نان بربری «نماد صبحانه»؛ فعالیت‌ نانوایی‌های بربری ماکو در صبح‌های ماه رمضان ممنوع شد

15/01/1401 04:52:00 ب.ظ

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی دستور داده که چون در شهرهای آذری نان بربری «نماد صبحانه» است، نانوایی‌های بربری باید شیفت صبح ماه رمضان تعطیل باشند.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی دستور داده که چون در شهرهای آذری نان بربری «نماد صبحانه» است، نانوایی‌های بربری باید شیفت صبح ماه رمضان تعطیل باشند. علی دایی خشونت علیه زنان در ورزشگاه مشهد را شرم‌آور و فراموش‌نشدنی خواند عکسی که علی دایی همراه با...

علی دایی خشونت علیه زنان در ورزشگاه مشهد را شرم‌آور و فراموش‌نشدنی خواند عکسی که علی دایی همراه با پیام خود درباره اقدامات خشونت‌‌آمیز علیه زنان در مشهد در اینستاگرام منتشر کرد. علی دایی، چهره مطرح فوتبال ایران، برخورد خشونت‌آمیز با زنان در پشت درهای بسته ورزشگاه مشهد را «اتفاقات شرم‌آور» و «رفتارهای غیرانسانی» توصیف کرد.

این بازیکن و سرمربی سابق تیم فوتبال ایران که در روزهای اخیر برای شرکت در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر سفر کرده بود، روز یک‌شنبه، ۱۴ فروردین با انتشار عکسی از حضور زنان در استادیوم فوتبال، نوشت که این اقدامات در هیاهوی قرعه‌کشی جام جهانی هرگز «فراموش» نخواهد شد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اگر اعتقاداتتان آن‌قدر سست است که با توهین و یا غذا خوردن دیگران در ماه روزه داری تان، برای شما مشکل پیش می‌آید، مشکل از خودتان و سستی اعتقاداتتان است. «با مردم طوری رفتار کن که دوست داری با خودت رفتار کنند»😏 دین خشن و واپس مانده اسلام همه چیزش تحمیلی است و کوچکترین احترامی برای حقوق کسانی که به این آیین بربری باور ندارند، قائل نیست.

اقتصادایران کاملا میخابه برای اینکه مومنین به این شعائرعمل نمایددودشم به چشم نسل‌های آینده خواهدر فت

پرداخت یارانه گوشت به ۷ دهک اول / یارانه نان حذف می‌شود؟عضو کمیسیون تلفیق مجلس اظهار داشت: قرار است برای نهادهای دامی که در قیمت گوشت اثرگذار هستند یارانه جداگانه‌ای پرداخت شود و این یارانه تنها به 7 دهک اول اختصاص داده خواهد شد.

مصر؛ گرانی فزاینده نان در ماه رمضان در سایه جنگ اوکراین | DW | 02.04.2022گرانی فزاینده مواد غذایی در مصر یکی از پیامدهای جنگ در اوکراین است. فشار این گرانی به ویژه در ماه رمضان بر روی شهروندان این کشور سنگینی می‌کند و به یک معضل بزرگ دولت بدل شده است. فقط مصر!!! تو آلمان گرانی نشده؟؟

برخورد جدی تعزیرات با افزایش غیر قانونی قیمت ناناستاندار تهران با تاکید بر اینکه افزایش قیمت نان نداشته‌ایم و همان قیمت‌های قبلی پابرجاست، گفت: تعزیرات با هر گونه افزایش غیرقانونی قیمت نان برخورد جدی خواهد داشت.

گزارش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به هیأت وزیران درخصوص «نظام جامع ایده‌ها و نیاز‌ها (سامانه نان)» / بررسی و تصویب آیین‌نامه حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در بخش کشاورزی و منابع طبیعیدر جلسه بعدازظهر روز یکشنبه هیأت دولت که به ریاست آیت الله رئیسی رئیس جمهور برگزار شد، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری بر حمایت از تولید و نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط ایشان با عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» گزارشی درخصوص «نظام ایده‌ها و نیازها (سامانه نان)» به هیأت وزیران ارایه داد. چقدر خوب شد دکور رو عوض کردید با دکور قبلی همیشه یاد رئیس جمهور قبلی میفتادیم پس چیشد این ریشه کنی فقرمطلق؟ از پارسال تا الان چیکار کردین چه گوهی خوردین چه اقداماتی کردین؟ چیشد پس دیوث! گفتی نمونه سال بعد!!خب گزارش کار بده چیزی که میبینیم افزایش فقر و بدبختیه جارکش جواب بده2 شما الان ایده هایی که جهت ثبت اختراع به سازمان ثبت اختراع مراجعه میکنند را معطل میکنید و اختراع آنها را دزدی میکنید و دو ماه بعد به نام خودتان ثبت میکنید دولت_مبتذل

بلیت سینما تا قبل از افطار نیم‌بها شدبلیت سینما تا قبل از افطار نیم‌بها شد در جلسه روز گذشته ۱۴ فروردین‌ماه شورای صنفی نمایش مقرر شده است که بلیت سینماهای سراسر کشور در ماه رمضان تا ساعت ۱۹ نیم‌بها باشد.

مصر؛ گرانی فزاینده نان در ماه رمضان در سایه جنگ اوکراین | DW | 02.04.2022گرانی فزاینده مواد غذایی در مصر یکی از پیامدهای جنگ در اوکراین است. فشار این گرانی به ویژه در ماه رمضان بر روی شهروندان این کشور سنگینی می‌کند و به یک معضل بزرگ دولت بدل شده است. فقط مصر!!! تو آلمان گرانی نشده؟؟