نتیجه یک نظرسنجی: روزنامه‌نگاران زن در بحران کرونا دچار اضطراب بیشتری هستند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران براساس آخرین نظرسنجی که در تاریخ هفتم می منتشر کرده، خبر داده است روزنامه‌نگاران زن بیشتر از همکاران مرد در جریان بحران همه‌گیر ویروس کووید۱۹ از فشار روانی و اضطراب رنج می‌برند. کرونا_در_جهان خبرنگاری_جرم_نیست

فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران براساس آخرین نظرسنجی که در تاریخ هفتم ماه می منتشر کرده، خبر داده است روزنامه‌نگاران زن بیشتر از همکاران مرد در جریان بحران همه‌گیر ویروس کووید ۱۹ از فشار روانی و اضطراب بیشتری رنج می‌برند.

از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ آوریل یعنی طی دو روز، ۱۳۰۸ روزنامه‌نگار از ۷۷ کشور جهان به این نظرسنجی پاسخ داده‌اند که ۴۲ درصد پاسخ‌دهندگان زنان روزنامه‌نگار بوده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جینو بارتالی: چگونه یک دوچرخه‌سوار جان صدها نفر را نجات داد؟جینو بارتالی یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان دوچرخه‌سواری تاریخ است. اما دستاوردی که او در زندگی داشت به مراتب بزرگ‌تر از موفقیت‌های ورزشی‌است. این ماجرای شگفت‌انگیز ورزشکاری بزرگ و انسانی بزرگ‌تر است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

شناسایی اولین مورد ابتلا به کووید ۱۹ در ووهان بعد از یک ماهشناسایی اولین مورد ابتلا به کووید ۱۹ در ووهان بعد از یک ماه امروز (یک‌شنبه) در شهر ووهان که کانون اولیه شیوع کروناویروس به حساب می‌آید اولین مورد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ پس از گذشت بیش از یک ماه شناسایی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا در آلمان؛ بیش از ۱۸۰ مبتلا فقط در یک کشتارگاه | DW | 09.05.2020از میان ۹۲۰ کارگر کشتارگاهی در آلمان آزمایش تشخیص کرونای بیش از ۱۸۰ نفر مثبت بوده و نتیجه آزمایش‌ها هنوز کامل نیست. تا کنون حدود ۱۷۱ هزار مبتلا به کرونا در آلمان شناسایی شده و بیش از ۷۵۰۰ نفر از مبتلایان جان باخته‌اند. کیت هایی ک از ایران برا المان فرستادن کیفیتشون چطوره !؟ درصد خطاشون چنده 😢😢😢😢
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شدیک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بنکسی با نقاشی یک «ابرپرستار» بار دیگر از پرستاران حمایت کردنقاش معروف اما ناشناخته بریتانیایی با به تصویر کشیدن یک ابرپرستار حمایت خود را از کسانی که در مقابل ویروس کرونا ایستاده‌اند و جان بیماران را نجات می‌دهند اعلام کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توبیخ یک پزشک در شوش به دلیل ترک محل خدمت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »