نایب رئیس سیاست خارجی مجلس ایران: دشمن به بهانه کرونا دنبال سلب آرامش ما است

28/02/2020 10:49:00 ق.ظ

نایب رئیس سیاست خارجی مجلس ایران: دشمن به بهانه کرونا دنبال سلب آرامش ما است #العربية

العربية

نایب رئیس سیاست خارجی مجلس ایران: دشمن به بهانه کرونا دنبال سلب آرامش ما است العربية

محمد جواد جمالی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران جمعه 28 فوریه در گفت‌وگو با

جمالی گفت: «دشمن از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی می‌خواهد همه مسائل اجتماعی ما را به موضوعی امنیتی تبدیل کند». او گفت: «نمونه آن را در اظهارات پمپئو دیدیم که چطور درباره وضعیت کرونا در کشور ما دخالت کرد یا این که ترامپ طوری درباره کرونا در ایران صحبت کرد که انگار یادش رفته آنها ما را تحریم دارویی کرده‌اند».

وی افزود: «دشمنان از طریق فضای مجازی می‌خواهند مردم را بترساندند سوال این است که چطور آمار سایر کشورها را اعلام نمی‌کنند. کشورهایی که موارد فوتی‌شان به دلیل ابتلا به کرونا بیشتر از ما بوده است. اینها نشان می‌دهد هدف دشمن سلب آرامش مردم است».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

بشرف تو اصلا معنی آرامش را می‌فهمید.پس کنترل زنان در خیابان بخاطر امر به معروف و اسید پاشیدند . پس آرامش است در فرهنگ شما ذکات خور آن.ننگ بر همگی. دقیقا سلب آرامش شما، و الا مردم که آرامش ندارن از دست شما دیو....

پروین محمدی، نایب رییس هیأت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران به مرخصی آمد

ابتلای رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به کرونا تایید شد + فیلمنماینده قم با انتشار ویدئویی از مثبت شدن تست کرونای خود خبر داد. غلط کرده

مسئولان ایران در دایره خطر....رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس مبتلا به کرونا شدبه گزارش پنج‌شنبه 27 فوریه خبرگزاری فارس، بعد از ابتلای محمود صادقی ، نماینده اصلاح‌طلب از شهر تهران دروغ میگه ایشون در سفر تفریحی در کیش بسر میبرن خودش و سایر آخوندهای دیگر با خانواده هایشان دروغن میگن شما چرا باور میکنید خودتون خودعه رو یادشون دادین

تقاضای رئیس سازمان اورژانس از مردم در خصوص تماس با سامانه 115رئیس سازمان اورژانس کشور از مردم خواست سعی کنند سامانه تلفنی ۱۱۵ را مشغول نکنند چراکه این سامانه تلفنی برای فوریت‌های پزشکی است و تنها در صورتیکه امکان مراجعه به مطب‌ها و... را ندارند با ما تماس بگیرند ایران را کرونا برداشته پس مردم با کجا تماس بگیرند؟

تایید اولین فرد مبتلا به کرونا ویروس در گرجستان/ محدودیت‌های سفرهای جاده‌ای و هوایی به ایراناولین فرد مبتلا به کرونا ویروس در گرجستان به تازگی از ایران بازگشته است .

مسئولان ایران در دایره خطر....رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس مبتلا به کرونا شدبه گزارش پنج‌شنبه 27 فوریه خبرگزاری فارس، بعد از ابتلای محمود صادقی ، نماینده اصلاح‌طلب از شهر تهران دروغ میگه ایشون در سفر تفریحی در کیش بسر میبرن خودش و سایر آخوندهای دیگر با خانواده هایشان دروغن میگن شما چرا باور میکنید خودتون خودعه رو یادشون دادین

خبرگزاری ایسنا گفت، دشمن به بهانه کرونا به دنبال سلب آرامش کشور است.استان وایر- «پروین محمدی»، نایب رییس هیأت مدیره «اتحادیه آزاد کارگران ایران» امروز چهارشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۸ به مرخصی آمد.به گزارش ایلنا، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتشار ویدئویی از مثبت شدن تست کرونای خود خبر داد.و ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت به ویروس کرونا، اکنون نوبت به مجتبی ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس رسیده است که ابتلای وی به ویروس کرونا اعلام شد.

جمالی گفت: «دشمن از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی می‌خواهد همه مسائل اجتماعی ما را به موضوعی امنیتی تبدیل کند». او گفت: «نمونه آن را در اظهارات پمپئو دیدیم که چطور درباره وضعیت کرونا در کشور ما دخالت کرد یا این که ترامپ طوری درباره کرونا در ایران صحبت کرد که انگار یادش رفته آنها ما را تحریم دارویی کرده‌اند». او در تاریخ ششم اردیبهشت ۱۳۹۸ به همراه تعداد دیگری از کارگران، در پارک «جهان نما» کرج دستگیر شده بود که پس ۱۵ روز بازداشت، به قید کفالت آزاد شد. وی افزود: «دشمنان از طریق فضای مجازی می‌خواهند مردم را بترساندند سوال این است که چطور آمار سایر کشورها را اعلام نمی‌کنند. کشورهایی که موارد فوتی‌شان به دلیل ابتلا به کرونا بیشتر از ما بوده است. حکم‌های آن‌ها برابر دادنامه صادره از سوی شعبه ششم دادگاه تجدیدنظر استان البرز، عینا تایید شده‌اند. اینها نشان می‌دهد هدف دشمن سلب آرامش مردم است».» صادقی در همان توئیت، از رئیس‌ دادگستری ایران، خواستار آزادی زندانیان سیاسی برای جلوگیری از بیماری آن‌ها و اجازه دادن به آن‌ها برای سپری کردن مدتی در خانواده شد.

جمالی در ادامه افزود: «مردم هم باید درباره جانشان حساس باشند حاکمیت تمام کوشش را برای حمایت از مردم انجام می‌دهد آموزش‌ها و اطلاع رسانی‌ها صورت می‌گیرد مردم پیشگیری‌های لازم را کرده و مسائل بهداشتی را رعایت کنند.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. بدانند معاندان هم می‌خواهند آرامش جامعه را بر هم بزنند». وی با تاکید بر این که مجلس و دولت کنار مردم هستند افزود: «دشمن بعد از اعمال تحریم‌ها به دنبال تعطیل کردن کشور و زدن ضربه اقتصادی است پس باید حواسمان به نقشه دشمنان باشد البته که در عین حال در صورت نیاز باید برخی جاها قرنطینه و تعطیل شود این کار باید براساس تصمیمات داخلی و نه فشارهای سیاسی بیرون صورت گیرد». این گفته‌های عضو مجلس ایران در حالی است که پس از شیوع ویروس کرونا در ایران شماری از کشورها پروازهای به/از ایران را لغو کرده اند. قاب ذکر است که ایران پس از چین دومین کشور کرونازده در جهان عنوان شد. مقامات ایران شامگاه چهارشنبه 26 فوریه، محدودیت‌هایی را در مورد آزادی آمد و شد در داخل کشور برای موارد آلوده یا مظنون به ابتلا به ویروس، اعلام کردند.

روز گذشته (27 فوریه) کنفدراسیون فوتبال آسیا از لغو بازی‌های هر چهار نماینده ایران و همچنین تکبازی نماینده کره‌جنوبی در هفته سوم و بازی سپاهان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. در پی شیوع ویورس کرونا در کشورهای ایران و کره جنوبی و لغو پروازها از ایران به برخی از کشورهای منطقه، AFC نیز بازی‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو را لغو کرد. قبل از این کشورهای اردن، سعودی و ترکیه ورود ایرانی‌ها به خاکشان را ممنوع اعلام کرده و بیشتر کشورها پرواز ها به ایران را لغو کردند. .