نتانیاهو خطاب به مکرون: زمان خوبی برای مذاکره آمریکا و ایران نیست!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در تماسی تلفنی با امانوئل مکرون، رئیس‌ جمهوری فرانسه، مدعی شد از آنجا که ایران در حال «توسعه ستیزه‌جویی‌هایش» در منطقه است، اکنون زمان مناسبی برای مذاکره با ایران نیست

به گزارش ایسنا به نقل از اورشلیم پست، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز جمعه در تماسی تلفنی با امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه مدعی شد از آنجایی که ایران در حال توسعه ستیزه‌جویی‌هایش در منطقه است، هم اکنون زمان مناسبی برای مذاکره با ایران نمی‌باشد.

امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه روز دوشنبه در کنفرانس خبری مشترکی با دونالد ترامپ، همتای آمریکایی خود اعلام کرد: من با حسن روحانی گفت‌وگو کردم و به وی گفتم که اگر با ترامپ دیدار کند، می‌توانند به توافقی دست یابند. امیدوارم که روحانی و ترامپ طی هفته‌های آتی موفق به برگزاری نشست شوند. وی خاطرنشان کرد: ما شرایط دیدار میان ترامپ و روحانی را مهیا کرده و حصول به توافقی احتمالی را ممکن ساختیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منطقه برای بازیگرانی که خواهان امنیت هستند، امن و برای راهزنان ناامن خواهد بودفرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها در منطقه به دنبال یک پروژه باج‌گیری جدید هستند، گفت: طبیعی است منطقه برای بازیگرانی که خواهان امنیت هستند، امن و برای راهزنان دریایی و ناامن کنندگان ناامن خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران در واکنش به تلاش «ناکام» برای پرتاب ماهواره: حال ناهید ۱ خوب استشرکت آمریکایی پلنت لبز (Planet Labs Inc ) که یک شرکت خصوصی است و از زمین تصویربرداری می‌کند، روز گذشته تصاویر ماهواره‌ای را منتشر کرد که انفجار موشکی بر روی سکوی پرتاب در یک مرکز فضایی در ایران که قرار بوده یک ماهواره را پرتاب کند نشان می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آکار: اگر به نیروهایمان در ادلب آسیبی برسد از حق مشروع خود برای دفاع استفاده می‌کنیمآکار: اگر به نیروهایمان در ادلب آسیبی برسد از حق مشروع خود برای دفاع استفاده می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افرادی که با بنیاد 'دفاع از دموکراسی‌ها' همکاری دارند به زودی برای تحریم شدن معرفی می‌شوندسخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد بزودی اولین گروه از افرادی که با بنیاد به اصطلاح 'دفاع از دموکراسی‌ها' همکاری دارند برای افزوده شدن به فهرست تحریم‌های ایران معرفی می‌شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توضیحاتی درباره طرح اجاره به شرط تملیک ساختمان‌های مسکن مهر برای بازنشستگانبر اساس این پیشنهاد، ساختمان‌های در دست تکمیل و به جا مانده از مسکن مهر که در شهرها و شهرستان‌های مختلف هستند، قرار است تحت عنوان اجاره به شرط تملیک در اختیار بازنشستگان تامین اجتماعی قرار بگیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پنتاگون: روند تشکیل ائتلاف برای حفاظت از کشتیرانی در خليج به خوبی پیش می‌رودمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه 28 اوت در یک کنفرانس خبری گفت، ائتلاف این کشور با برخی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »