این بیماری مبتلا شده است. برای اولین بار آذر ماه ۱۳۹۷ بازداشت شد و به دلیل وضعیت نامساعد جسمانی، پس از یک هفته با قرار وثیقه آزاد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار تلفات انفجار گاز شهری در اهواز / پایان عملیات امداد و نجات
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پدر جولیان آسانژ در برلین: پسرم را نجات دهید | DW | 10.10.2020پدر جولیان آسانژ برای بار دوم به برلین آمد تا از زمامداران آلمانی برای آزادی پسرش یاری بخواهد. روند بازجویی از جولین آسانژ در لندن پایان یافته و این احتمال قوت گرفته است که او به مقام‌های آمریکایی تحویل داده شود. جولیان اسانژ یک انسان بزرگ است کسی که فساد و جنایات سیستم حاکمه را افشا میکند سزاوار تقدیر است نه زندان ، ولی متاسفانه در جامعه ای امروز بشری انسانها به خاطر گفتن حقیقت و افشاگری به زندان میافتن و صدایشان توسط سیستم حاکمه خفه می‌شود جای او هرگز زندان نبوده و نیست اون موقع که اسناد سری رو منتشر می کرد باید فکر الان می افتاد خربزه خورده پای لرزش هم وایسه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران در قرقیزستان؛ رئیس‌جمهوری پیشین بار دیگر بازداشت شدمعترضان به نتیجه انتخابات پارلمانی قرقیزستان روز سه‌شنبه الماس‌بیگ آتامبایف را از زندان آزاد کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ برای اولین بار از زمان ترخیص از بیمارستان در انظار عمومی ظاهر شدطرفداران چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا در حیاط کاخ سفید شعار «چهار سال دیگر» سر می‌دادند. این خودش تنهایی تا حالا ۱۰۰ هزار نفرو مریض کرده ادامه فیلم جمع آوری آرای انتخابات🤣🤣🤣 اصلا ترامپ ماسک نزده بود تو مراسم، که کلی هم سر و صدا کرد. تو هم یورو نیوز ؟؟؟؟!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنیس‌باز ۱۹ ساله لهستانی قهرمان مسابقات آزاد فرانسه شداو روز شنبه در حالی پا به بازی فینال «رولان گاروس» گذاشت که در رتبه بندی جهانی مقام ۵۴ را داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نادال برای سیزدهمین بار جام قهرمانی را در پاریس بالای سر بردقهرمانی رافائل نادال در مسابقات آزاد فرانسه بیستمین قهرمانی او در یکی از مسابقات «گرند اسلم» بود. Te queremos mucho orgoye -de España
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »