نامه شاکی سعید طوسی به رییسی: درباره این پرونده هیچ‌کاری انجام ندادید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از شاکیان سعید_طوسی، قاری و معلم قرآن نزدیک به خامنه‌ای، که پیش‌تر او را به تجاوز متهم کرده بود، در نامه‌ای به ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه نوشته که او برای اجرای عدالت هیچ کاری نکرده و حتی به متخلف مسوولیت هم داده است. اخبار_ایران بیشتر بخوانید👇

استان‌وایرـ یکی از شاکیان « سعید طوسی»، قاری و معلم قرآن نزدیک به بیت رهبری، که پیش‌تر او را به تجاوز متهم کرده بود، در نامه‌ای به ابراهیم رییسی، رییس قوه قضائیه و کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰، گفته است که رییسی اجرای عدالت برای سعید طوسی «هیچ کاری نکرده و حتی به متخلف مسوولیت هم داده است.»» ضمن انتشار این نامه نوشته است که این فرد خواهان رسیدگی رییسی به پرونده خود شده و آن را «محک خوبی برای اثبات صدق سخنان او» دانسته است.

«محمد گندم‌نژاد طوسی»، معروف به سعید طوسی، از قاریان قرآن نزدیک به علی‌ خامنه‌ای است که کلاس‌های آموزش قرآن برای نوجوانان برگزار می‌کرد. در مردادماه سال ۱۳۹۱، جمعی از خانواده‌های کودکان و نوجوانانی که در طی سال‌های قبل توسط او مورد آزار جنسی یا تجاوز قرار گرفته بودند، از او به قوه قضائیه جمهوری اسلامی شکایت کردند. نامه ای که روز پنج شنبه توسط سایت انصاف منتشر شده نشان می‌دهد که قوه قضاییه تحت ریاست ابراهیم رییسی از ارجاع پرونده او به دیوان عالی کشور خودداری کرده و به این شکل درخواست اعاده دادرسی شاکیان این پرونده را نادیده گرفته است.

ابراهیم رییسی، یکی از ۴ نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ است که روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ خود را به رای طرفداران نظام جمهوری اسلامی خواهد گذاشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واعظی: نامزدها به جای توهین به ترامپ به دولت توهین کردند | DW | 17.06.2021رئیس دفتر روحانی با انتقاد از 'سیاه‌نمایی' کاندیداها علیه دولت، ابراز امیدواری کرده که مردم پس از انتخابات متوجه واقعیت‌ها شوند. او گفت، 'کاش زاکانی و جلیلی انصراف نمی‌دادند تا معلوم می‌شد چقدر وزن و رأی دارند'. دولت بیستر از ترامپ به ایران خیانت کرده و....
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آن‌ها که از رای خود پشیمان شده‌اند و آن‌ها که پشیمان نیستند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حج به وقت کرونا؛ ربات‌هایی که در مسجد‌الحرام آب زمزم میان زائران توزیع می‌کننددولت عربستان سعودی روز شنبه اعلام کرد که شمار زائران اگر چه از ده هزار نفر در سال گذشته به شصت هزار نفر در سال جاری افزایش خواهد یافت اما تنها افراد واکسینه شده ساکن در این کشور اجازه حضور در مراسم حج تمتع را خواهند داشت. اجرشان با سیدالشهداء دین چه بیزینس خوبیه برای اونایی که بلدند چطور ملتو خر کنند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چند پیشنهاد نفتی به رئیس جمهور آینده / سکه انرژی به مردم پیش‌فروش کنیمیک کارشناس حوزه بین‌الملل انرژی گفت: بنزین یورو 5 را از نظر کیفیت در داخل و بیرون کشور قبول داریم و وزارت نفت هم در این راستا استاندارد‌های لازم را در کشور تعریف کرده است. صنعت نفت و انرژی کشور می‌تواند نوعی اعتبار تحت عنوان ضمانت اعتباری انرژی( ECO- Energy Credit Obligation) با حمایت و همکاری مجلس در اقتصاد کشور بکار گیرد و نوعی اعطای اعتبار توسط بخش‌هایی در کشور که تولید‌کننده و عرضه‌کننده فرآورده‌های نفتی و انرژی مثل بنزین هستند را تعریف کند. سر کیسه کردن مردم به روش جدید.!! دیدن از بورس دیگه آبی واسشون گرم نمیشه.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش به بالن‌های آتش‌زا؛ حمله اسرائیل به غزه و خان یونس | DW | 16.06.2021نخستین عملیات پس از آتش‌بس و جنگ ۱۱ روزه طرفین. اسرائیل در واکنش به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از سمت فلسطین، به مواضع حماس در غزه و خان یونس حمله هوایی کرد. اعلام شده که ۲۰ مزرعه و زمین در مناطق مرزی دستخوش حریق شده‌اند. حمله به اسرائیل دروغی بیش نیست. با سوزاندن مرغزار فلسطینیها میخواهند قحطی به فلسطین تحمیل کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

«به‌ یاد داریم»؛ گشایش نخستین نمایشگاه مربوط به هولوکاست در جهان عربدر این نمایشگاه همچنین داستان صلاح‌الدین اولکمن، دیپلمات ترک را می‌بینیم که مانع از تبعید یهودیان رودز شد، و با محمد حلمی، پزشک مصری آشنا می‌شویم که در برلین یهودیان زیادی را از چنگ نازی‌ها نجات داد. چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »