بودجه_۱۴۰۰, مجلس شورای اسلامی ایران

بودجه_۱۴۰۰, مجلس شورای اسلامی ایران

نامه "قالیباف" به "روحانی" برای اصلاح لایحه بودجه 1400 براساس نامه رهبری- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

نایب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس از نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور برای اصلاح بخش مصارف بودجه سال آینده خبر داد.

18/12/2020 01:18:00 ب.ظ

نامه قالیباف به روحانی برای اصلاح لایحه بودجه_۱۴۰۰ نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: با توجه به نامه رهبر انقلاب به رئیس‌جمهور باید در بخش مصارف پیشنهاد شده در لایحه بودجه ۱۴۰۰ تجدیدنظر و تغییراتی اعمال شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس از نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور برای اصلاح بخش مصارف بودجه سال آینده خبر داد.

وی با بیان اینکه در نامه ای که رهبر انقلاب خطاب به رئیس‌جمهور واصل داشته بودند درباره فروش نفت تاکید شده بود تجدید نظر انجام شود، ادامه داد: در نامه رهبر انقلاب به رئیس جمهور تاکید شده بود اگر فروش نفت از یک میلیون بشکه نفت انجام شد، سهم صندوق توسعه ملی پرداخت و بدهی ها نیز تسویه و برای مصارف بودجه ای از صندوق توسعه ملی برداشتی انجام نشود.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021

 نماینده الیگودرز در مجلس تصریح کرد: با توجه به نامه رهبر انقلاب به رئیس‌جمهور باید در بخش مصارف پیشنهاد شده در لایحه بودجه 1400 تجدیدنظری انجام شود و تغییراتی اعمال شود که به همین دلیل رئیس مجلس طی نامه‌ای از  رئیس جمهور خواستار ایجاد این اصلاحات در لایحه بودجه سال آینده شده است.

 نایب رئیس کمیسیون برنامه و  بودجه و محاسبات مجلس عنوان کرد:  فارغ از اینکه لایحه بودجه سال آینده در مجلس تصویب یا رد می شود دولت باید این تغییرات را اعمال کند و بار دیگر اصلاحات را به مجلس واصل کند. ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد