نتانیاهو: اسرائیل ریسک خنثی کردن تهدید ایران را می‌پذیرد | DW | 01.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنیامین نتانیاهو تاکید کرد اسرائیل اگر مجبور باشد ریسک اختلاف با آمریکا را برای خنثی کردن 'تهدید حیاتی' ایران می‌پذیرد. او می‌گوید اسرائیل تحت هر شرایطی برای جلوگیری از دستیابی جمهوری اسلامی به بمب اتمی تلاش می‌کند.

بنیامین نتانیاهو تاکید کرد اسرائیل اگر مجبور باشد ریسک اختلاف با آمریکا را برای خنثی کردن"تهدید حیاتی" ایران می‌پذیرد. او می‌گوید اسرائیل تحت هر شرایطی برای جلوگیری از دستیابی جمهوری اسلامی به بمب اتمی تلاش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، نخست‌وزیر اسرائیل سه‌شنبه اول ژوئن در این مراسم گفت این کشور اگر مجبور به انتخاب بین اختلاف با"بزرگترین دوست خود ایالات متحده" و خنثی کردن"تهدید حیاتی" جمهوری اسلامی باشد، دومی را انتخاب می‌کند. او در عین حال ابزار امیدواری کرد اسرائیل مجبور به چنین انتخابی نشود. پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای تحریم‌های تعلیق شده علیه جمهوری اسلامی دوباره اعمال شدند. دونالد ترامپ هدف از این تحریم‌ها را وارد کردن فشار حداکثری به ایران برای دست یافتن به یک توافق جامع عنوان می‌کرد که فعالیت‌های موشکی و منطقه‌ای تهران را هم محدود کند.

جمهوری اسلامی اسرائیل را متهم می‌کند که در کشتن چند فردی که"دانشمندان هسته‌ای" خوانده می‌شوند و خرابکاری در برخی تاسیسات اتمی ایران دست داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کلا ایشون گوه نشسته زیاد میخوره ....آخه مادر قحبه حریف چهار تا موشک لوله پلیکایی حماس نشدی ...پس بازم هی گوه بخور

ایران دنبال بمب اتمی نیست اسرائیل رژیمی جعلی و حقیر و بسیار حقیرتر از این حرفهاست نتانیاهو یک دلقک فاسد است که با شعارهای ناسیونالیستی و چشم پر کن در صدد تثبیت موقعیت متزلزل خویش است

کاملا درسته از بایدن احمق فسیل هیچ انتظاری نمیشه داشت

اروپا و آمریکا هم باید در برابر رژیم جنایتکار ملاها مثل اسرائیل قاطع و محکم بایستند وگرنه دردسرهای بزرگتری برایشان درست خواهد شد..

دیگه وقت تو هم تمام شده ، تو هم اسرائیل رو به گند کشیدی و تا تونستی سو استفاده کردی بخاطر اسم ایران، اما خوب دستت رو شده دیگه و باید تحویل بدی بری،

برو گمشو بابا

گوه خورد مادرننه

بنی ریز میبینمت...

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محدودیت‌های کرونایی در اسرائیل به شکل گسترده برداشته شد | DW | 01.06.2021با پیشرفت کم‌نظیر واکسیناسیون و کاهش شدید موارد ابتلا محدودیت‌های کرونایی در اسرائیل تقریبا به طور کامل برداشته شد. وزیر بهداشت اسرائیل یک روز پیش اعلام کرد در شبانه‌روز گذشته فقط چهار مورد ابتلای جدید شناسایی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مقابله پنتاگون با «اعمال شرورانه جمهوری اسلامی» برای ایجاد خاورمیانه بی‌تنشپس از آنکه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در روز سه شنبه اول ژوئن 2021 گفت که در مقابل تهدیدات ایران کوتاه نمی‌آید، حتی اگر این کار به قیمت تنش با تمام مشکلات از گور همین پنتاگون است که نمیزارن و نمی‌خوان بقیه ملت ها راحت زندگی کنند ، دولت آمریکا حتی به هم پیمانان خودش هم رحم نمیکنه و ازشون اطلاعات دزدی و جاسوسی میکنه ، بعد چطور میخواد مشکل دیگران رو حل کنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نصف شدن سهم اقتصاد ایران از اقتصاد جهانی طی ۴۰ سال گذشته | DW | 01.06.2021سهم اقتصاد ایران در اقتصاد بین‌المللی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون به کمتر از یک درصد تنزل یافته است. غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی جمهوری اسلامی ایران ضمن اعتراف به این موضوع آن را 'خجالت‌آور' دانسته است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. در عوض حکومت بالاترین سهم رو در چپاول مردم ایران داره. هیچ مشکلی هم نیست. ملت هر چه بدبخت‌تر فرمانبردار‌تر، اینو سرنوشت حکومت پهلوی ثابت کرد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آژانس اتمی: ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران ۱۶ برابر حد مجاز است | DW | 01.06.2021مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران ۲۷۳ کیلوگرم افزایش یافته و تهران هنوز درباره ذرات مواد هسته‌ای در سه محل مورد بازرسی نیز توضیحی نداده است. بشینین تا توضیح بدن... مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی نه_به_جمهوری‌_اسلامی رای_بی_رای خامنه‌ای_کفتار رئیسی_جلاد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد گانتس از اظهارات اخیر نتانیاهو درباره اقدام علیه ایراندر پی سخنان اخیر نتانیاهو و تهدید برنامه هسته‌ای ایران، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ضمن مخالفت با این سخنان گفت که اینگونه اظهارات می‌تواند امنیت اسراییل به خطر بیندازد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمک ۵۰۰ یورویی دولت آلمان به خانوارهای روستایی برای خرید اینترنت ماهواره‌ای | DW | 01.06.2021دولت آلمان به ۲۰۰ هزار خانوار روستایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند، ۵۰۰ یورو بسته کمکی می‌دهد تا بتوانند تجهیزات اینترنت ماهواره‌ای استارلینک را خریداری کنند. شرکت تسلا ۱۰۰ میلیون یورو از این راه به دست می‌آورد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »