نامه ایران به‌آژانس درباره تولید سوخت ۲۰ درصد

13/10/1399 01:08:00 ب.ظ

رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد: نامه ایران به‌آژانس درباره تولید سوخت ۲۰ درصد

رییس سازمان انرژی اتمی از نامه ایران به‌آژانس درباره تولید سوخت ۲۰ درصد خبر داد و گفت: ما باید مصوبه مجلس را اجرا کنیم اما دولت آیین نامه‌ای در خصوص چگونگی اجرای آن ابلاغ کرده و بعد از آن رییس جمهوری باید دستور اقدام صادر کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی، «علی اکبر صالحی» در برنامه تلویزیونی«قرار قاسم»‌ در خصوص آغاز تولید سوخت ۲۰ درصد گفت: نامه‌ای به نماینده جمهوری اسلامی در وین داده‌ایم که تسلیم آژانس شود و...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی، «علی اکبر صالحی» در برنامه تلویزیونی«قرار قاسم»‌ در خصوص آغاز تولید سوخت ۲۰ درصد گفت: نامه‌ای به نماینده جمهوری اسلامی در وین داده‌ایم که تسلیم آژانس شود و بازرسان بیایند فک پلمپ کنند.

وی با بیان اینکه تحت نظارت آژانس در آینده نزدیک باید کپسول گاز اورانیوم را تعویض کنیم، تاکید کرد: ما باید مصوبه مجلس را اجرا کنیم اما دولت آیین نامه‌ای در خصوص چگونگی اجرای آن باید ابلاغ کند و بعد از آن رئیس جمهور باید دستور اقدام صادر کند.

رییس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: ما سرباز نظام هستیم و دستمان روی ماشه است. فرمانده باید دستور بدهد. ما خیلی سریع می‌توانیم کار را شروع کنیم. صالحی با گرامیداشت یاد و خاطره فرماندهان شهید مقاومت سردار سلیمانی و المهندس و همراهان شهیدشان گفت: این شهدای عزیز اسوه‌هایی هستند که باید به ملت و نسل‌های آینده معرفی شوند تا این نسل‌ها بتوانند راه خود را پیدا کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>