نبرد حساس استقلال و سپاهان در یک چهارم/ قرعه آسان برای پرسپولیس و تراکتور

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

لحظه به لحظه با قرعه‌کشی جام حذفی: نبرد حساس استقلال و سپاهان در یک چهارم/ قرعه آسان برای پرسپولیس و تراکتور

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور عصر امروز و از ساعت 15 در محل سازمان لیگ با حضور نمایندگان باشگاه‌های حاضر در این مرحله آغاز شده است.

* شهرداری ماهشهر - پرسپولیس تهران* ادموند بزیک هم با تاخیر در مراسم حاضر شد.* قرار بود سیروس دین محمدی و ادموند بزیک به عنوان میهمان ویژه و برای بیرون کشیدن قرعه‌ها در این مراسم حاضر باشند در حالیکه بزیک تا کنون در مراسم حاضر نشده است.* نام تیم‌های حاضر در این مرحله که قرار است قرعه کشی شوند:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مصاحبه| تحلیلگر آمریکایی: آزادی بیان، رسانه‌ و دانشگاه‌ در دموکراسی‌های فانتزی غرب تهدید می‌شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimتحلیلگر آمریکایی: آزادی بیان، رسانه‌ و دانشگاه‌ در دموکراسی‌های فانتزی غرب تهدید می‌شود «استفن لندمن» در گفتگو با تسنیم: آمریکا و سایر کشورهای غربی تنها دموکراسی‌های فانتزی هستند. 1/ آنها ارزش‌های دموکراتیک، اجرای قانون و حقوق مدنی و بشر را زیر پا می‌گذارند و تنها وانمود به حمایت از آن می‌کنند. آزادی در آمریکا و سایر کشورهای غربی در حال از بین رفتن است، آن هم به بهانه حفاظت از امنیت ملی.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

توافق ایران و تاجیکستان برای استفاده از ارز ملی در تامین مالی پروژه‌ها/ مذاکره با آذربایجان برای احداث نیروگاه آبی خدآفرینوزیر نیرو اعلام کرد: توسعه همکاری بانکی و بیمه و ارائه پیشنهاد برای استفاده از ارز ملی در تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌ها از جمله توافقات ایران و تاجیکستان بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

احتمالات جذاب قرعه‌کشی جام حذفی؛دربی، ال‌کلاسیکو یا نبرد انتقامیگوی‌ها کدام را ثبت می‌کنند؟ احتمالات جذاب قرعه‌کشی جام حذفی؛دربی، ال‌کلاسیکو یا نبرد انتقامی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سیستان و بلوچستان تنها استان محروم از اینترنتیک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سیستان و بلوچستان تنها استان محروم از اینترنت تلفن همراه است که هنوز هم درباره اتصال آن تصمیمی اتخاذ نشده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عاملان آزار یک کودک در فردیس توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شدند- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: سازمان اطلاعات سپاه البرز عاملان آزار و اذیت یک کودک در این استان را بازداشت کرد. :) چرا باید اطلاعات سپاه وارد این قضیه بشه واقعا چرا دروغ میگید اوف بر شما ننگ بر شما مستحق بلای آسمانی هستین شما چه دستگري خفني عضو سازمان مخوف زباله اندازان كودك رو گرفتن بابا برين آشنا رو بگيرين كه نيمازم تا شماره عيكنش رو هم بهتون داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی مجدد در کنسولگری ایران در نجف مهار شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآتش‌سوزی مجدد در کنسولگری_ایران در نجف مهار شد منابع امنیتی در استان نجف اعلام کردند که اغتشاشگران بار دیگر کنسولگری ایران در این استان را به آتش کشیدند لانه جاسوسی به فنا رفت............... مردم عراق مخصوصا شيعه ها شماها رو نميخوان با چه زبوني بهتون بگن بریم عراق برادران عراقی لطف کردن کنسولگری مارا آتش زدند بگیم ممنون که جواب خون شهیدانمونو با آتش جوال دادین اعرب جماعت نمک نشناسن ایرانی هیچ خبری از اعراب ندیده
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »