نام کدام مداحان بیشتر در گوگل جست‌وجو شد؟

24/06/1398 10:51:00 ق.ظ

📊 داده‌_کاوی| نام کدام مداحان بیشتر در گوگل جست‌وجو شد؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ماه محرم، ماه عزای حسین (ع) است و اغلب مردم ایران در این مدت نوحه و مداحی گوش می‌دهند. اما نام کدام مداح اهل‌ بیت در این ماه بیشتر جست‌وجو می‌شود؟ یا به‌ عبارت‌ دیگر، مردم ایران به کدام مداح علاقه بیشتری دارند؟ صادق منفرد- بر اساس بررسی‌های انجام‌شده در گوگل ترندز، کاربران ایرانی به ترتیب نام‌های محمود کریمی، مجید بنی‌فاطمه و جواد مقدم را در گوگل جست‌وجو کرده‌اند.

گوگل آمار و درصد دقیقی از کلمات جست‌وجوشده نمی‌دهد، فقط «میزان علاقه در طول زمان» (Interest) را مشخص می‌کند؛ یعنی در 30 روز گذشته، «محمود کریمی» بیشترین علاقه‌مندی در بین کاربران ایرانی را داشته است.

نمودار زیر روند جست‌وجوی نام پنج مداح اول را نشان می‌دهد. محمود کریمی در همه استان‌ها بیشترین جست‌وجو را داشته، اما در سمنان، مرکزی و خراسان جنوبی بیشترین بوده است. بنی‌فاطمه به‌ ترتیب در خراسان جنوبی، سمنان، مرکزی و کرمان بیشترین جست‌وجو را به خود اختصاص داده، جواد مقدم به‌ ترتیب در یزد، قم، همدان، مرکزی و کرمان بیشترین جست‌وجو را داشته و سیب‌‌سرخی مورد علاقه قمی‌هاست.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

داره میریزه رو کدومشون خوندن؟

عکس‌هایی از پوشش جوانان در ماه محرم | DW | 13.09.2019امسال در ایام عزاداری ماه محرم حضور جوانانی با 'استایل' متفاوت باز هم جلب توجه کرد. این نوع پوشش در سال‌های اخیر به بحث‌های زیادی دامن زده است. تصاویر دست‌چینی از پوشش جوانان در ماه محرم در این گزارش:

تولد کشوری جدید در جهان؛ «پادشاهی کوه زرد» در سرزمینی میان مصر و سودانسخن در این‌باره که این کشور تازه تاسیس بهشتی برای مهاجران و آوارگان است، باعث ایجاد سوءظن‌هایی شده است. برخی بر این گمان هستند که «پادشاهی کوه زرد» سرزمینی جایگزین برای دولت آیندۀ فلسطین است.

ممنوعیت ساخت و ساز در پایتخت در روزهای تعطیلرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران اعلام کرد که در صورت جلب موافقت سازمان نظام مهندسی، در راستای کاهش آلودگی صوتی، ساخت و ساز و عملیات عمرانی در روزهای تعطیل متوقف می شود.

افزایش آشپزخانه‌های تولید شیشه در افغانستان/ افزایش کشفیات و کاهش قیمت شیشه در کشوردبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: موضوع ساماندهی معتادان متجاهر در کوتاه مدت از اولویت های ستاد مبارزه با موادمخدر است.

کشته شدن 11 سرباز افغان در حمله خودی در قندهار افغانستانمقام‌های ولایت قندهار در جنوب افغانستان شنبه 14 سپتامبر تایید کردند که 11 سرباز پولیس در یک حمله

در آینده نه چندان دور درباره شفافیت در دولت و مبارزه با فساد صحبت خواهم کردمعاون اول رئیس‌جمهور گفت: در آینده نه چندان دور در رابطه با شفافیت در دولت و مبارزه با فساد صحبت خواهم کرد که البته آقای حاجی میرزایی در این زمینه تلاش‌های زیادی کردند.