نام اولین گوریل متولد شده در باغ‌وحش برلین طی ۱۶ سال اخیر انتخاب شد

21/12/1399 08:31 ب.ظ

نام اولین گوریل متولد شده در باغ‌وحش برلین طی ۱۶ سال اخیر انتخاب شد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

نام این بچه گوریل از میان ۱۷ هزار اسم پیشنهاد شده انتخاب شد. گوریل‌ها چهار تا پنج سال اول زندگی خود را در کنار مادران‌شان می گذرانند. مقامات باغ وحش برلین، پایتخت آلمان نام بچه گوریلی را که روز ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) در این باغ وحش به دنیا آمده بود «تیلا» گذاشتند. مسئولان باغ وحش به مناسبت نامگذاری این بچه گوریل وعده غذای ویژه ای را برای گوریل ها تهیه کردند.

نام این بچه گوریل از میان ۱۷ هزار اسم پیشنهاد شده انتخاب شد. یکی از اسم‌های پیشنهادی برای این بچه گوریل نام آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خب اسمش بگو توقع نداری که حدس بزنیم؟ احمدخاتمی گذاشتند ؟!

ثبت نام قطعی 17 نفر تا روز سوم ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگاندبیر ستاد انتخابات کشور: تا امروز یکشنبه پانزدهم فروردین ماه و پایان سومین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، برای چهار حوزه انتخابیه مشمول این انتخابات، ثبت نام ۱۷ نفر نهایی شد

اولین دانش‌آموز افغان پس از هفت سال به دانشگاه هاروارد راه یافتمقتدر عمری، اولین دانش‌آموز افغان است که پس از هفت سال به دانشگاه هاروارد آمریکا راه یافته است. مقتدر عمری در هفت سال گذشته تنها کسی از افغانستان است که موفق شده‌است به هاروارد، یکی از بهترین پوهنتون‌های جهان در آمریکا راه پیدا کند». العربیه_فارسی

عراقچی: رفع تحریم‌های‌ آمریکا، اولین و ضروری‌ترین اقدام جهت احیای برجام استدور اول جلسه حضوری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام که در گراند هتل شهر وین در حال برگزاری است، با توافق جهت ادامه رایزنی ها در سطح کارشناسی پایان یافت.

تحلیلی بر اولین دور نشست کمیسیون مشترک برجام در اروپایورونیوز برای تحلیل اولین دور نشست کمیسیون مشترک برجام که پس از سه سال با حضور مقامات آمریکایی برگزار شد، با باربارا اسلاوین، تحلیلگر موسسه آمریکایی «شورای آتلانتیک» و مجید گلپور استاد دانشگاه و تحلیلگر در پاریس گفتگو کرد. 👎👎👎

توزیع اولین محموله واکسن سراسری کادر درمان از شنبهمعاون توسعه منابع و مدیریت سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه اولین محموله توزیع واکسن سراسری کادر درمان به تعداد ۱۰۰ هزار دوز از شنبه آغاز می شود، گفت: برنامه ریزی های لازم با نظام پزشکی های سراسر کشور انجام شده و از شنبه این محموله بصورت سراسری توزیع خواهد شد. ازآغاز واکسیناسیون ۱۶۱هزار واکسن زده شده!!! این آمار را باآما کشورهای همسایه و کشورهای دیگر مقایسه کنید وخجالت بکشید. البته شما ها نان تان را در خون میزنید ومیخورید، پس خجالت کشیدن که هیچه برای شما! این واکسن های وارد شده را پس برای چه کسانی استفاده کردین که تازه میخواهید کادر درمان را واکسینه کنید

به روز شده در: ۱۱/۰۳/۲۰۲۱

مقامات باغ وحش برلین، پایتخت آلمان نام بچه گوریلی را که روز ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) در این باغ وحش به دنیا آمده بود «تیلا» گذاشتند.

مسئولان باغ وحش به مناسبت نامگذاری این بچه گوریل وعده غذای ویژه ای را برای گوریل ها تهیه کردند. نام این بچه گوریل از میان ۱۷ هزار اسم پیشنهاد شده انتخاب شد. یکی از اسم‌های پیشنهادی برای این بچه گوریل نام آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان بود.

گوریل ها چهار تا پنج سال اول زندگی خود را در کنار مادران شان می گذرانند. «تیلا» اولین گوریلی است که طی ۱۶ سال گذشته در باغ وحش برلین به دنیا آمده است.