نتانیاهو: هنوز توافقی برای آزادی گروگان‌ها صورت نگرفته است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل شنبه 27 آبان تاکید که تاکنون هیچ معامله ویژه‌ای برای آزادی گروگا‌ن‌های اسرائیلی در بند حماس حاصل نشده است.روزنامه «تایم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خانواده‌های گروگان‌های اسرائیلی در بند حماس به همراه 20 هزار نفر از حامیان آنها یک راهپیمایی اعتراضی علیه دولت نتانیاهو در شهر قدس برگزار کردندبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل شنبه 27 آبان تاکید که تاکنون هیچ معامله ویژه‌ای برای آزادی گروگا‌ن‌های اسرائیلی در بند حماس حاصل نشده است.

او ادامه داد: «ارائه کمک‌های بشردوستانه به غزه برای ادامه جنگ علیه حماس مهم است و بدون آن حمایت بین‌المللی از عملیات نظامی اسرائیل کاهش می‌یابد».یوآو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل نیز در همین کنفرانس مطبوعاتی گفت که ارتش اسرائیل به حملات قوی علیه حماس ادامه می‌دهد و به زودی در جنوب نوار غزه نیز دست به انجام عملیات خواهد زد.

نوام آلون (25 ساله) در حالی که عکسی از «اینبار» دوست دختر ربوده شده خود در دست داشت، گفت: «حدود 20 هزار نفر از جمله هوادارانی که به راهپیمایی در بزرگراه اصلی بین تل آویو و قدس پیوستند، می‌خواهند دولت را تحت فشار قرار دهند تا تمام تلاش خود را برای بازگرداندن گروگان‌ها انجام دهد.» دولت اسرائیل می‌گوید حمله نظامی فرصت بازگرداندن گروگان‌ها از طریق تبادل زندانیان که توسط میانجی‌ها انجام می‌گیرد را افزایش می‌دهد.

میکی زوهر، یکی از اعضای دولت و حزب نتانیاهو، روز جمعه هنگامی که از شرکت کنندگان در راهپیمایی در محل استراحت بازدید کرد، مورد حملات لفظی شرکت کنندگان در راهپیمایی قرار گرفت.این موضوع باعث نگرانی فعالان و نزدیکان گروگان‌ها شد که از دولت اسرائیل می‌خواهند هرگونه تبادل زندانی را تسریع بخشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقامات صهیونیستی: توافقی درباره تبادل اسیران صورت نگرفته است/شرط حماس برای تبادل اسرامقامات صهیونیستی اعلام کردند، هنوز توافقی درباره تبادل اسرا صورت نگرفته است و مذاکرات همچنان ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو: اسرائیل برای «وقفه‌های تاکتیکی» در غزه به منظور ارسال کمک‌ها و آزادی گروگان‌ها آماده استبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، از آمادگی این کشور برای ایجاد وقفه‌های کوتاه‌مدت در عملیات نظامی خود به منظور ورود کمک‌های انسان‌دوستانه به غزه و خروج افراد گروگان‌ گرفته‌شده توسط حماس خبر داد. او با این حال تأکید کرد که اسرائیل آتش‌بس عمومی در این جنگ را نمی‌پذیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی بایدن و نتانیاهو درباره آزادی اسرا در غزهبایدن اعلام کرد که با نتانیاهو درباره آزادی اسرا و همچنین کمک به آمریکایی‌ها برای خروج امن از نوار غزه را گفت‌وگو کرده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت نتانیاهو با تشدید خشونت‌ها بین یهودیان و فلسطینی‌ها در کرانه باخترینتانیاهو: به دوست و دشمن می‌گویم؛ تا گروگان‌ها آزاد نشوند، آتش‌بس در کار نخواهد بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری دیدار ایران و هنگ کنگ بیرون از تهران؟تاکنون هیچ تغییری در محل بازی ایران و هنگ کنگ صورت نگرفته است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو آتش‌بس را مشروط به آزادی گروگان‌ها کرد، پنتاگون پرواز پهپادهای آمریکایی بر فراز غزه را تایید کردآنتونی بلیکن به اسرائیل رفته تا برای برقراری یک توقف انسان‌دوستانه تلاش کند اما بنیامین نتانیاهو گفته تا زمانی که گروگان‌ها آزاد نشوند، با آتش‌بس موافقت نخواهد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »