نامه‌های پزشک هیتلر؛ رهبر آلمان نازی نگران صدای خود بوده است

15/03/1401 05:42:00 ب.ظ

نامه‌های پزشک هیتلر؛ رهبر آلمان نازی نگران صدای خود بوده است جزئیات بیشتر🔽

بسیاری از مورخان قدرت بیان هیتلر برای جلب افکار عمومی و مردم آلمان را در به قدرت رسیدن او بسیار موثر و کلیدی می‌دانند. در یکی از نامه‌ها آمده است که عمل برداشتن پولیپ هیتلر به بعد از انجام یک سخنرانی رهبر آلمان نازی به تعویق افتاده است چرا که فون ایکن به هیتلر گفته بوده پس از عمل باید کمی آرام‌تر صحبت کند.

این روزنامه می‌گوید فون ایکن در نامه‌های خود هرگز به این نکته اشاره نکرده که مردی را درمان کرده که اقداماتش منجر به کشته شدن میلیون‌ها نفر در طول جنگ جهانی دوم شده است.

این روزنامه همچنین نوشته است وقتی بازجوهای روسی پس از جنگ از او پرسیدند که چرا هیتلر را نکشته‌ای، فون ایکن پاسخ داده است: «من پزشک او بودم، نه قاتل او». به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید آدولف هیتلر در سال ۱۹۴۵ و کمی پیش از پایان جنگ و در حالی که متوجه شد آلمان در شکست است در پناهگاهی در برلین خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد. دکتر فون ایکن هم در سال ۱۹۶۰ فوت کرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

کیمیش منجی آلمان شد؛ سیری در دوئل‌های مهم ملی‌پوشان آلمان و ایتالیا | DW | 05.06.2022📸گزارش تصویری: تیم‌های ملی فوتبال آلمان و ایتالیا تا کنون دوئل‌های به‌یادماندنی زیادی را پشت سر گذاشته‌اند. تازه‌ترین پیکار دو تیم شامگاه شنبه ۴ خرداد در چارچوب لیگ ملت‌های اروپا با تساوی یک بر یک پایان یافت. دیروز و دقیقا در سالگرد از ریل خارج شدن قطاری در سال 1998 در اِشد آلمان ، قطاری در گارمیش پارتنکرشن از ریل خارج شد و حداقل 4 نفر کشته و تعداد زیادی زخمی شدند اینا همه کاراشون رو حساب کتاب و دقیقه برعکس ما جهان سومیا آلمان امسال قهرمان جام جهانی میشه حالا در انتها کاپ قهرمانی را توسط اورزلا فن در لاین به تیم اوکراین بدهید ..تا روحیه زالنسکی بیشتر شود

بلیط ۹ یورویی و تعطیلات پرمصیبت در آلمان | DW | 04.06.2022تعطیلات سه روزه عید 'پنجاهه' در آلمان و هم‌زمانی آن با فروش بلیط ۹ یورویی سفر به سراسر کشور، سیل مسافر را به سوی ایستگاه‌های قطار سرازیر کرده است. پلیس مامور مهار ازدحام و هرج و مرج در سکوها شده است؛ از جمله در برلین. عه شمام به مناسبت رحلت هیتلر تعطیلات دارید؟🤔😄 Remember that this satans do everything to have the highest intelligence aristocracy and complete control over all social networks, especially Twitter.

تیم ملی فوتبال آلمان؛ همه نگاه‌ها به یوزوآ کیمیش | DW | 04.06.2022یوزوآ کیمیش پس از گذشت ۸ ماه دوباره به جمع ملی‌پوشان فوتبال آلمان بازگشته است. او در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نقش یک بازیکن کلیدی را برای تیم ملی فوتبال آلمان ایفا می‌کند.

'آلمان از تعمیر جت‌های جنگی عربستان جلوگیری می‌کند' | DW | 03.06.2022بنا بر اطلاعات دریافتی هفته‌نامه اشپیگل، دولت آلمان مانع انتقال قطعات مهم یدکی برای جنگنده‌های یوروفایتر عربستان می‌شود. دلیل چنین اقدامی تصمیمی دولتی مبنی بر منع صادرات تسلیحاتی به کشورهای درگیر در جنگ یمن است. «منع صادرات تسلیحاتی به کشورهای درگیر در جنگ» این ممنوعیت شامل اوکرائین هم بایستی باشد. و چرا نیست؟ خاک بر سر آلمان که دست تو دست تروریستها داره اینا هنوز آدم نشدند بخدا

دست‌کم۴ نفر بر اثر خارج شدن قطار از ریل در جنوب آلمان کشته شدندمقامات ایالت بایرن در جنوب آلمان اعلام کردند که روز جمعه ۱۳ خرداد بر اثر خارج شدن یک قطار مسافربری از ریل حداقل چهار نفر کشته و شمار زیادی مجروح شده‌اند.

واژگونی قطار در بایرنِ آلمان؛ دست کم ۴ نفر کشته و ۳۰ نفر مجروح شدندبه گفته سخنگوی پلیس اکثر مسافران از سه واگنی که واژگون شدند به بیرون پرتاب شده‌اند یک سوال: در آلمان هم قطار ها واژگون می شوند؟ سوال دوم واکنش سلبریتی ها به واژگونی قطار چگونه است؟ گرین_کارت_را_زمین_بگذار ۱۴۰ نفر مجروح داشته