ناوی پیلای رئیس کمیته بین‌المللی تحقیقات درباره جنایات اسرائیل شد/تل‌آویو: همکاری نمی‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد، کمیسر سابق حقوق بشر ریاست کمیته بین المللی را برعهده داشت که برای تحقیقات درباره جنایت‌های اخیر در جنگ غزه تشکیل شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد، ناوی پیلای، کمیسر سابق حقوق بشر ریاست کمیته بین المللی را برعهده داشت که برای تحقیقات درباره جنایت‌های اخیر در جنگ غزه تشکیل شده است.

این شورا اواخر مه با تحقیقات درباره نقض‌های احتمالی در غزه و کرانه باختری و اراضی اشغالی طی درگیری‌ها و جنگ اخیر موافقت کرد. میچل باچله، کمیسر حقوق بشر سازمان ملل در آن زمان اعلام کرد که حملات کشنده رژیم صهیونیستی به غزه احتمالا جنایت جنگی است و حماس نیز با شلیک موشک به اراضی اشغالی قوانین بین المللی را نقض کرده است.

در این راستا هیئت رژیم صهیونیستی در دفتر سازمان ملل در ژنو مخالفت خود را با همکاری با تحقیقات بین المللی درباره نقض حقوق بشر در اراضی فلسطین و اراضی اشغالی اعلام و تأکید کرد، این کمیته طی جلسه‌ای"جانبدارانه" و"برای حمله به اسرائیل" تشکیل شده است. این هیئت اعلام کرد: عجیب نیست که هدف از این کمیته کشف نقض‌های اسرائیل است و در عین حال توجهی به"جنایت‌های" حماس در غزه نمی‌شود. ما با چنین تحقیقاتی همکاری نمی‌کنیم.طی جنگ اخیر غزه ۲۵۰ فلسطینی شهید و ۱۳ اسرائیلی کشته شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واشینگتن: اسلحه ایرانی در دست حزب‌الله حاکمیت لبنان را تهدید می‌کنددر پی موشک‌پرانی حزب‌الله از جنوب لبنان به خاک اسرائیل و واکنش توپخانه‌ای تل‌آویو به آن، ایالات متحده وجود سلاح‌های پیشرفته ایرانی در دست این گروه نتیجه بی عرضگی کشورهای عربی است که لبنان را تنها گذاشتند تا در دام حزب الله گرفتار شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل؛ اولین رزمایش بین‌المللی اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشیندر جریان این تمرین نظامی مشترک که ۱۰ روز طول کشید، اپراتورهای پهپادهایی از اسرائیل، ایالات متحده، ایتالیا، آلمان، بریتانیا و فرانسه حضور داشتند. بیا بزنمون راحت شیم از این زندگی عنی توی ایران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شبکه سایبری اسرائیل باز هم در مقابل هکرها زانو زد/ پایگاه داده شرکت قطارهای اسرائیل هک شد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimشبکه سایبری اسرائیل باز هم در مقابل هکرها زانو زد پایگاه داده شرکت قطارهای اسرائیل هک شد روزنامه کالکالیست اسرائیل: احتمالا عامل این حمله_سایبری هکرهای ایرانی بوده‌اند ملت آب ندارن، واکسن ندارن دلتون به هک کردن خوشه؟ شرمنده ی این آب و خاک باشید دست‌مریزاد به هرکی بوده
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس مراسم افتتاح المپیک بر سر شوخی با هولوکاست اخراج شد🔺رئیس مراسم افتتاح المپیک بر سر شوخی با هولوکاست اخراج شد ▪️اقدام کنتارو کوبایاشی هنگامی صورت گرفته بود که وی به عنوان یک کمدین کار می‌کرد و بنا به گزارش روزنامه «ماینیچی» شوخی با هولوکاست در سال ۱۹۹۸ ضبط شده بود. بس که آزادی بیان دارن لعنتیا کار به جایی رسیده که در مورد هولوکاست، صهیونیزم، مردم را وادار به اعتراف اجباری و اقرار به وجود آن می کند درغیراینصورت، با مجازات و‌کیفر، روبرو‌خواهند شد آزادی_بیان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از زندان رجایی‌شهر/دستورات اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌هابازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از زندان رجایی‌شهر دستورات اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها مردم شرم بر ماست که این جانوران بر ما حکومت کنند، اگر آب را این یزیدیان بر روی مردم باز کردند از ترسه مردم است اگر حرکت را ادامه ندهیم وای بر ماست !!!این حرکت های مردمی اگر ادامه پیدا کند مملکت آزادی در انتظار ماست با مدیران کار آزموده نه یک مشت شکم گنده خلیفه معاب
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رامبد جوان به کرونا مبتلا شد/ عوامل «خندوانه» تست دادندرامبد جوان که این روزها درگیر ضبط «خندوانه» و «مردم معمولی» بود به کرونا مبتلا شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »