نتانیاهو: اسرائیل با تهدیدهای ایران و نیروهای نیابتی‌اش با قدرت مقابله می‌کند

22/05/1399 04:47 ب.ظ

نتانیاهو: اسرائیل با تهدیدهای ایران و نیروهای نیابتی‌اش با قدرت مقابله می‌کند او تاکید کرد: «می‌خواهم خطاب به همه نیروهای نیابتی رژیم ایران از جمله در غزه، تاکید کنم:حملات تروریستی با بالن‌های آتش‌زا هزینه سنگینی در بر خواهد داشت. ما آن را تحمل نمی‌کنیم.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه ۲۱ مرداد با انتشار پیامی در توئیتر با اشاره به بازدید خود از یک پایگاه هوایی ارتش آن کشور، رژیم ایران را منبع ۹۵ درصد تهدیدات علیه اسرائیل دانست و نوشت: «رژیم ایران با سلاح هسته‌ای، موشک‌های دقیق، راکت‌های غیردقیق...

نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه ۲۱ مرداد با انتشار پیامی در توئیتر با اشاره به بازدید خود از یک پایگاه هوایی ارتش آن کشور، رژیم ایران را منبع ۹۵ درصد تهدیدات علیه اسرائیل دانست و نوشت: «رژیم ایران با سلاح هسته‌ای، موشک‌های دقیق، راکت‌های غیردقیق و توسط نیروهای نیابتی خود در لبنان، غزه، و دیگر اماکن، ما را تهدید می‌کند.»

او تاکید کرد: «می‌خواهم خطاب به همه نیروهای نیابتی رژیم ایران، از جمله در غزه، تاکید کنم: حملات تروریستی با بالن‌های آتش‌زا هزینه سنگینی در بر خواهد داشت. ما آن را تحمل نمی‌کنیم.» نیروی هوایی اسرائیل در شعاع 360 درجه در مقابل تهدیدها علیه اسرائیل اقدام می‌کند. رژیم‌ ایران منبع 95 درصد از این تهدیدها است. رژیم ایران با سلاح هسته‌ای، موشک‌های دقیق و راکت‌های غیر دقیق و توسط نیروهای نیابتی خود در لبنان، غزه و دیگر اماکن ما را تهدید می‌کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

هنوز موج اول کرونا را مهار نکرده ایم، موج دوم با آنفلوآنزا همراه استناشناخته، پیچیده، جهش یافته، آزمایشگاهی، منحوس، چموش و ... همه القابی بود که به عضو جدید خانواده کروناویروس ها نسبت داده شد. ویروسی که با ویژگی های منحصر بفردش از شرق تا غرب عالم را طی کرده، اما هنوز هیچ قطعیتی درباره آن وجود ندارد.

دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش در اقتصاد و معیشت مردم استرئیس‌جمهور با اشاره به ضرورت حفظ انسجام و همگرایی قوای سه گانه در راستای حل و فصل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مقابله با تحریم و توطئه دشمنان، تاکید کرد: دولت با همکاری قوای دیگر، به دنبال گشایش در اقتصاد و معیشت مردم است و نخواهیم گذاشت توطئه دشمنان به ثمر بنشیند.

سویلو: ترکیه در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر عملکرد موفقی داشته استوزیر کشور ترکیه از عملکرد موفق نیروهای امنیتی و انتظامی کشور در مبارزه با تروریسم، قاچاق انسان و مواد مخدر تمجید کرده و آن را الگویی برای جهان دانست. - خبرگزاری آناتولی

محرمی با شکوه همراه با صیانت از سلامت مردم خواهیم داشتوزیر بهداشت با بیان اینکه در سخت ترین شرایط تحریم های ظالمانه، بیماری کووید_۱۹ را مدیریت می کنیم، درباره مراسم محرم و رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: تردید ندارم که رعایت این پروتکل ها به دست همه عزیزان اعم از مدیران هیات های مذهبی و... اجرا می شود و ما هم همراه شان خواهیم بود و هرگونه کمک، مشاوره، نظارت و ... از سوی همکاران ما انجام خواهد شد.

دیپلمات ارشد آمریکا با هدف مواجهه با نفوذ روسیه و چین راهی اروپای مرکزی شددیپلمات ارشد آمریکا با هدف مواجهه با نفوذ روسیه و چین راهی اروپای مرکزی شد آقای پمپئو از ۱۱ تا ۱۵ اوت در شهرهای پراگ و پیلسن در جمهوری چک، لیوبلیانا در اسلوونی، وین در اتریش، و ورشو در لهستان توقف خواهد کرد.

ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران با تغییر تاریخ کنکور مخالفت کرد - BBC News فارسیستاد کرونا پیشنهاد تعویق برگزاری کنکور سراسری را تصویب نکرد و بر این اساس، کنکور در بدون تغییر و در موعد قبلی برگزار می‌شود. دو وزارت علوم و بهداشت پیشنهاد تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری را داده بودند. برای آماده کردن شرایط و اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی قرار شده بود ستاد ملی مقابله با کرونا در این‌باره تصمیم بگیرد.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، هشدار داد که کشورش تهدیدهای نیروهای نیابتی ایران در منطقه را زیر نظر دارد و با اقدامات آنها مقابله می‌کند.

نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه ۲۱

مرداد با انتشار پیامی در توئیتر با اشاره به بازدید خود از یک پایگاه هوایی ارتش آن کشور، رژیم ایران را منبع

۹۵ درصد تهدیدات علیه اسرائیل دانست و نوشت: «رژیم ایران با سلاح هسته‌ای، موشک‌های دقیق، راکت‌های غیردقیق و توسط نیروهای نیابتی خود در لبنان، غزه، و دیگر اماکن، ما را تهدید می‌کند.»

او تاکید کرد: «می‌خواهم خطاب به همه نیروهای نیابتی رژیم ایران، از جمله در غزه، تاکید کنم: حملات تروریستی با بالن‌های آتش‌زا هزینه سنگینی در بر خواهد داشت. ما آن را تحمل نمی‌کنیم.»

نیروی هوایی اسرائیل در شعاع 360 درجه در مقابل تهدیدها علیه اسرائیل اقدام می‌کند. رژیم‌ ایران منبع 95 درصد از این تهدیدها است. رژیم ایران با سلاح هسته‌ای، موشک‌های دقیق و راکت‌های غیر دقیق و توسط نیروهای نیابتی خود در لبنان، غزه و دیگر اماکن ما را تهدید می‌کند.

— بنيامين نتانياهو (@israelipm_farsi)

August 11, 2020

آقای نتانیاهو همچنین در توئیتی دیگر با اشاره به گفت و گوی خود با امانوئل مکرون، نخست وزیر فرانسه، درباره انفجار لبنان، ضمن ابراز آمادگی برای ارسال کمک انساندوسانه به لبنان، گفت که برای جلوگیری از فجایعی نظیر حادثه بیروت، باید مواد منفجره و موشک‌هایی که حزب‌الله پنهان کرده است را از اماکن مسکونی دور کرد.

نخست وزیر اشاره کرد که برای جلوگیری از فجایعی نظیر حادثه بیروت، باید مواد منفجره و موشک‌هایی که حزب‌الله پنهان کرده است را از اماکن مسکونی دور کرد.

— بنيامين نتانياهو (@israelipm_farsi)

August 11, 2020

در این توئیت آمده است: «اگر حزب‌الله فکر می‌کند که می‌تواند بحران در لبنان را توسط ایجاد بحران با اسرائیل حل کند، این یک اشتباه بزرگ خواهد بود.»

در روزهای اخیر در پی انفجار شدید در بیروت، مردم لبنان در اعتراض به سوء مدیریت دولت و مشکلات اقتصادی تظاهرات کردند و علیه حزب الله و دخالت ایران در کشور خود شعار دادند. تظاهرات مردم لبنان به استعفای دولت منجر شد.

ایالات متحده آمریکا بارها ضمن تاکید بر حق اسرائیل در دفاع از خود، هرگونه تهدید علیه آن کشور، چه از سوی رژیم جمهوری اسلامی و چه از سوی نیروهای نیابتی آن، را محکوم کرده است.

در یکی از تازه‌ترین موارد، مقامات و نهادهای دولت آمریکا اظهارات یهودستیزانه اخیر رهبر جمهوری اسلامی علیه اسرائیل را به شدت محکوم کرده و گفته‌اند که آمریکا در کنار اسرائیل می‌ایستد. مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه، و شورای امنیت ملی کاخ سفید هم پیشتر اظهارات یهودستیزانه رهبر جمهوری اسلامی را محکوم کردند.

خبرهای بیشتر

هشدار نتانیاهو و گانتس به «گروه‌های نیابتی ایران» بابت پرتاب بالن‌های آتش‌زا: برای وحشت‌آفرینی هزینه سنگینی خواهید پرداخت

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، و بنی گانتس، وزیر دفاع آن کشور، روز سه شنبه ۲۱ مرداد ماه به گروه‌های نیابتی ایران هشدار دادند که اگر پرتاب بالن‌های حاوی مواد منفجره و آتش‌زا را متوقف نکنند، هزینه سنگینی را خواهند پرداخت.

خبرهای دیگر ...