نان و گیوتین (برای کارگران هفت تپه)

27/05/1398 09:29:00 ق.ظ

نان و گیوتین (برای کارگران هفت تپه) خوزستان مانانیستانی ManaNeyestani

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

تغییر نام ابرنفتکش چینی با هدف دور زدن تحریم‌های ایران۴۲ روز بعد از خاموش شدن فرستنده ابرنفتکش چینی پاسیفیک_براوو که بنابر اعلام آمریکا حامل نفت_خام_ایران بود، کشتی دیگری ردیابی شد که مشخصات و حتی شماره شناسایی آن را داشت و تنها نامش متفاوت بود. علت این تغییر نام چه بود؟ تحریم‌ها بیشتر بخوانید:

برنامه جشن‌های 'عید استقلال' امان‌الله در پغماندولت امانی سالگرد جشن استقلال را در سال ۱۲۹۸ در دره پغمان که به 'خانه ملت' مسما بود تجلیل کرد. و در ساحه باغ عمومی کابل به نام 'عید استقلال' هشت شبانه روز برای استفاده مردم کابل و اطراف آن چراغان می‌گردید. رقص و موسیقی‌، نمایش‌های ورزشی و رزمی، چوب جنگی و تیراندازی برای چند روز در این محل برگزار می‌شد. تکت داخل شدن به باغ عمومی برای مردم یک روپیه کابلی بود.

صادقی: استراماچونی باهوش است و می‌داند استقلال به او نیاز دارد/ وقتی به ایران آمده یعنی همه چیز را قبول کرده استکاپیتان سابق استقلال از حالا برای دربی هفته چهارو برای رقیب ابیها کری خواند.

جونیور آماده حضور در پرسپولیس شد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimجونیور آماده حضور در پرسپولیس شد پایگاه خبری «فوتبال اینتریور» برزیل اعلام کرد که جونیور براندائو، مهاجم تیم فوتبال لودوگرتس رازگراد بلغارستان که به صورت قرضی در تیم گویاس برزیل بازی می‌کند، قراردادش را با این برزیلی فسخ کرده و آماده سفر به ایران شده است.

یک ایرانی و یک آمریکایی در ساکرامنتو به تلاش برای نقض تحریم‌های ایران متهم شدندیک هیئت منصفه فدرال در ساکرامنتو، یک مرد ایرانی را به تلاش برای انتقال کلاه‌های ایمنی تانک‌های روسی و نقض تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران متهم کرده است. به گزارش روزنامه ساکرامنتو بی، داریوش نیک‌

دزدان دریایی خدمه یک کشتی آلمانی را ربودندحمله دزدادن دریایی به کشتی‌ها در آب‌های بین‌المللی برای بسیاری از دولت‌ها و شرکت‌های خصوصی به صورت یک معضل اساسی مطرح است.