نامه انتقادی وزیر خارجه ایران به کشورهای عضو اتحادیه اروپا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا کشورهای عضو این اتحادیه را به عدم پایبندی به توافق‌نامه هسته‌ای متهم کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا کشورهای عضو این اتحادیه را به عدم پایبندی به توافق‌نامه هسته‌ای متهم کرد.محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای به «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده برجام کشورهای عضو این اتحادیه را به"عدم پایبندی کشورهای اروپایی" به توافق هسته‌ای با تهران متهم کرد.

وی تاکید کرد:"در نامه ظریف تاکید شده است که هرگونه مداخله در همکاری های پادمانی جاری بین ایران و آژانس مغایر با مفاد برجام بوده و می‌تواند بر مبانی همکاری‌های پادمانی موجود تاثیرات منفی داشته باشد".

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جایزه ویژه اوکراینی‌ها به وزیر امور خارجه ترکیهیک انجمن خیریه در اوکراین به پاس حمایت‌های چاووش‌اوغلو از مردم این کشور وی را مستحق جایزه 'ویژه' دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ممنوعیت سفر به اروپا چه تاثیری بر روابط اتحادیه و آمریکا می‌گذارد؟«با دست‌های بسته به دام افتاده‌ایم.» این توصیف یک آمریکایی ساکن بلژیک از شرایطی است که در پی ادامه ممنوعیت سفر هموطنان او از اتحادیه اروپا به ایالات متحده به وجود آمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش تند پکن به هشدار اتحادیه اروپا درباره اویغورهاسخنگوی دولت چین می‌گوید این کشور در حال مبارزه با تروریسم و رادیکالیسم در استان سین کیانگ، محل سکونت میلیون‌ها نفر از مردمان اقلیت ایغور است و نباید آن را با حقوق بشر و پاکسازی نژادی و دینی یکسان دانست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش وزارت خارجه آمریکا به حادثه در سایت هسته‌ای نطنزوزارت خارجه آمریکا مدعی شد: حادثه‌ای در تاسیسات هسته‌ای نطنز رخ داد، یک یادآوری دیگری است از این که چطور نظام ایران کماکان به اولویت بخشیدن به برنامه هسته‌ای منحرف شده خود به جای رفع نیازهای مردم ادامه می‌دهد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش وزارت خارجه آمریکا به آتش‌سوزی در یکی از سوله‌های تأسیسات نطنزوزارت خارجه آمریکا به آتش‌سوزی در یکی از سوله‌های تأسیسات نطنز واکنش نشان داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام تبریک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به مناسبت فرا رسیدن جشن تیرگانپیام تبریک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به مناسبت فرا رسیدن جشن تیرگان موگران اورتگاس در این پیام گفت: «امروز ما بهترین آرزوهای‌مان را به همه کسانی که جشنواره باستانی ایرانی تیرگان را جشن می‌گیرند، تقدیم می‌کنیم‌.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »