ناوهای آمریکایی در برابر قدرت ایران آهن پاره ای بیش نیستند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه: ناوهای آمریکایی در برابر قدرت ایران آهن پاره‌ای بیش نیستند ایران از چنان قدرتی برخوردار است که به پهپادهای آمریکایی در محدوده بین‌‌المللی تذکر می‌دهد آمریکا تا ۵۰ سال آینده هم علیه ایران هیچ حرکتی نمی‌تواند انجام دهد

سردار محمدعلی حق بین در آیین رونمایی کتاب «زینب های خط مقدم» که در سالن اجتماعات پژوهشکده گیلان شناسی دانشگاه گیلان برگزار شد، با اشاره به گذشته ۴۱ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، اظهار کرد: روزی که انقلاب ما پا به عرصه سیاسی گذاشت، دشمنان داخلی و خارجی به آن حمله کردند و جنگ را در شهرهای ما به راه انداختند.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، با اشاره به مقاومت مردم عراق و سوریه و تحمل سختی های بسیار زندگی، خاطرنشان کرد: شهرهای سوریه دچار تخریب شده و مردم آب و برق و گاز و حتی نفت ندارند، اما نشان دادند می توان با سختی زندگی کرد و تسلیم دشمن نشد. وی بمباران پایگاه عین الاسد را نمونه ای دیگر از اقتدار ایران در منطقه دانست و یادآور شد: دشمن به قدرتمندی ایران در جنگ الکترونیک اذعان دارد و می داند هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ناوهای آمریکایی را به آهن پاره تبدیل خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان: آمریکا باید با نفوذ ایران در ونزوئلا مقابله کند🔺عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان: آمریکا باید با نفوذ ایران در ونزوئلا مقابله کند ⚡️مایکل مک کال در پیامی نسبت به روابط رو به گسترش جمهوری_اسلامی و «رژیم نامشروع مادورو» در ونزوئلا ابراز نگرانی کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران در آمریکا به پرداخت ۸۷۹ میلیون دلار غرامت محکوم شد | DW | 08.07.2020دادگاه فدرال واشنگتن در ارتباط با حمله تروریستی سال ۱۹۹۶ به برج خبر در عربستان ایران را محکوم به پرداخت غرامت کرد. بر اساس حکم این دادگاه ایران موظف به پرداخت ۸۷۹ میلیون دلار غرامت و جریمه به بازماندگان این حمله شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو: آمریکا سلاح‌های ارسالی ایران در راه یمن را ضبط کرد | DW | 09.07.2020وزیر خارجه آمریکا با اشاره به توقیف یک کشتی حامل سلاح‌های ایران برای شبه‌نظامیان حوثی یمن گفت، ایران به مقررات تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل که چهار ماه دیگر به پایان می‌رسد پایبند نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقبال وزارت خارجه آمریکا از اقدام مصر در آزاد کردن یک دانشجوی آمریکایی زندانی در آن کشوراستقبال وزارت خارجه آمریکا از اقدام مصر در آزاد کردن یک دانشجوی آمریکایی زندانی در آن کشور به گزارش سایت شبکه خبری «فاکس»، وزارت خارجه آمریکا ضمن ابراز خشنودی از آزادی محمد عماشه، از مساعدت مصر برای بازگشت این شهروند آمریکا قدردانی کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدیران چهار شرکت عظیم تکنولوژی برای ادای توضیحات در مورد رقابت در کسب‌وکار، در کنگره آ‌مریکا حاضر می‌شوند🔺مدیران چهار شرکت عظیم تکنولوژی برای ادای توضیحات در مورد رقابت در کسب‌وکار، در کنگره آ‌مریکا حاضر می‌شوند ⚡️مدیران فیسبوک، آمازون، آلفابت (گوگل)، و اپل در برابر یک کمیته کمیسیون قضایی مجلس نمایندگان حاضر میشوند تا درباره رقابت در کسب‌وکار شهادت دهند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار برج الخبر عربستان؛ دادگاه آمریکا ایران را به پرداخت ۸۷۹ میلیون دلار محکوم کردبنا بر حکم یک دادگاه فدرال در پایتخت آمریکا، ایران در پرونده انفجار سال ۱۹۹۶ میلادی در عربستان سعودی مقصر و مسئول شناخته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »