نتایج مطالعه تأثیر فایزر بر پیشگیری از ابتلا به گونه دلتا در نوجوانان منتشر شد

30/07/1400 03:10:00 ب.ظ

🔺نتایج مطالعه تأثیر #فایزر بر پیشگیری از ابتلا به گونه #دلتا در نوجوانان منتشر شد به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت #اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است.

فایزر, دلتا

🔺نتایج مطالعه تأثیر فایزر بر پیشگیری از ابتلا به گونه دلتا در نوجوانان منتشر شد به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است.

یافته های یک تحقیق در میان حدود ۲۰۰ هزار نوجوان اسرائیل ی نشان می‌دهد واکسن فایزر به میزان ۹۳ درصد در توقف ابتلای دارای علائم کرونا مؤثر بوده و تقریباً در کنترل گونه دلتا به طور کامل تاثیرگذار است. به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و...

چاپیافته های یک تحقیق در میان حدود ۲۰۰ هزار نوجوان اسرائیلی نشان می‌دهد واکسن فایزر به میزان ۹۳ درصد در توقف ابتلای دارای علائم کرونا مؤثر بوده و تقریباً در کنترل گونه دلتا به طور کامل تاثیرگذار است.به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است.

نتایج این مطالعه نشان می‌دهد نوجوانانی که از ۸ ژوئن تا ۱۴ سپتامبر واکسن زده بودند، دو هفته پس از دریافت دز اول، ۵۹ درصد کمتر از گروه واکسینه نشده به کرونا مبتلا شدند. این افراد، ۵۷ درصد کمتر از آن‌هایی که واکسن نزده بودند علائم بیماری نشان دادند.این ارقام، یک هفته پس از دریافت دز دوم، به ۹۰ درصد و ۹۳ درصد افزایش پیدا کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند

بازداشت یک شهروند به اتهام توهین به مقدسات در دهلران

تاکید رئیس جمهور بر تسریع در تکمیل پروژه باند دوم جاده پارس آباد - اردبیلرئیس جمهور تسریع در ساخت پروژه نیمه‌تمام باند دوم جاده پارس آباد - اردبیل را برای رفع دغدغه و نگرانی مردم درباره تصادفات و تلفات جاده‌ای دارای اهمیت مضاعف دانست و بر تکمیل این جاده در کمترین زمان ممکن و با کیفیت مناسب تاکید کرد.

دعوای سیاسی در اسلواکی بر سر دختر رئیس جمهورینماینده پارلمان اسلواکی که تصویری از دختر ۱۷ ساله رئیس جمهور منتشر کرد مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

اروپا: بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای برای برداشتن تحریم‌ها علیه ایران تمرکز می‌کنیماتحادیه اروپا اعلام کرد که بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای ایران به منظور برداشتن تحریم‌های آمریکا تمرکز می کند.

کرونا در ایران – عدم کاهش آمار کرونا در تهران؛ آغاز پیک ششم در ایلام و کشمکش بر سر واکسن‌های داخلی▪️وزارت بهداشت ایران از روز ۲۸ مهر تا ۲۹ مهر، ۱۱ هزار و ۷۸۸ بیمار جدید مبتلا به کووید_۱۹ را تأیید کرد. به این ترتیب، مجموع مبتلایان کرونا در ایران به ۵ میلیون و ۸۳۳ هزار و ۵۲۵ نفر رسید.

اشتراک چاپ یافته های یک تحقیق در میان حدود ۲۰۰ هزار نوجوان اسرائیلی نشان می‌دهد واکسن فایزر به میزان ۹۳ درصد در توقف ابتلای دارای علائم کرونا مؤثر بوده و تقریباً در کنترل گونه دلتا به طور کامل تاثیرگذار است.Aa گروهی از زنان افغان از سازمان ملل خواستند تا به طالبان اجازه دسترسی به کرسی در این نهاد بین‌المللی ندهد.فرمانده انتظامی دهلران گفت یک شهروند اهل این شهرستان به اتهام «توهین به مقدسات در فضای مجازی» بازداشت شده است.به گزارش پابگاه اطلاع رسانی دولت ، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در جریان بازدید از پروژه احداث باند دوم پارس‌آباد - اردبیل با گزارش مسئولان پروژه در جریان روند ساخت و تکمیل آن قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این مطالعه توسط پژوهشگران دانشگاه هاروارد، بیمارستان کودکان بوستون و سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل بر روی افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله‌ انجام شده است. نتایج این مطالعه نشان می‌دهد نوجوانانی که از ۸ ژوئن تا ۱۴ سپتامبر واکسن زده بودند، دو هفته پس از دریافت دز اول، ۵۹ درصد کمتر از گروه واکسینه نشده به کرونا مبتلا شدند. فوزیه کوفی، سیاستمدار پیشین و مذاکره کننده صلح افغان که یکی از این افراد این گروه است در این خصوص به خبرنگاران گفت: «موضوع بسیار ساده است. این افراد، ۵۷ درصد کمتر از آن‌هایی که واکسن نزده بودند علائم بیماری نشان دادند. به گفته فرمانده انتظامی دهلران، متهم به بزه انتسابی اعتراف و از انجام آن ابراز پشیمانی کرده است. این ارقام، یک هفته پس از دریافت دز دوم، به ۹۰ درصد و ۹۳ درصد افزایش پیدا کرد. درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. این مطالعه زمانی انجام شده است که گونه دلتای ویروس کووید-۱۹ در اسرائیل غالب بود..

سازمان حفاظت از سلامت اسرائیل در بیانیه‌ای گفته است که این مطالعه بزرگترین ارزیابی علمی است که تأثیر واکسن بر روی گونه دلتا در این گروه سنی را مورد بررسی قرار داده است.» ناهید فرید، سیاستمدار، از سیاستمداران پیشین افغانستان، اسلا وردک، دیپلمات سابق و انیسا شهید، روزنامه‌نگار از جمله دیگر زنان همراه خانم کوفی بودند.. یک مطالعه منتشر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا نیز نشان داده است که واکسن فایزر، ۹۳ درصد در پیشگیری از بستری شدن در بیمارستان در افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله مؤثر بوده است. قرار است مقامات نظارتی آمریکا به زودی در مورد صدور مجوز مصرف اضطراری واکسن فایزر به کودکان ۵ تا ۱۱ ساله تصمیم‌گیری کنند. اما آنها به این وعده‌ها وفا نکردند. مطالب مرتبط .