نتانیاهو: اسرائیل نمی‌تواند در برابر تهدیدات ایران صبر کند

22/06/1398 10:26 ق.ظ

نخست‌وزیر اسرائیل در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه گفت که کشورش نمی‌تواند در برابر تهدیدات ایران صبر پیشه کند.

دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در حساب توئیتر خود نوشت: در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در سوچی گفتم که کشورم نمی تواند در برابر تهدیدات ایران صبر پیشه کند.

وی افزود: ما برای جلوگیری از تقابل روسیه و اسرائیل در سوریه هماهنگی‌هایی انجام خواهیم داد.

نتانیاهو از اظهارات پوتین مبنی بر اینکه امنیت اسرائیل برای روسیه بسیار مهم است، قدردانی کرد. وی همچنین تصریح کرد: ایران طی ماه گذشته بارها تلاش کرده است که با راکت اسرائیل را هدف قرار دهد. در همین راستا روزنامه عبری «معاریف» نوشت که نتانیاهو با سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه دیدار و ایران را به تشدید تلاشها برای حمله به اسرائیل متهم کرده است.

نتانیاهو دیروز پیش از سفر به سوچی گفته بود: هدف از این سفر هماهنگی برای جلوگیری از تقابل روسیه و اسرائیل در سوریه و همچنین ادامه تلاش ها برای رسیدن به هدف مشترک با روسیه است که هنوز حاصل نشده، و آن اخراج ایران از سوریه است. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

نتانیاهو در دیدار با پوتین: اسرائیل حملات ایران از سوریه را تحمل نمی‌کندبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت که اسرائیل حملات ایران از خاک سوریه را تحمل نمی‌کند. اقای نتان یابو قبلا اطلاع رسانی کردیم ولی برای تجدید خاطره دو باره عرض میکنیم فقط دو موشک برای محو اسرائیل کافیست اول منابع عظیم امونیتک در بندر حیفا دوم مرکز هسته ای دیمونا وبعد محو کامل اسرائیل با دم شیر بازی نکن یابو

اردن خواستار اقدام جدی شورای امنیت در برابر اظهارات نتانیاهو شد

گزارش یورونیوز: مراسم عاشورای قم در اوج تنش سیاسی میان ایران و آمریکابرخی از پرسش‌شوندگان در دفاع از سیاست‌های جمهوری اسلامی بر لزوم مقاومت ایران در برابر غرب با «درس گرفتن» از قیام عاشورا تأکید کرده‌اند.

نتانیاهو: تلاش می‌کنیم عملیات علیه مواضع ایران در سوریه ادامه یابدنخست وزیر اسرائیل پیش از سفر به روسیه اظهار داشت که تلاش می‌کند عملیات ارتش و نیروهای هوایی این کشور علیه مواضع ایران در سوریه ادامه یابد. - خبرگزاری آناتولی

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ریسک وقوع سیلاب در ایران ۴ برابر شده است

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ریسک وقوع سیلاب در ایران ۴ برابر شده است

نخست‌وزیر اسرائیل در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه گفت که کشورش نمی‌تواند در برابر تهدیدات ایران صبر پیشه کند.قدس/ اسامه الغسانی/ خبرگزاری آناتولی

دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در حساب توئیتر خود نوشت: در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در سوچی گفتم که کشورم نمی تواند در برابر تهدیدات ایران صبر پیشه کند.

وی افزود: ما برای جلوگیری از تقابل روسیه و اسرائیل در سوریه هماهنگی‌هایی انجام خواهیم داد.

نتانیاهو از اظهارات پوتین مبنی بر اینکه امنیت اسرائیل برای روسیه بسیار مهم است، قدردانی کرد.

وی همچنین تصریح کرد: ایران طی ماه گذشته بارها تلاش کرده است که با راکت اسرائیل را هدف قرار دهد.

در همین راستا روزنامه عبری «معاریف» نوشت که نتانیاهو با سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه دیدار و ایران را به تشدید تلاشها برای حمله به اسرائیل متهم کرده است.

نتانیاهو دیروز پیش از سفر به سوچی گفته بود: هدف از این سفر هماهنگی برای جلوگیری از تقابل روسیه و اسرائیل در سوریه و همچنین ادامه تلاش ها برای رسیدن به هدف مشترک با روسیه است که هنوز حاصل نشده، و آن اخراج ایران از سوریه است.

گفتنی است، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل طی سخنانی در نشست امنیتی با مقامات آمریکا و روسیه که چند ماه پیش در قدس اشغالی برگزار شد، با اشاره به اینکه کشورش صدها بار مواضع ایران در سوریه را هدف قرار داده است، گفت: اسرائیل به حملات خود ادامه داده و به ایران اجازه حضور در سوریه را نخواهد داد.