نام ترامپ روی چک‌های کمک هزینه خانوارها در آمریکا چاپ می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

دولت آمریکا در شرایط رکود اقتصادی ناشی از بحران کرونا به تمام خانواده‌ها تا مبلغ هزار و ۲۰۰ دلار کمک مالی می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روی چک‌هایی که قرار است به عنوان کمک هزینه به ۷۰ میلیون خانوار آمریکایی فرستاده شود، درج خواهد شد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا سفارش چاپ نام ترامپ روی این چک‌ها را داده است و مسئولان اداره درآمدهای داخلی آمریکا می‌گویند به همین دلیل توزیع این کمک مالی چند روز به عقب افتاده است.یک ماه پیش دولت آمریکا اعلام کرد به منظور کمک به شهروندان این کشور در شرایط رکود اقتصادی ناشی از بحران کرونا به بیشتر خانواده‌ها تا مبلغ هزار و ۲۰۰ دلار کمک مالی می‌کند. این کمک هزینه در قالب طرح کمک دو تریلیون دلاری دولت آمریکا به اقتصاد کشور، موسوم به «انگیزش مالی» پرداخت می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این نشان می دهد که او به شدت نگران سرنوشتش در انتخابات آتی است که به هر حربه ای برای مطرح کردن خودش چنگ میزند

باز چرت گفتی یرو نیوز چک نیست، مستقیم امروز ریخت به حساب خانواده ها من امروز گرفتم.

افرین به این حکومتی که امریکا دارد.

😂

جونش در بیاد بده، مهم نیست امضا کدوم گوساله ای روشه. مردک خودشیفته 😁احمدی نژاد آمریکا با این پول یارانه ای دور دوم انتخابات هم رای خواهد آورد. همه جای دنیا آسمون یه رنگه.

حق داره اسمش را چاپ کنه اقلا اینقدر شعور داره که مردم نیاز به کمک دولت دارند خامنه ای حرامزاده و روحانی حرامزاده تر مردم رامیچاپند و پول به جیب میزنند(میدزدند)

کاش به ایران هم میدادن و اسم خودشون و فامیلشان رو چاپ میکردند

حدود 20 میلیون تومن ایرانه، البته قدرت خرید 1200 دلار در آمریکا خیلی بیشتر از قدرت خرید 20میلیون تومن در ایرانه. کاش مسئولین ایران هم از این حرکات پوپولیستی و انتخاباتی کثیف انجام بدن.🙄🥴

باید هم اینکارو کنه اینهمه زحمت کشیده و تونسته پول رو از چنگ دموکراتهای پلشت دربیاره

این یک نوع از کمپاین ها برای انتخابات بعدی امریکا خواهد بود

يكباره برگ انتخابات برايشان بفرسته كه امضا كنند !

در پوپولیسم طرحی نو در انداخته مردک.

ازخودشیفتگیه یا چی!؟!

بابا با ترامپ نمودی ما ر....کی ادمین این صفحه یورونیوز در تویتره؟

تکسیه که خودمون دادیم حالا این پفیوز داره منتشو می ذاره سرمون؟! 😤🤬

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا در بالاترین سطح آسیب‌پذیری و انفعال قرار دارد/ کرونا ناتوانی آمریکا را آشکار کرددر تصویرسازی های سیاسی و رسانه ای آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، آمریکا به عنوان بازیگرمحوری در حل بحران های جهانی بازنمایی شده اما اکنون تصویر ناتوانی آمریکا در مهار کرونا به واقعیت بسیار نزدیک تر است و حتی شاهد بودیم که دولت این کشور دست نیاز و یاری طلبی به سوی چین و کشورهای دیگر دراز کرده است. برو بمیر مترسک ۴.۸میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰تومانی ناپدید شد! رئیس دیوان محاسبات: *از ۳۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی پرداختی، ۴.۸ میلیارد دلار، مابه‌ازای واردات کالا نداشته است *از حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان مابه التفاوت قیمت ارز، ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بازنگشته خفه تا دیروز که کرونا ساخت امریکا بود؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لوکزامبورگ پیروزی ایران در برابر آمریکا در پرونده توقیف 1.6 میلیارد دلار را تایید کرددادگاهی در لوکزامبورگ با تایید اظهارات مقامات کشورمان تاکید کرد که مراجع قضایی این کشور با درخواست واشنگتن برای انتقال دارایی‌های مسدود شده ایران به آمریکا جهت پرداخت به خانواده‌های قربانیان حملات یازدهم سپتامبر مخالفت کرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خزانه‌داری آمریکا: گروه هفت کشور صنعتی جهان آماده کمک به اقتصاد استوزیر خزانه‌داری آمریکا: گروه هفت کشور صنعتی جهان آماده کمک به اقتصاد است آقای منوشن روز سه‌شنبه در یک توئیت نوشت:‌ «[اعضای] جی۷ کاملا نسبت به همکاری با یکدیگر برای راه‌اندازی دوباره اقتصادها، محافظت از مشاغل، رشد کسب‌و‌کارها، و ثبات مالی پایبند هستند.» ما مردم ايران پيشنهاد ميكنيم،صداي امريكا،اسمش را به صداي ناياك جمهوري اسلامي تغيير بده اينم سند ناياكي بودن صداي امريكا،كاخ سفيد تاييد كرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اپیدمی کرونا؛ کمک میلیاردی دولت ترامپ به شرکت‌های هواپیمایی آمریکادولت‌ آمریکا و مدیران شرکت های هواپیمایی این کشور پس از چند روز مذاکرات فشرده بر سر جزییات یک بسته کمک های اضطراری بزرگ به این شرکت ها به توافق دست پیدا کرده اند. بریتانیا هم باید همین کار رو بکنه دولت امریکا چه زمانی با کادر درمانی مذاکره میکنه؟ آنقدر پیام،گزارش،توئیت،مصاحبه ناراحت کننده با گریه از کادر درمانی امریکا بدلیل کمبود امکانات بهداشتی،تجهیزات پزشکی،تلمبار شدن اجساد،استفاده مجدداز ماسک ودستکش آلوده وپوشیدن کیسه زباله پخش شده که بیا و ببین American Dream چه کرده!!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رُبات‌ها در خدمت سیستم بهداشت؛ چگونه فناوری به کمک پزشکان آمده است؟با شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان و تاکید مداوم نهادهای پزشکی بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، نقش روبات‌ها در بیمارستان‌ها بیش از پیش احساس شده است. به این مناسبت نگاهی می‌اندازیم به کاربردهای متنوع روبات‌ها در محیط‌های درمانی و پزشکی. نگونگو جمهوری اسلامی بُل میگیره بعد پزشکیشم می‌سازه.. 🙀
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نوبخت: دریافت وام یک میلیون تومانی نیاز به ثبت نام در هیچ سایتی نداردتهران- ایرنا- محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید براین‌که دریافت وام یک میلیون تومانی قرض الحسنه‌ای که در ستاد اقتصادی دولت تصویب شده نیاز به ثبت نام در هیچ سایتی ندارد، گفت: سرپرستان خانوار باید از طریق پیامکی که با سرشماره وزارت تعاون ارسال می شود، درخواست وام خود را تایید کنند. یعنی بزودی همه ایرونیا میلیونر میشن ؟؟ من که باورم نمیشه سرپرستانی که یارانه ماهانه می‌گیرند و علاقه‌مندند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند، با در نظر گرفتن شرایط مندرج در اطلاعیه، کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه ٣١ فروردین از طریق تلفن همراهی به نام سرپرست خانوار به ۶۳۶۹ پیامک کنند وام ۵۰دلاری شده غنیمت .الله اکبر
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »