ناوچه آمریکایی مقابل شناورهای سپاه در خلیج فارس تیر هشدار شلیک کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ناوچه آمریکایی مقابل شناورهای سپاه در خلیج فارس تیر هشدار شلیک کرد جزئیات بیشتر🔽

ارتش آمریکا اعلام کرد یک ناوچهٔ این کشور در خلیج فارس شامگاه دوشنبه به‌هنگام رویارویی با چند قایق سپاه پاسداران مجبور به شلیک تیر هشدار شده است.

سخنگوی ناوگان دریایی پنجم آمریکا مستقر در خلیج فارس با اعلام این خبر گفت: «مأموران نیروی دریایی ما تعلیم دیده‌اند تا به شکل حرفه‌ای رفتار کنند و هشیارند. درعین‌حال افسران ما حق ذاتی دفاع از خود را محفوظ می‌دانند.»روز گذشته نیز ارتش آمریکا از وقوع برخوردهای مشابهی در ابتدای ماه جاری میلادی خبر داده بود. مقامات آمریکایی گفتند شناورهای دریایی سپاه پاسداران ایران در اوایل ماه آوریل دو بار به کشتی‌های گشت‌زنی آمریکایی در خلیج فارس نزدیک شده و در مسیر حرکت آنها اختلال ایجاد کرده‌‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ج ا با دم شیر بازی نکن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقام آمریکایی: احتمال بازگشت آمریکا و ایران به برجام طی هفته‌های آینده وجود داردیک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت که احتمال بازگشت ایران و آمریکا به شرایط توافق هسته ای طی چند هفته آینده وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی كدوم مقام امريكايي؟؟؟؟ به قول halgheyema_2020 i كو سند؟؟؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دور چهارم نشست وین؛ اصرار آمریکا بر برچیدن سانتریفیوژها مقابل کاهش تحرمهادر حالی که آمریکا بر برچیدن سانتریفیوژها به عنوان شرط اساسی کاهش تحریمها اصرار دارد، تندروها در تهران تهدید به محو محتوای دوربین‌های مراقبت آژانس در صورت عدم رسیدن به توافق در سوم خرداد می‌کنند. العربیه_فارسی Malake_azadi تندروها؟ مگه تو ایران «کندرو» هم داریم؟ حسن روحانی با وزیر کشور و وزیر اطلاعات با همکاری چند نهاد امنیتی موازی، بزرگترین جنایت تاریخ ایرانو در نوامبر 2019 رقم زد...به تحمیق مخاطب و همراهی با پروپاگاندای آخوندی پایان دهید!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمایت دادستان کل دیوان دادگستری اروپا از شرکت‌های ایرانی در مقابل تحریم‌های ثانویه آمریکادادستان کل دیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز چهارشنبه با انتشار نظر خود اعلام کرد که شركت‌های ايراني می‌توانند در محاکم قضایی كشورهای عضو به قانون اتحاديه اروپا كه از اعمال تحريم‌های ثانويه آمريكا ممانعت می‌کند، استناد کنند. شعوف انتخاباتی اگه این اتفاق بیفته که از محالاته، پس باید برای راستی آزمایی ادعای اروپایی ها منتظر بدرفتاری آمریکای تروریست با اتحادیه اروپا باشیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاخ سفید: ۱۰۰ میلیون نفر از جمعیت بزرگسال آمریکا در مقابل کووید۱۹ کاملاً واکسینه شده‌اندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. یعنی اندازه جمعیت ایران ! آمریکای جهانخوار با چه واکسنی؟؟؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیروی دریایی آمریکا از مزاحمت قایق‌های تندروی سپاه پاسداران برای شناورهای گارد ساحلی ایالات متحده خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وقتی دولت امریکا جلوی حکومت شقالها قمبل کرده تعجبی نداره کون سربازهای ناو هم می‌زارن اگه قمبل بایدن خوب باشه خوب برید در خانه خودتان بازی کنید ادم بکشید بمب بترکانید مراقبت کنید گشت زنی کنید اب بازی کنید هر گوهی دلتان میخواهد بخورید گارد *ساحلی* ایالات متحده در خلیج فارس چکار میکنه؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »