نتایج «متفاوت» دو نظرسنجی که پیش‌تر در سال ۲۰۱۶ پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند

22/07/1399 02:56:00 ب.ظ

نتایج «متفاوت» دو نظرسنجی که پیش‌تر در سال ۲۰۱۶ پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند این گزارش را بخوانید 🔽

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا, دونالد ترامپ

نتایج «متفاوت» دو نظرسنجی که پیش‌تر در سال ۲۰۱۶ پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند این گزارش را بخوانید 🔽

دو نظرسنجی که چهار سال پیش بر خلاف بسیاری از نظرسنجی ‌های آن زمان، پیروزی دونالد ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند، این‌بار برای این دوره انتخابات به یافته‌های دیگری رسیده‌اند

دو نظرسنجی که چهار سال پیش بر خلاف بسیاری از نظرسنجی‌های آن زمان، پیروزی دونالد ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند، این‌بار برای این دوره از انتخابات به یافته‌های دیگری رسیده‌اند.نظرسنجی‌های اینوسترز بیزینس دیلی/ تکنومتریکا (IBD/TIPP) و همچنین دانشگاه کالیفرنیای جنوبی/ لس‌ آنجلس تایمز (USC/LA Times) در سال ۲۰۱۶ هر دو پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند که محقق شد.

یک روز قبل از انتخابات سال ۲۰۱۶ نظرسنجی اینوسترز بیزینس دیلی/ تکنومتریکا نشان داد که ترامپ با دو درصد اختلاف هیلاری کلینتون را شکست می‌دهد، از سوی دیگر دانشگاه کالیفرنیای جنوبی/ لس‌‌آنجلس تایمز نیز با انجام نظرسنجی جداگانه‌ای، اختلاف ۳.۲ درصدی پیشتازی ترامپ را پیش‌بینی کرده بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آخرین وضعیت حمید نوری در زندان سوئد از زبان فرزندش- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مکالمه دو مقام معظم رهبری ایران و کره شمالی!sharagim_zand شراگیم این بدبخت که چیزی نگفت,جز 'من جسم ناقصی دارم...اندک آبرویی' فقط چون ولایت معاشانش بلد نبودن بموقع اوهو😭اوهو😭بکنن,خودش خط داد اونام لبیک گفتن همون ک حسام الدین آشنا بهش یاد داد حالا با ورژن فرهنگ کره شمالی طور,همون پیامو داد به اوباش آدمخورش,فقط با کمی تفاوت فرهنگی,همین sharagim_zand ”در معرض انقراض” خیلی خوب بود. امیدوار کننده است👏 sharagim_zand مسعود فراستی، روهم بازی بدید، همین مرض خود نقدی و اعتراف به اشتباه با حالت تحول رو گرفته. به عمو سروشش هم قول داده دیگه حرف نزنه یه گوشه ساکت بشینه فقط نگاه کنه

توضیحات سرکنسولگری ایران در دبی درمورد دو صیاد ایرانی جان باخته در آب‌های اماراتسرکنسولگری ایران در دبی با بیان این که این روزها اخباری به نقل از برخی افراد در سایت‌های خبری در خصوص دو صیاد جان‌باخته ایرانی منتشر شده است که دقیق نیست ، گفت: دولت امارات به خانواده هرکدام از مقتولین سیصد هزار درهم نقدی پرداخت کرده است . بقیش رفت تو جیب اغاتون تازه ترین اخبار ایران و جهان 👇👇

جایزه نوبل اقتصاد ۲۰۲۰ به دو تن از پیشگامان نظریه حراج رسیددو دانشمند برنده جایزه نوبل قالب‌های حراج را برای کالاها و خدماتی طراحی کرده‌اند که فروش آنها به روش سنتی دشوار است، مانند فرکانس‌های رادیویی.

کشف دو گور دسته‌جمعی دیگر در لیبی

گفتگوی اردوغان با میشل پیرامون مسائل دو جانبه و منطقه‌ایرئیس جمهور ترکیه و رئیس شورای اتحادیه طی گفتگوی تلفنی روابط ترکیه با اتحادیه اروپا، تحولات مدیترانه شرقی و منطقه‌ای را مورد ارزیابی قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

دو شهروند بهایی جهت اجرای حکم به زندان بیرجند منتقل شدند

Aa دو نظرسنجی که چهار سال پیش بر خلاف بسیاری از نظرسنجی‌های آن زمان، پیروزی دونالد ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند، این‌بار برای این دوره از انتخابات به یافته‌های دیگری رسیده‌اند.پس از انتشار فیلم و خبر، عذرخواهی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به خاطر ناکارآمدی و عدم توانایی در تامین رفاه برای مردم کشورش و احساساتی شدن و اشک ریختن ایشان پشت تریبون، مقام معظم رهبری در گفتگوی مستقیم تلفنی مراتب اعتراض خود را نسبت به این اقدام همتای خود ابراز نمودند .به گزارش ایسنا، در متنی که سرکنسولگری ایران در دبی در اختیار این خبر گزاری قرار ‏ داد ،  در این ارتباط آمده است : این روزها اخباری به نقل از برخی افراد  در سایت‌های خبری در خصوص دو صیاد جان‌باخته ایرانی منتشر شده است که دقیق نیست.Aa آکادمی سلطنتی علوم سوئد روز دوشنبه ۱۲ اکنبر (۲۱ مهر) دو اقتصاددان آمریکایی به نام پل میلگروم و رابرت ویلسون را به دلیل مشارکت در «نظریه حراج»، برنده جایزه نوبل اقتصاد ۲۰۲۰ اعلام کرد.

نظرسنجی‌های اینوسترز بیزینس دیلی/ تکنومتریکا (IBD/TIPP) و همچنین دانشگاه کالیفرنیای جنوبی/ لس‌ آنجلس تایمز (USC/LA Times) در سال ۲۰۱۶ هر دو پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بودند که محقق شد. یک روز قبل از انتخابات سال ۲۰۱۶ نظرسنجی اینوسترز بیزینس دیلی/ تکنومتریکا نشان داد که ترامپ با دو درصد اختلاف هیلاری کلینتون را شکست می‌دهد، از سوی دیگر دانشگاه کالیفرنیای جنوبی/ لس‌‌آنجلس تایمز نیز با انجام نظرسنجی جداگانه‌ای، اختلاف ۳. گفتنی ست این گفتگو با کمک مترجم همزمان انجام شده است که ما فقط ترجمه گفتگو را اینجا آورده ایم.۲ درصدی پیشتازی ترامپ را پیش‌بینی کرده بود. دیه کامل  قتل غیر عمد در امارات  دویست هزار درهم است و حسب فقه مالکی و قانون امارات چیزی بنام تغلیظ دیه ( افزایش مبلغ دیه) در ماههای حرام وجود ندارد . با این حال هیلاری کلینتون در نهایت در آرای عمومی ۲..۱ درصد بیشتر از دونالد ترامپ رای آورد اما در کالج الکترال شکست خورد.» بنا به گفته آکادمی علوم سوئد، این دو اقتصاددان آمریکایی قالب‌های جدیدی را ابداع کرده‌اند که با آن می‌توان اشیا متعدد مرتبط با یکدیگر را با شیوه‌ای به جز بالا بردن قیمت و به نحوی که به سود حراج‌گذار باشد، به حراج گذاشت.

در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آرای عمومی تعیین کننده نیست. بوووووق. انتهای پیام. در اغلب ایالت‌ها هر کدام از نامزدها که بیشترین رای را کسب کند، آرای الکترال آن ایالت را نیز به دست می‌آورد. هر کدام از نامزدها که بتواند اکثریت آراء را در کالج الکترال (۲۷۰ رای) به دست آورد پیروز نهایی انتخابات خواهد بود.. مشارکت بیش از ۱۰ میلیون آمریکایی‌ در رای‌گیری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری پس از چهار سال این دو نظرسنجی بار دیگر تکرار شده است و این‌بار نتایج نشان می‌دهد که ترامپ بازنده انتخابات است. طبق نظرسنجی ۱۲ اکتبر ۲۰۲۰ اینوسترز بیزینس دیلی/ تکنومتریکا ترامپ با فاصله ۸..

۵ درصدی از بایدن شکست می‌خورد. نظرسنجی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی نیز نشان می‌دهد که بایدن با فاصله ۱۳ درصدی از دونالد ترامپ پیش است. ) معظم له ما: (زیر لب) د بردار این بی صاحب را! معظم له اونا: هلو؟ معظم له ما: هلو و مرض! روح پدرت شاد که مُرد و این روزها را ندید. این‌بار لس‌آنجلس تایمز در انجام این نظرسنجی با دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مشارکت نداشته است. اینوسترز بیزینس دیلی/ تکنومتریکا در مطلبی که در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۱ مهر) منتشر شد اشاره کردند که طبق آخرین نظرسنجی مشترک این دو نهاد، حمایت از بایدن در حال حاضر در میان رای‌دهندگان بیشتر از هیلاری کلینتون در سال ۲۰۱۶ است.. این دو نهاد تاکید کردند که طبق نظرسنجی‌هایی که انجام داده بودند، حمایت از کلینتون چهار سال پیش در هفته‌های نهایی منتهی به انتخابات ۴۵ درصد بود.

نظرسنجی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی نیز نشان می‌دهد که جو بایدن از اواخر ماه اوت تاکنون در بدترین وضعیت نیز دست‌کم هشت درصد از ترامپ فاصله داشته و پیشتاز بوده است. سیدعلی خامنه ای. این درحالی است که چهار سال پیش این نهاد در نظرسنجی‌های خود پیشتازی و پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بود. هم‌رسانی این مطلب: ..