ناوهای آمریکایی در برابر قدرت ایران آهن پاره ای بیش نیستند

19/04/1399 05:04:00 ب.ظ

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه: ناوهای آمریکایی در برابر قدرت ایران آهن پاره‌ای بیش نیستند ایران از چنان قدرتی برخوردار است که به پهپادهای آمریکایی در محدوده بین‌‌المللی تذکر می‌دهد آمریکا تا ۵۰ سال آینده هم علیه ایران هیچ حرکتی نمی‌تواند انجام دهد

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: دشمن به قدرتمندی ایران در جنگ الکترونیک اذعان دارد و می داند هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ناوهای آمریکایی را به آهن پاره تبدیل خواهد کرد. وی دفاع مقدس را یک دوران پرافتخار برای ایران و نظام اسلامی دانست و افزود: انقلاب ما بر پایه اسلام و قرآن استوار است و لذا گرفتاری های اقتصادی که نشات گرفته از مدیریت های ضعیف است، نمی تواند عامل خدشه وارد کردن به انقلاب باشد.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، با اشاره به مقاومت مردم عراق و سوریه و تحمل سختی های بسیار زندگی، خاطرنشان کرد: شهرهای سوریه دچار تخریب شده و مردم آب و برق و گاز و حتی نفت ندارند، اما نشان دادند می توان با سختی زندگی کرد و تسلیم دشمن نشد.

حق بین، با بیان اینکه انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری در عرصه های فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و اقتصادی مانند عرصه نظامی به پیروزی خواهد رسید، عنوان کرد: امروز ایران از چنان قدرتی برخوردار است که به پهپادهای آمریکایی در محدوده بین المللی تذکر می دهد و آمریکایی ها نه تنها جرات پاسخگویی ندارند، بلکه به محدوده هوای کشور نزدیک هم نمی شوند، زیرا می دانند هدف قرار می گیرند. headtopics.com

وی بمباران پایگاه عین الاسد را نمونه ای دیگر از اقتدار ایران در منطقه دانست و یادآور شد: دشمن به قدرتمندی ایران در جنگ الکترونیک اذعان دارد و می داند هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ناوهای آمریکایی را به آهن پاره تبدیل خواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان: آمریکا باید با نفوذ ایران در ونزوئلا مقابله کند🔺عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان: آمریکا باید با نفوذ ایران در ونزوئلا مقابله کند ⚡️مایکل مک کال در پیامی نسبت به روابط رو به گسترش جمهوری_اسلامی و «رژیم نامشروع مادورو» در ونزوئلا ابراز نگرانی کرد.

ایران در آمریکا به پرداخت ۸۷۹ میلیون دلار غرامت محکوم شد | DW | 08.07.2020دادگاه فدرال واشنگتن در ارتباط با حمله تروریستی سال ۱۹۹۶ به برج خبر در عربستان ایران را محکوم به پرداخت غرامت کرد. بر اساس حکم این دادگاه ایران موظف به پرداخت ۸۷۹ میلیون دلار غرامت و جریمه به بازماندگان این حمله شده است.

پمپئو: آمریکا سلاح‌های ارسالی ایران در راه یمن را ضبط کرد | DW | 09.07.2020وزیر خارجه آمریکا با اشاره به توقیف یک کشتی حامل سلاح‌های ایران برای شبه‌نظامیان حوثی یمن گفت، ایران به مقررات تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل که چهار ماه دیگر به پایان می‌رسد پایبند نیست.

استقبال وزارت خارجه آمریکا از اقدام مصر در آزاد کردن یک دانشجوی آمریکایی زندانی در آن کشوراستقبال وزارت خارجه آمریکا از اقدام مصر در آزاد کردن یک دانشجوی آمریکایی زندانی در آن کشور به گزارش سایت شبکه خبری «فاکس»، وزارت خارجه آمریکا ضمن ابراز خشنودی از آزادی محمد عماشه، از مساعدت مصر برای بازگشت این شهروند آمریکا قدردانی کرد.

مدیران چهار شرکت عظیم تکنولوژی برای ادای توضیحات در مورد رقابت در کسب‌وکار، در کنگره آ‌مریکا حاضر می‌شوند🔺مدیران چهار شرکت عظیم تکنولوژی برای ادای توضیحات در مورد رقابت در کسب‌وکار، در کنگره آ‌مریکا حاضر می‌شوند ⚡️مدیران فیسبوک، آمازون، آلفابت (گوگل)، و اپل در برابر یک کمیته کمیسیون قضایی مجلس نمایندگان حاضر میشوند تا درباره رقابت در کسب‌وکار شهادت دهند.

انفجار برج الخبر عربستان؛ دادگاه آمریکا ایران را به پرداخت ۸۷۹ میلیون دلار محکوم کردبنا بر حکم یک دادگاه فدرال در پایتخت آمریکا، ایران در پرونده انفجار سال ۱۹۹۶ میلادی در عربستان سعودی مقصر و مسئول شناخته شد.