العربية

العربية

نتانیاهو: بلندی‌های جولان تا ابد بخشی از خاک اسرائیل خواهد ماند

نتانیاهو: بلندی‌های جولان تا ابد بخشی از خاک اسرائیل خواهد ماند #العربية

09/02/2021 09:04:00 ب.ظ

نتانیاهو: بلندی‌های جولان تا ابد بخشی از خاک اسرائیل خواهد ماند العربية

پس از سخنان آنتونی بلینکن درباره بلندی‌های جولان و امتناع از به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر آن،

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا بر خلاف دیگر قدرت‌های جهانی حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را در سال 2019 به رسمیت شناخت؛ اقدامی که حمایت بین‌المللی در پی نداشت. اسرائیل از زمان جنگ 1967 بلندی‌های جولان را در اختیار دارد.آنتونی بلینکن روز دوشنبه گفته بود که سیطره بر جولان که از بر شمال اسرائیل و همچنین مرز لبنان و اردن اشراف دارد، اهمیت جدی برای امنیت اسرائیل دارد. با این حال او از به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر این مناطق خودداری کرد.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد شناور پوتین در اختیار فرمانده نیروی دریایی ایران مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند

او در این‌باره به شبکه سی‌ان‌ان گفت که این یک موضوع حقوقی است و با گذر زمان و تغییر شرایط در سوریه این موضوع به بررسی گذاشته خواهد شد، اما «در حال حاضر از آن دور هستیم.»او همچنین گفت که جو بایدن از زمان رسیدن به قدرت هنوز با بنیامین نتانیاهو گفتگو نکرده است.

در همین زمینه بنیامین نتانیاهو به خبرنگاران گفت: «آنها می‌گوید که موضوع را بررسی می‌کنند، اما من آن را بررسی کرده‌ام، تا جایی که من ربط دارد بلندی‌های جولان تا ابد به عنوان بخشی از اسرائیل تحت حاکمیت این کشور خواهد بود.» ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

لایک گییییییررررررررر👎👎👎👎👎 قانون جنگل خاک بر سر بی غیرت بن الاغ اخبار رو یه جور پوشش میدید ، که فکر میکم صفحه توسط یه صهیونیست اداره میشه نتانیاهو مثل یک کاغذ مچاله می مونه که پرت می کنی سمت سطل آشغال اما می خوره به لبه سطل و میافته روی زمین و بایست دوباره زحمت بکشی و پرتش کنی سمت سطل آشغالی/😂 رستاخیز_ملی_با_پهلوی