نام جدید شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان چیست؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اعلام اینکه این شورا قانونا نمی‌تواند برای فعالیت‌هایش عنوان «شورا» داشته باشد، گفتند که این تشکیلات با نام جدید فعالیت‌هایش را ادامه خواهد داد، اما نام جدید را نمی‌دانند.

احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران با بیان اینکه آنچه که ما در جریان هستیم این است که تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب برای اینکه مشکل حقوقی شورای عالی را حل کنند یک چیزی [اسمی] را ثبت کردند و به وزارت کشور هم اعلام شد.

افزود: شورای هماهنگی در سال‌های قبل با نام‌های «گروه‌های خط امام» و همچنین «شورای هماهنگی گروه‌های دو خرداد» کار می‌کردند. وی افزود: چون وزارت کشور با عنوان شورا و شورای عالی سیاست‌گذاری مشکل داشتند درخواست فعالیت تحت عنوان جبهه را دادیم اما اسم دقیق آن را نمی‌دانم، و بناست به عنوان جبهه و نه شورای عالی فعالیت کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

💩🌱💩

حکیمی پور: هفته گذشته با توجه به همکاری ۲۵ ساله احزاب اصلاح‌طلب، در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان تصمیم گرفتیم پیش از اینکه ایراد قانونی بگیرند و تذکر بدهند خودمان فعالیت این شورا را با نام «جبهه هماهنگی احزاب اصلاح طلب» اعلام کنیم. /ایلنا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کره شمالی دو موشک جدید آزمایش کرد؛ طراحی دست‌کم یکی از موشک‌ها جدید بوددر حالی که کره شمالی امروز دست به پرتاب دو موشک کرده است، منابع خبری می‌گویند طراحی دست‌کم یکی از این موشک‌ها «جدید» بوده است. به گزارش رویترز، یک مقام رسمی وزارت دفاع کره جنوبی به این خبرگزاری گفت فکر نمی‌کنم یه دیکتاتور بتونه با آمریکا به تفاهم برسه. یکی نیست به رهبر کره شمالی بگه احمق، نیمی از مردم کشور کره شمالی در فقر مطلق هستند بخاطر سیاست غلط تو، اگر موشک مشکلات کشوری را حل می کرد الان روسیه که دارای موشکهای پیشرفته تری نسبت به کره شمالی هست باید شرایط خوبی داشت ولی خیلی از دخترها روسیه در دنیا بخاطر فقر فاحشه هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ زنجیره انسانی معترضان در برابر خودروی بوریس جانسوننخست وزیر جدید بریتانیا برای ملاقات با ملکه الیزابت دوم به کاخ باکینگهام می رفت. گوه خوردن,یه مشت چپول نفهم ایول بدترین شکنجه ای که میتونن به بوریس کسکش بدن اینه که بهش بستنی ندن به دلیل جمعیت زیاد معترضین زنجیره انسانی از ۷ نقطه پاره شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موج جدید گرما عرق اروپاییان را در آورددومین موج گرما مناطق شمالی و مرکزی اروپا را فراگرفته است. گرما باعث توقف حرکت برخی از قطارها در بلژیک شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

منتظرم پسرم با تهران ارتباط برقرار کند/ بورریس ایران را به خاطر تاریخ بلندبالایش ستایش می‌کندپدر بوریس جانسون: منتظرم پسرم با تهران ارتباط برقرار کند/ بورریس ایران را به خاطر تاریخ بلندبالایش ستایش می‌کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخست وزیر جدید بریتانیا: پرس‌تی‌وی ایران به رهبر حزب کارگر بریتانیا پول داده استبوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید بریتانیا روز پنج‌‌شنبه 25 ژوئن 2019 در اولین سخنرانی خود در مجلس عوام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »