فایزر, دلتا, اسرائیل, سرخط خبرها, کرونا در ایران و جهان, آمریکا, اسرائیل, کودکان, نوجوانان, کرونا, فایزر, دلتا, کارآیی, اثربخشی

فایزر, دلتا

نتایج مطالعه تأثیر فایزر بر پیشگیری از ابتلا به گونه دلتا در نوجوانان منتشر شد

🔺نتایج مطالعه تأثیر #فایزر بر پیشگیری از ابتلا به گونه #دلتا در نوجوانان منتشر شد به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت #اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است.

22/10/2021 03:10:00 ب.ظ

🔺نتایج مطالعه تأثیر فایزر بر پیشگیری از ابتلا به گونه دلتا در نوجوانان منتشر شد به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است.

یافته های یک تحقیق در میان حدود ۲۰۰ هزار نوجوان اسرائیل ی نشان می‌دهد واکسن فایزر به میزان ۹۳ درصد در توقف ابتلای دارای علائم کرونا مؤثر بوده و تقریباً در کنترل گونه دلتا به طور کامل تاثیرگذار است. به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و...

چاپیافته های یک تحقیق در میان حدود ۲۰۰ هزار نوجوان اسرائیلی نشان می‌دهد واکسن فایزر به میزان ۹۳ درصد در توقف ابتلای دارای علائم کرونا مؤثر بوده و تقریباً در کنترل گونه دلتا به طور کامل تاثیرگذار است.به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است.

طالبان: حادثه در بین محافظین سرحد افغان و ایرانی در ولایت نیمروز کنترول شد واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به ماجرای درگیری نیروهای مرزی ایران و طالبان- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim سردار نقدی: باید صنعت فناوری اطلاعات را فتح کنیم

نتایج این مطالعه نشان می‌دهد نوجوانانی که از ۸ ژوئن تا ۱۴ سپتامبر واکسن زده بودند، دو هفته پس از دریافت دز اول، ۵۹ درصد کمتر از گروه واکسینه نشده به کرونا مبتلا شدند. این افراد، ۵۷ درصد کمتر از آن‌هایی که واکسن نزده بودند علائم بیماری نشان دادند.این ارقام، یک هفته پس از دریافت دز دوم، به ۹۰ درصد و ۹۳ درصد افزایش پیدا کرد.

این مطالعه زمانی انجام شده است که گونه دلتای ویروس کووید-۱۹ در اسرائیل غالب بود.سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل در بیانیه‌ای گفته است که این مطالعه بزرگترین ارزیابی علمی است که تأثیر واکسن بر روی گونه دلتا در این گروه سنی را مورد بررسی قرار داده است.یک مطالعه منتشر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا نیز نشان داده است که واکسن فایزر، ۹۳ درصد در پیشگیری از بستری شدن در بیمارستان در افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله مؤثر بوده است. headtopics.com

قرار است مقامات نظارتی آمریکا به زودی در مورد صدور مجوز مصرف اضطراری واکسن فایزر به کودکان ۵ تا ۱۱ ساله تصمیم‌گیری کنند. ادامه مطلب: VOA Farsi »

euronews - اخبار بین المللی در مورد محدودیت ورزشی زنان

محدودیت ورزشی زنان | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در دهلران

تاکید رئیس جمهور بر تسریع در تکمیل پروژه باند دوم جاده پارس آباد - اردبیلرئیس جمهور تسریع در ساخت پروژه نیمه‌تمام باند دوم جاده پارس آباد - اردبیل را برای رفع دغدغه و نگرانی مردم درباره تصادفات و تلفات جاده‌ای دارای اهمیت مضاعف دانست و بر تکمیل این جاده در کمترین زمان ممکن و با کیفیت مناسب تاکید کرد.

دعوای سیاسی در اسلواکی بر سر دختر رئیس جمهورینماینده پارلمان اسلواکی که تصویری از دختر ۱۷ ساله رئیس جمهور منتشر کرد مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

اروپا: بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای برای برداشتن تحریم‌ها علیه ایران تمرکز می‌کنیماتحادیه اروپا اعلام کرد که بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای ایران به منظور برداشتن تحریم‌های آمریکا تمرکز می کند.

کرونا در ایران – عدم کاهش آمار کرونا در تهران؛ آغاز پیک ششم در ایلام و کشمکش بر سر واکسن‌های داخلی▪️وزارت بهداشت ایران از روز ۲۸ مهر تا ۲۹ مهر، ۱۱ هزار و ۷۸۸ بیمار جدید مبتلا به کووید_۱۹ را تأیید کرد. به این ترتیب، مجموع مبتلایان کرونا در ایران به ۵ میلیون و ۸۳۳ هزار و ۵۲۵ نفر رسید.