نتایج یک گزارش: النصره همچنان بر ادلب حکمرانی می‌کند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

هرچند طومار گروه تروریستی داعش و دیگر گروه‌های سلفی پیچیده شده است اما برخی از مناطق سوریه همچنان صحنه تاخت‌وتاز این گروه‌های تروریستی است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

روزنامه اردنی الغد در گزارشی به ادامه جنایات گروه تروریستی جبهه النصره به عنوان شاخه سوری گروه القاعده علیه مردم این کشور پرداخته است.

این اقدام چند روز بعد از آن صورت گرفت که طی دستورالعملی از سوی حاکمان این شهر، پسران از دختران دانش‌آموز در مدارس جدا شده و هر دو گروه مجبور به پوشیدن لباس‌های شرعی شدند. او می‌افزاید: این فشارها به نحوی است که می‌توان گفت زنان مخالف حکومت الجولانی متحمل انواع و اقسام شکنجه‌ها شده‌اند و دست‌آخر نیز سرنوشت آنها مواجه شدن با جوخه آتش است.در بخش دیگری از این گزارش آمده است، خرید و فروش کنیزها (سبایا) در این شهر همچنان رواج دارد، در حالی که بر شمار محل‌های نگهداری این دختران و زنان نیز روز‌به‌روز افزوده می‌شود.

در برخی از زندان‌های ادلب همچنان بخش‌‌هایی برای بقایای دختران و زنان ایزدی و مسیحیان به اسارت گرفته‌شده اختصاص یافته است، ده‌ها زن کرد از عفرین نیز بعد از مدتی نگهداری در این زندان در معرض فروش قرار می‌گیرند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کریس رونالدو در ایران، یک سفر ۴۸ ساعته و این همه ماجرا؛ علی عمادی گزارش می‌دهدکریس رونالدو در ایران، یک سفر ۴۸ ساعته و این همه ماجرا؛ علی عمادی گزارش می‌دهد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصادف مرگبار مینی‌بوس و اتوبوس در مهریز یزدمدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه مینی بوس در جاده مهریز به یزد یک نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی شدند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

رئیس پدافند غیرعامل: باید حکمرانی ملی خود را بر فضای مجازی اعمال کنیمسردار غلامرضا جلالی گفت: باید حکمرانی ملی خود را بر فضای مجازی اعمال کنیم و شبکه ملی اطلاعات یکی از ارکان حیاتی این مسئله است.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

دانش آموزان را 'صبحانه نخورده' راهی مدرسه نکنیدیک کارشناس تغذیه با تاکید بر لزوم صرف وعده صبحانه، از تاثیر مستقیم آن بر یادگیری دانش آموزان و بهبود عملکرد مغز یاد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یبوست مزمن منجر به اختلال در عملکرد شناختی می‌شودبر اساس نتایج پژوهش‌های متعددی که اخیرا در جریان کنفرانس بین‌المللی انجمن آلزایمر در آمستردام پایتخت هلند ارائه شده است، یبوست مزمن، به معنای مدفوع کردن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تصاوير تکان‌دهنده از ضرب و شتم یک گردشگر کویتی در ترکیه تا سرحد بیهوشیطبق ویدئوی منتشرشده در رسانه‌های اجتماعی، یک گردشگر کویتی در شهر ترابزون ترکیه توسط یک شهروند ترکیه به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بیهوش و بی‌حرکت بر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »