ناهار رایگان برای پلیکان‌های مهاجر

19/08/1400 07:15 ب.ظ

کشاورزان اسرائیلی به پلیکان‌های مهاجر دردسرساز یک وعده ناهار رایگان می‌دهند بیشتر بخوانید:

پلیکان‌ها در مسیر مهاجرت سالانه خود از بالکان به آفریقا توقفی در اسرائیل هم دارند، جایی که پیش از بازگشت به اروپا از هوای معتدلش لذت می‌برند. این گروه از پرندگان که برای چند هفته در این کشور استراحت و تغذیه می‌کنند برای پرورش‌دهندگان ماهی دردسر ایجاد می‌کنند. استخرها و مخازن روباز پرورش ماهی برای پلیکان‌های مهاجر محل مناسبی برای به دست آوردن خوراک است.

این گروه از پرندگان که برای چند هفته در این کشور استراحت و تغذیه می‌کنند برای پرورش‌دهندگان ماهی دردسر ایجاد می‌کنند. استخرها و مخازن روباز پرورش ماهی برای پلیکان‌های مهاجر محل مناسبی برای به دست آوردن خوراک است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

چه خبری خنده داری لین کشور گویا از پلیکانها ها نیز در خواست پول و مال می کنند اسراییل نه ،سرزمین‌های اشغالی غذای مفتی نه، زباله خورشون میکنن برای حفظ ماهی خودشون خونه های مردمو خراب میکنن زمیناشونو صاحب میشن بعد به پلیکانا غذا رایگان!! میدن!! این دقیقا اونچیزیه که ۷۰ ساله اونجا داره اتفاق میافته در زمین‌های غصبی فلسطین!!!

خیلی خوبه به حیوانات غذا می دن ولی از حیوان مهم تر بچه های غزه هستند که محاصرشون کردندو گشنه اند ، فکر کنم از دید شماها مردم فلسطین ارزششون از حیوانات کمتر باشه !!!!! اونوقت از حقوق بشر حرف می زنید!!!!! عجب ! در زمین اشغال شده دیگران کشاورزی کنی و از مال دیگران غذای رایگان بدی ! چقد حیوان دوست وکودک کش!

دولت بایدن محدودیت‌های سفر از دهها کشور به آمریکا را برداشت؛ جزئیاتی از مقررات جدید🔺 دولت بایدن محدودیت‌های سفر از دهها کشور به آمریکا را برداشت؛ جزئیاتی از مقررات جدید ▪️افرادی که می‌خواهند به آمریکا سفر کنند باید نشان دهند که واکسن مورد تائید سازمان بهداشت جهانی شده‌اند و جواب آزمایش اخیر آنها نیز منفی بوده است.

آمریکا خلبانان گریخته از افغانستان را از تاجیکستان به کشور ثالث منتقل کردخلبان‌های افغان آموزش دیده توسط نیروی هوایی آمریکا که پس از سلطه طالبان بر کابل به تاجیکستان گریخته بودند، پس از سه ماه بازداشت و استقرار در آسایشگاهی دور افتاده، روز سه‌شنبه از سوی نیروهای ایالات متحده به کشور ثالث منتقل شدند.

کارشناسان امنیتی: اسرائیل از بدافزار پگاسوس برای جاسوسی از ۶ کنشگر حقوق فلسطینان استفاده کرده استچند سازمان دفاع از حقوق بشر با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که دولت اسرائیل از بدافزار پگاسوس، ساخت شرکت ان‌اس‌او برای جاسوسی از تلفن‌های همراه ۶ کنشگر آرمان فلسطینی استفاده کرده است.

شطرنج‌باز ایران پیش از رویارویی با حریف اسرائیلی از ادامه مسابقات «انصراف» داد▪️در هشتادوپنجمین دوره مسابقات شطرنج یادبود میخائیل تال در رده شطرنج برق آسا، محمد_امین_طباطبایی، پس از آن که طبق قرعه به بوریس گلفند، شطرنج‌باز اسرائیلی و بخت بیست‌و‌نهم کسب جام رسید، طبق روال چهار دهه اخیر جمهوری اسلامی از ادامه مسابقات کناره‌گیری کرد. زیر پرچم حکومت اسهالی هیچ موفقیتی برای مردم عادی متصور نیست شرم بر او.. اينا كه همه جا هستند و بدون بازي با ما مدالها رو ميبرن، بهتره ما بريم دنبال بازي سه قاپ.

ویدئو؛ خروج خدمه اسپیس‌ایکس از کپسول دراگون پس از فرود موفقیت‌آمیز در فلوریداچهار فضانورد شرکت اسپیس ایکس که شش ماه گذشته را در ایستگاه فضایی بین‌المللی سپری کرده بودند پس از فرود کپسول دراگون در آب‌های ساحلی فلوریدا با هلی‌کوپتر به خشکی بازگردانده شدند. خدمه؟ خدمه ی اسپیس ایکس؟ اقا اینا فضانوردن، فوق فوقش خدمه ی ایستگاه فضایی، اونم سرویس رفت و برگشت محل کارشونه، لغت به لغت ترجمه میکنید؟! LTRBTtwt LittleRabbit_token

عراق از دستگیری یکی از رهبران ارشد «داعش» خبر دادسرویس امنیت ملی عراق، چهارشنبه، 10 اکتبر، از بازداشت یکی از رهبران ارشد داعش خبر داد.مرکز رسانه‌ای امنیتی عراق، در بیانیه‌ای گفت که فرد بازداشت شده مستشار بیچاره این بدبخت اهل پادشاهی سعودی بود

پلیکان‌ها در مسیر مهاجرت سالانه خود از بالکان به آفریقا، در اسرائیل توقف می‌کنند، جایی که پیش از بازگشت به اروپا از هوای معتدلش لذت می‌برند.

این گروه از پرندگان که برای چند هفته در این کشور استراحت و تغذیه می‌کنند برای پرورش‌دهندگان ماهی دردسر ایجاد می‌کنند. استخرها و مخازن روباز پرورش ماهی برای پلیکان‌های مهاجر محل مناسبی برای به دست آوردن خوراک است.

کشاورزان در ابتدا تلاش کردند تا با استفاده از تجهیزات ایجاد صدا پلیکان‌ها را از منطقه‌شان فراری دهند اما پس از ناامیدی از این روش به راه دیگری اندیشیدند: ارائه یک ناهار رایگان به پرندگان.