ناکامی نشست کمیته قانون اساسی سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست جدید کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو به دلیل اصرار هیات نمایندگی رژیم اسد برای بحث درباره مسائل خارج از چارچوب اصلی بدون نتیجه پایان یافت.

جلسات هیئت 45 نفره تدوین پیش‌نویس قانون اساسی سوریه که از 25 نوامبر در ژنو آغاز شده است، به دلیل اصرار هیات نمایندگی رژیم اسد برای بحث حول مسائل خارج از چارچوب اصلی، بدون نتیجه به پایان رسید.«دور دوم جلسات کمیته قانون اساسی لحظاتی پیش پایان یافت. نتوانستیم هیئت 45 نفره دور میز جمع کنیم و در خصوص مواد دستو کار آن به توافق نرسیدند.

گفتنی است دور دوم این جلسات نیز به دلیل تلاش نمایندگان رژیم بشار اسد برای طرح مباحث خارج از چارچوب اصلی متوقف ماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست کمیته فرعی امنیتی ترکیه و ایران در وان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استاندار نجف: ناکامی ماموران باعث آتش زدن کنسولگری ایران توسط معترضان شدلؤی الیاسیری استاندار نجف روز پنجشنبه28 نوامبر در مصاحبه اختصاصی با کانال های «العربیه» و «الحدث» در دستشون درست.... ناکارآمدی یعنی ماموران عراقی گلوله تو سر معترضین خالی نکردن .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نشست راستی آزمایی‌ واریز یارانه حمایت معیشتینشستی برای راستی‌آزمایی پرداخت یارانه حمایت معیشتی به حدود ۱۸ میلیون خانوار، امروز ۵ شنبه ۷ آذر در حضور خبرنگاران و تصویربردارن در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. اين مدينه فاضلاب اخوند حرومزاده است كه از يه كشور ٨٠ ميليونى ٦٠ ميليون زير خط فقرند تا اين رژيم رو از بالا تا پايينش رو كفن نكنيم هر روزمان بدتر از ديروزه اعتراضات_سراسری
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اثر هنری باید کارکرد انسانی و اجتماعی داشته باشد/ تعطیلی تئاترها زخمی بود که بر تن همه ما نشستکوروش سلیمانی با تاکید بر اینکه به اعتقاد او اثر هنری باید کارکرد انسانی و اجتماعی داشته باشد، گفت: چون هنر بدون مخاطب، ‌تولیدی است که در خلاء رها می‌شود؛ یعنی صرفا تولید می‌شود بدون آنکه عرضه شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هیئت نماینده رژیم اسد جلسات کمیته قانون اساسی سوریه را به تاخیر می‌اندازدجلسات هیئت 45 نفره تدوین پیش‌نویس قانون اساسی سوریه که قرار بود در تاریخ 25 نوامبر در ژنو شروع شود، به دلیل اصرار هیئت نماینده رژیم اسد برای بحث بر سر مسائل خارج از موضوع اصلی به تاخیر می‌یفتد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توقف مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه به دلیل کارشکنی رژیم اسد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »