ناکامی ایران در واکسیناسیون کرونا؛ مقصر 'کندی تولید' در جهان اعلام شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ناکامی ایران در خرید واکسن کرونا و انجام واکسیناسیون؛ مقصر 'کندی تولید' در جهان اعلام شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۵ مارس ۲۰۲۱، ۱۳:۱۸ GMTسخنگوی غذا و داروی ایران می‌گوید وعده تحویل ۲.۸ میلیون دز واکسن کرونا تا پایان سال ۹۹ محقق نشده و علت آن را " کندی تولید و کمبود جهانی" و "مانورها و رفتارهای سیاسی، تجاری" می‌داند.

۲۱ بهمن‌ماه سال گذشته برنامه واکسیناسیون در ایران، در مراسمی در تالار امام بیمارستان "امام خمینی" تهران بطور رسمی آغاز شد. براساس اعلام رسمی مقام‌هایی ایرانی قرار بود تا پایان اسفندماه یک میلیون و۳۰۰ هزار نفر واکسینه شوند. اقای جهانپور سه روز پیش در یک برنامه رادیویی گفته بود تاکنون ۷۰۰هزار دوز واکسن از سه کشور هند، چین و روسیه توزیع شده‌است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خومدمون واکسنشو ساخیم تا جون بی بی در بیاد

آیت الله BBC ناکامی خرید واکسن مقصر هستش و خامنه اي هیچ کاری نکرد نگفت واکسن انگلیسی و آمریکای ممنوع آیت الله BBC

مردم از اول هم می دانند رژیم دروغ می گوید فایزر را هم مثل فلو به رهبر وخاندانش ومجلس ودولت زدند وبی خیال مردم شدند واگر هم واکسن ایرانی که اونهم از محالات است تهیه شود با پول در اختیار مردم خواهندگذاشت

یه ویرگول می‌خواد: مقصر، کندی تولید در جهان اعلام شد نه؟ الآن به نظر می‌رسه که 'مقصرِ کندی تولید در جهان اعلام شد: ناکامی ایران در خرید واکسن کرونا!'

اصلا نیازی به واکسن اجنبی نيست تا وقتی که داروی امام کاظم و روغن بنفشه و شاش شتر و عنبرنسارا هست.

شاید اگر دولت دزد انگلیس فقط یک قلم از دزدی‌هاش (نیم میلیارد پوند پول قرارداد تانک) رو که ۴۰ ساله دزدیده و پس نمی‌ده به ایران پس میداد، میشد خیلی سریعتر مشکل واکسن حل بشه!

شرم نمیکنید؟تاریخ رابازنویسی میکنید،باعث طاعون وقحطی درایران توگذارشتون کی بود؟ حالاهم واکسن دزدی انگلیس واسراییل رانمیبینید،رهبرایران این روزهاراقبل مادیده بودندکه خواستندبکسی تکیه نکنیم وخودمان رابرای پاندمیهای اینده اماده کنیم وازکروناشروع کنیم،حالاهم که ورودواکسن ازادشده کـو؟

خداروشکر به کوری چشم شما خودمون تولید کردیم 😎 خوشم میاد میسوزیدا

به شما چه؟

هیچ ربطی هم به خامنه ای نداره

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه مذاکرات برجامی در وین؛ کندی پیشرفت در پی عدم رویارویی مستقیم ایران و آمریکامذاکرات بر سر احیای برجام در پایتخت اتریش همچنان ادامه دارد اما دیپلمات‌ها می‌گویند به دلیل عدم انجام گفتگوهای مستقیم بین ایران و آمریکا، سرعت پیشرفت کند است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. مسخره است ! عین دعوای زن و شوهری که پیغام میدن به هم توسط بچه شون !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده استآنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده است وزیرخارجه ایالات متحده گفت: «من فکر می‌کنم همان‌طور که یکی از همکارانم چند روز پیش گفت، مسیر پیش روی‌مان بیش از مسافت طی شده است. پس باید ببینیم به کجا خواهیم رسید.» دیگه پول خرج نکنین برای رای آوردن اصلاح طلبا به هیچ جا نمیرسید خسته نباشید جناب وزیر امورخارجه امریکا خیلی پیشرفت داشتید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تولید مشترک واکسن روسی کرونا در ایران به تعویق افتاد | DW | 04.05.2021به گفته کیانوش جهانپور 'چند هفته تا دو ماه دیگر' نخستین واکسن‌های اسپوتنیک ساخت داخل وارد چرخه واکسیناسیون می‌شود. وزیر بهداشت اول اردیبهشت وعده داده بود: این کار 'هفته آینده یا هفته بعد' آغاز می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت : ایران از محورهای اصلی تولید واکسن کرونا در دنیا می‌شودوزیر بهداشت: ایران از محورهای اصلی تولید واکسن کرونا در دنیا می‌شود با استفاده از تجربه دفاع‌مقدس در مدتی کمتر از ۶۰ روز از یک واردکننده ماسک و تجهیزات، به یک تولیدکننده و سپس به یک صادرکننده بدل شدیم خواندنش در حد جوك بد نيست !! بماند كه دروغ و لاف زني هم كيلومتر ندارد!! کیر خر بره تو کوس مادرت نمکی یکه ننه هزار پدر آره وقتی همه دنیا از دست ویروس راحت شد شما واکسن تون رو به بازار میارید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشاور پیشین کمپین تولید واکسن کرونا در آمریکا در پی اتهام آزار جنسی اخراج شدمنصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا همکاری داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »