نتایج یک نظرسنجی درباره خدمات جنسی در ایران: ۴٠ درصد پاسخگویان دست‌کم یک بار مشتری بوده‌اند

15/01/1401 03:06:00 ب.ظ

نتایج نظرسنجی «پایگاه داده‌ باز ایران» نشان می‌دهد بیش از ۴٠ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی «دست‌کم یک بار» در ازای خدمات_جنسی پول پرداخته‌اند و ٣٠ درصد از مشتریان این خدمات «افراد متاھل» بوده‌اند.

نتایج نظرسنجی «پایگاه داده‌ باز ایران» نشان می‌دهد بیش از ۴٠ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی «دست‌کم یک بار» در ازای خدمات جنسی پول پرداخته‌اند و ٣٠ درصد از مشتریان این خدمات «افراد متاھل» بوده‌اند. آمار استفاده از خدمات جنسی روسپی‌ها - مرکز داده‌های باز ایران بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در سال ۹۳، سن روسپی‌گری در ایران از ۳۰ سال به ۱۵ سال کاهش یافته است.

بر اساس گزارش‌ها، روند کاهشی سن کارگران جنسی از آن زمان تاکنون همچنان ادامه دارد و تا ۱۳ سال نیز گزارش شده است.

تحقیقات دانشگاه شهید بهشتی نیز نشان داده که آمار تن‌فروشی بین زنان متأهل بیش از مجردها است و ۱۱ درصد روسپی‌های تهران «با اطلاع همسران» خود به این کار اشتغال دارند. وب‌سایت اقتصاد ۲۴، فروردین سال گذشته در گزارشی از گردش مالی هنگفت صنعت سکس، با استناد به داده‌های یک سایت «صیغه‌یابی» تعداد زنان متقاضی صیغه شدن در تهران را «حدودا برابر یک درصد جمعیت تهران» اعلام کرده است.

آمار استفاده از خدمات جنسی روسپی‌ها در ایران بنا بر نظرسنجی پایگاه داده‌ باز ایران که از ۲۱ بهمن تا ۲۰ اسفند سال گذشته انجام شده، حدود ۴۳ درصد از ۳۴۰۷ شرکت‌کننده در این نظرسنجی گفته‌اند که «از خدمات جنسی زنان یا مردان دیگر در قبال پرداخت پول استفاده کرده‌اند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

نگرانی از وضعیت یک زندانی سیاسی در زندان سمنانمریم_اکبری_منفرد،زندانی سیاسی تبعیدی در زندان_سمنان علیرغم شرایط نامناسب جسمی از رسیدگی پزشکی و اعزام به مراکز درمانی محروم مانده است.او سه فرزند دارد و از دی۸۸ دوران محکومیت۱۵ساله خود را بدون یک روز مرخصی در زندان سپری می‌کند. زندانیان_سیاسی حقوق_بشر

طالبان یک آمریکایی را پس از 3 ماه بازداشت از زندان آزاد کردوزارت خارجه آمریکا اعلام کرد یک شهروند آمریکایی و یک فرد مقیم ایالات متحده از بازداشتگاه‌های طالبان در افغانستان آزاد شدند.به گزارش خبرگزاری «رویترز»، ند

انفجار مهیب در یک کلوپ شبانه در باکو | DW | 03.04.2022در یک کافه شبانه در پایتخت جمهوری آذربایجان انفجار شدیدی رخ داده که بر اثر آن دست‌کم یک نفر کشته و چند نفر مجروح شدند. سخنگوی وزارت کشور آذربایجان علت احتمالی این انفجار را نشت گاز اعلام کرد. باز جمهوری تروریستی شروع به خراب کاری کرد مثل تو عراق یادتون نشه سانسور ری استارت توان داره بی ناموس ها

انفجار در کلوپ شبانه در باکو یک کشته و ۳۱ زخمی بر جای گذاشتوقوع یک انفجار مهیب در یک کلوپ شبانه در باکو، منجر به کشته شدن یک زن و زخمی شدن ۳۱ نفر دیگر شده است. علت انفجار ترکیدن سیلندر گاز اعلام شده است.

بیشترین ازدواج دانشجویی در میان دانشجویان مقطع کارشناسی است/ رونمایی از سایت 'همرسان' در سال ۱۴۰۱مدیر مرکز ازدواج و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: به طور کلی بیشترین استقبال از ازدواج دانشجویی در میان دانشجویان کارشناسی است و طبیعتا در این مقطع بیشترین آمار ازدواج را شاهد هستیم.

استفاده از مخازن زیرزمینی پسماند در پایتخت/ افزایش تمایل به جمع‌آوری زباله در پی مشکلات اقتصادیمدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از احتمال تغییر در شیوه جانمایی مخازن پسماند خبر داد و گفت: در حال بررسی هستیم که اگر امکان‌پذیر باشد، مخازن را به مبادی تولید ببریم و یا از مخازن زیرزمینی استفاده کنیم.