نامه تند مایلی کهن خطاب به روحانی؛ از عشق به داریوش تا سرخوردگی سیاسی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد مایلی‌کهن، نامه‌ای سرگشاده برای «حسن روحانی» رییس‌جمهور ایران نوشته است. این نخستین بار نیست که سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و چهره‌ای که هرگز مشخص نشد یک راست‌گرای افراطی ست یا منتقدی مستقل، وارد دنیای سیاست می‌شود. گزارش بهنام قلی‌پور beehnam

«محمد مایلی‌کهن»، نامه‌ای سرگشاده برای «حسن روحانی» رییس‌جمهور ایران نوشته است. این نخستین بار نیست که سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و چهره‌ای که هرگز مشخص نشد یک راست‌گرای افراطی است یا منتقدی مستقل، بدنش را از دنیای فوتبال بیرون می‌کشد و وارد دنیای سیاست می‌شود.نامه سرگشاده

مایلی‌کهن در حالی از واژه «خس و خاشاک» استفاده کرده است که نیک می‌داند این واژه متعلق به «محمود احمدی‌نژاد» بود. رییس‌جمهور سابق ایران پس از اتفاقات سال ۱۳۸۸ و در سخنرانی خود، معترضین به نتیجه انتخابات را خس و خاشاکی نامید که جایی در آنچه «رود خروشان انقلاب و ملت» نامیده بود، نداشتند. بااین‌حال، مایلی‌کهن بارها در اتهام استفاده از رانت قدرت حکومتی در فوتبال ایران قرار گرفت. به‌صورت نمونه، «علی دایی» سال ۱۳۸۷ با حمله به او و خطاب دادنش گفت: «برخی بیست سال است با سفارش تیم می‌گیرند و باز اعتراض می‌کنند.»

حسن غفوری‌فرد، عضو سابق شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و رییس هیات بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه نمایندگان تهران به «آذری‌جهرمی» برای اتصال اینترنت موبایلنامه نمایندگان تهران به «آذری‌جهرمی» برای اتصال اینترنت موبایل ۳۰ نماینده تهران در نامه‌ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید داشتند با توجه به قطع طولانی مدت اینترنت هرچه سریع‌تر نسبت به برقراری اینترنت موبایل استان تهران اقدام کنند. نمایندگان بی خاصیت ! مجلس به این بی غیرتی هرگز ندیده ملتی ! دلشون خوش هست که نماینده هستند . مفت خورهای بی کفایت توجه یا بی توجهی به درخواست نمایندگان، آزمونی برای ارزیابی شان آنان خواهد بود. این جهرمی مگه نگفت دست من نیست؟ الان جهرمی داره دروغ میگه یا نماینده‌ها ساختار قدرت و قانون تو این دیکتاتوری رو نمی‌دونن؟ این دروغگو و شیاده یا اونا گاون بالاخره؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطر و کویت به ائتلاف حمایت از کشتیرانی آزاد به رهبری آمریکا پیوستندقطر و کویت اعلام کردند به ائتلاف حمایت و حفظ دریانوردی آزاد در منطقه به رهبری آمریکا می پیوندند. به گزارش خبرگزاری رویترز، قطر و کویت روز دوشنبه چهارم آذر به مقامات نظامی ایالات متحده اطلاع دادند ک عجب. آمریکا با این همه تکنولوژی نتونست یه سند رو کنه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قطر و کویت به ائتلاف دریایی به رهبری آمریکا در منطقه می‌پیوندند | DW | 25.11.2019به گفته رئیس ستاد ائتلاف دریایی به رهبری آمریکا در تنگه هرمز قطر و کویت قصد دارند به این ائتلاف بپیوندند. از آنها انتظار می‌رود پرسنل و قایق‌های گشت در اختیار این ائتلاف بگذارند. زمان پیوستن این دو کشور هنوز روشن نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تنگه هرمز نظامی‌تر می‌شود؛ قطر و کویت به ائتلاف آمریکا و هلند به فرانسه می‌پیوندددر حالیکه قطر و کویت برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس اعلام آمادگی کردند، همزمان رسانه‌های هلندی می‌گویند که آمستردام در ماموریت دریایی تنگه هرمز به رهبری فرانسه مشارکت می‌کند. جمله بندى رو!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله موفقیت‌آمیز سایبری به پایگاه خبری 'اعماق' وابسته به داعش | DW | 26.11.2019پایگاه خبری و تبلیغاتی 'اعماق' که مهم‌ترین منبع خبری 'دولت اسلامی' (داعش) به شمار می‌آید، مورد حمله سایبری قرار گرفت. این پایگاه در جذب نیروهای افراطی به داعش عمل می‌کرده است. این حمله سایبری موفقیت‌آمیز اعلام شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تسلیت خاتمی به روحانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »