نبیه بری: با تحریم ایران مخالفیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس پارلمان لبنان: *امام موسی صدر اخیرا به زندان دیگری منتقل شده است *ما برای آزادی امام موسی صدر و دو همراه وی تلاش می‌کنیم و چیزی جز آزادی آن‌ها نمی‌خواهیم

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری العهد، نبیه بری، رئیس پارلمان لبنان در سخنرانی خود در چهل و یکمین سالگرد ربوده شدن امام موسی صدر گفت: اسرائیل بعد از اینکه مطمئن شد آمریکایی‌ها جنگی علیه ایران را آغاز نخواهند کرد و باب مذاکرات از طریق فرانسه و کشورهای اروپایی همچنان باز است و امور در یمن و سوریه به سود آنها درحال پیشروی نیست، برای تصفیه حساب راهی جز لبنان و جبهه مقاومت نیافتند به خصوص اینکه بنیامین نتانیاهو قبل از انتخابات به یک پیروزی معنوی نیاز دارد.

وی با اشاره به این که مساله فلسطین مساله اول ما خواهد ماند به بحران یمن پرداخت و گفت: زبان گفت وگو بهتر و مفیدتر از این جنگ بیهود و دردآور علیه ملت یمن است؛ جنگی که هدف آن تجزیه این کشور است. با این حال من به سیگنال های اخیر عربستان و امارات در رابطه با ایران که همچنان پابرجاست امیدوار هستم و بر این باورم که این مساله می تواند به جنگ یمن پایان دهد.

نبیه بری در بخش دیگری از سخنرانی خود به تحریم های آمریکا علیه ایران پرداخت و گفت: ما مخالف تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران هستیم؛ تحریمی که از چهل سال پیش آغاز شد و در مرحله اخیر افزایش یافت و دلیل آن چیزی نیست جز اینکه آمریکا از توافق هسته ای خارج شد و این خروج را بهانه ای برای تحریم ها قرار داد.رئیس پارلمان لبنان در رابطه با امام موسی صدر نیز گفت : ما برای آزادی امام موسی صدر و دو همراه وی تلاش می کنیم و چیزی جز آزادی آنها نمی خواهیم.

وی در بخش دیگری نیز گفت: دائما اخباری می شنویم که هدف آن تنها گمراهی است بنابراین به شما می گویم که گوش هایتان را ببندید و به این اخبار گوش ندهید زیرا رهبران جنبش امل، خانواده امام موسی صدر و کمیته پیگیری مساله امام صدر خبر دقیق و صحیح را دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا یک بانک لبنانی را به اتهام همکاری با حزب‌الله تحریم کرد | DW | 30.08.2019وزارت خزانه‌داری آمریکا 'بانک اعتباری جمال' و شرکت‌های تابعه آن را به اتهام همکاری با حزب‌الله لبنان تحریم کرد. افزون بر آن چهار نفر نیز به اتهام فراهم کردن تسهیلات مالی برای حماس نیز از سوی آمریکا تحریم شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

موگرینی: به کار برای حفظ توافق هسته‌ای با ایران ادامه می‌دهیمفدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، روز جمعه ۳۰ اوت از تماس ایران و فرانسه در حاشیه اجلاس گروه هفت در شهر بیاریتز استقبال کرد و گفت اتحادیه اروپا به کار برای حفظ برجام ادامه خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار نتانیاهو به ماکرون درباره مذاکره با ایراننخست وزیر اسرائیل خطاب به رئیس جمهور فرانسه گفت مذاکره با تهران در چنین برهه زمانی که اقدامات تعرض‌آمیز ایران افزایش یافته درست نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نتانیاهو به ماکرون:‌ اکنون بدترین زمان ممکن برای گفت‌وگو با ایران استرئیس جمهور فرانسه اخیرا گفته بود که بیش از هر زمان دیگری شرایط برای گفتگو و دیدار روسای جمهوری آمریکا و ایران مهیاست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است🔺تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است ⚡️با افزایش تلاش های اروپایی ها برای حفظ برجام، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، خواست که از مذاکرات جدید با ایران خودداری کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عمار حکیم خطاب به رژیم صهیونیستی: به وقتش پاسخ کلوخ را با سنگ می‌دهیمرهبر جریان اپوزیسیون 'حکمت ملی' عراق در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به مقرهای حشد شعبی تأکید کرد که آسمان این کشور صحنه هیچ‌گونه تعرض خارجی نیست و بغداد پاسخ مضاعفی به عامل این حمله خواهد داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »