نتانیاهو: ایرانی‌ها جسارت پیدا کرده‌اند

18/07/1398 03:05 ب.ظ

نتانیاهو بار دیگر به بیان اظهارات بی‌اساس علیه ایران پرداخت و گفت: ایرانی‌ها جسارت پیدا کرده‌اند، ایران تهدید می‌کند ما را از نقشه پاک می‌کند و آنها به صراحت می‌گویند اسرائیل ناپدید خواهد شد.

نتانیاهو بار دیگر به بیان اظهارات بی‌اساس علیه ایران پرداخت و گفت: ایرانی‌ها جسارت پیدا کرده‌اند، ایران تهدید می‌کند ما را از نقشه پاک می‌کند و آنها به صراحت می‌گویند اسرائیل ناپدید خواهد شد. نتانیاهو مدعی شد: ایران تلاش می‌کند تا مواضع خود را در لبنان، سوریه، یمن و نوار غزه تقویت کند.

آنها به مسیرهای حمل و نقل بین‌المللی حمله می‌کنند، یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را منفجر می‌کنند، به طور وحشتناک به تاسیسات نفتی در عربستان سعودی حمله کردند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

وزیر علوم: بیشتر نخبگان مهاجر ابراز پشیمانی کرده‌اندهمدان - ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بیشتر نخبگان مهاجر از حضور در کشورهای خارجی ابراز پشیمانی کرده اند. اختلاسگرا چی شما دوتاشو بوگو. 😂

کدام کشورها بیشترین جایزه نوبل را دریافت کرده‌اند؟کدام کشورها بیشترین جایزه نوبل را دریافت کرده‌اند؟ کشورهای غربی با فاصله زیاد در صدر کشورهایی هستند که شهروندان آنها بیشترین جایزه نوبل را دریافت کرده اند. بالاخره خیلی وقت ها آدم از این جیب به اون جیب می کنه! اخه مخاطب رو چی فرض کردید؟ خب معلوم خودشون این رو درست کردن ، خودشون هم بیشتر جایزه گرفتن حتما هم از غربی انتظار دارید که تو مسابقه ای که خودشون به راه انداختن دوم شن ؟ قرآن🌹 جايزه نوبل آسمان همان كتابی است که بنام قرآن شهرت دارد و این همین جایزه عظیم پروردگارعالم است که به مامسلمانها وغیرمسلمانها هدیه کردن تا شاید اینکه ما بتوانیم از تاریک اندیشی به سمت نور اندیشی هدایت و نجات یابیم، اما متاسفانه بیشتر جایزه نوبل دنیا با مار و عقرب خلط شده؟!!

نتانیاهو برای مقابله با تهدیدات موشکی ایران پیشنهاد سیستم دفاعی جدیدی را مطرح کردنتانیاهو برای مقابله با تهدیدات موشکی ایران پیشنهاد سیستم دفاعی جدیدی را مطرح کرد این پیشنهاد که به گزارش ماتزاو چندین میلیارد شکل هزینه دارد، پس از آن مطرح می شود که تاسیسات نفتی عربستان با بیش از ۲۰ موشک کروز و پهپاد هدف قرار گرفت. آهای جناب آقای نتانیابو اینقدر سیستم دفاعی نخرید در مقابل موشکهایی که میخورند به آرامکو ناکارآمد هستند دنبال یه راه دیگه باشین مرسی_أه شما به فکر موشک های فلسطین باش... حالا حالا ها باید بدویی که به ایران برسی ازایران بخرید😂😂😂

پیدا و پنهان اعترافات تلویزیونی به روایت حسین انصاری‌رادتهران- ایرنا- حسین انصاری راد نماینده مجالس اول، پنجم و رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ششم به ایرنا می گوید: در مجلس پنجم اعترافاتی از زبان همسرسعید امامی پخش شد که می گفت همراه همسرش به اسرائیل رفته و در آنجا توطئه قتل ها را سامان داده است . در این فیلم ها چند نفری دیگری را هم آوردند که با سبیل و در شمایل قاچاقچیان درباره این پرونده اعترافاتی کردند که بعدا فهمیدیم این بندگان خدا را مجبور به تراشیدن ریش و اعتراف کرده اند.\r\nایرنا همچنین نظر ایشان را درباره مصوبه پیرامون تعیین مکان مشخص برای اعتراضات و طرح شفافیت آرای نمایندگان پرسیده است. قدرت پوشالی وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه، با این اعتراف گرفتن های اجباری کاملا زیر سوال می رود اینها به خودشان پر و بال می دهند تا ترسناک و بزرگ جلوه کنند هر چند وقت یک سناریوی خود ساخته مثل ترور سلیمانی و دانشمندان هسته ای و غیره راه می اندازند از ۲ نفر اعتراف اجباری می گیرند

مارپیچ استعلام کاغذی«یک تجربه روزمره در بنیاد ملی نخبگان»\r\nبالا و پایین رفتن از پله‌‎های سازمان‌ها، تجربه مشترک بسیاری از مردم است. ارائه خدمات به صورت الکترونیک در بسیاری از کشورهای جهان کمک کرده این فرایند پیچیده و البته آزاردهنده تا اندازه زیادی تغییر کند و تعدیل شود اما آیا در ایران آنلاین‌شدن خدمات مربوط به سازمان‌های دولتی و عمومی شرایط بهتری را ایجاد کرده است؟ نگاهی کنیم به یک نمونه در یکی از این سازمان‌ها. زودتر تبديل به ديتاش كنيد بلكه فضاى سايبرم به نور اسلام منور كرديد و به گه كشيديد

کشف بقایای صد جنین انسان از خودروی دکتر آمریکایی در ایالت ایلینویماموران پلیس در ایالت ایلینوی آمریکا از خودروی یک پزشک که در زمان حیاتش اقدام به سقط جنین میکرد، بقایای صد جنین انسانی کشف کرده‌اند. یک ماه پیش نیز از گاراژ خانه این پزشک بیش از ۲۲۰۰ بسته بقایای جنین یافت شده بود. آمریکا که مثلا ابر قدرت جهان است چه فاجعه ها درونش هست این است آمریکای جهان خوار 🤔🤔🤔🤔 حال اگر این اتفاق در ایران افتاده بود دنیا نابود می شد و تمام مدعیان حقوق بشر !!!!!! حکم اعدام همه را صادر کرده و خواستار تحریم بیشتر مردم ایران می شدند. وای بحال این رسانه های بی طرف.

به گزارش ایلنا به نقل از ینی شفق، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تازه‌ترین اظهارات خود ایران را به خاطر آنچه که تجاوز روزافزون به اسرائیل نامید، مقصر دانست.

نتانیاهو مدعی شد: ایران تلاش می‌کند تا مواضع خود را در لبنان، سوریه، یمن و نوار غزه تقویت کند. آنها به مسیرهای حمل و نقل بین‌المللی حمله می‌کنند، یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را منفجر می‌کنند، به طور وحشتناک به تاسیسات نفتی در عربستان سعودی حمله کردند.

وی در ادامه ادعاهای خود در مورد ایران گفت: آنها جسارت پیدا کرده‌اند، ایران تهدید می‌کند ما را از نقشه پاک می‌کند و آنها به صراحت می‌گویند اسرائیل ناپدید خواهد شد.