موسوی, حسن روحانی, مهدی کروبی, میرحسین موسوی

موسوی, حسن روحانی

نامه انتقادآمیز مشاوران میرحسین موسوی به روحانی

20/07/2019 07:58:00 ب.ظ

نامه انتقادآمیز مشاوران میرحسین موسوی به روحانی

Fatemeh Zengeneh   |Istanbulاستانبول/ خبرگزاری آناتولیهفت نفر از مشاوران میرحسین موسوی یکی از رهبران اعتراضات انتخاباتی سال 2009 ایران؛ درنامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور این کشور خواستار رفع حصر کامل وی و مهدی کروبی شدند.به گزارش سایت «کلمه» در متن این نامه آمده است:

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران سیزده تشکل اپوزیسیون ایرانی می‌گویند همکاری با یکدیگر را سازمان‌یافته می‌کنند

"انتظار می‌رود جنابعالی به حکم وظیفه‌ی انسانی و قانونی و وفای به وعده‌های انتخاباتی خود برای رفع حصر از این وجدان‌های بیدار ملت، اقدامی مؤثر انجام دهید و نگذارید تداوم این ستم تاریخی بیش از این بر چهره قانون و ارزش‌های جمهوری اسلامی خدشه وارد کند.

همان‌گونه که تصاویر منتشر شده عزیزان مظلوم و محصور ملت به روشنی نشان می‌دهد، فرسودگی جسمانی آنان و خصوصاً شخصیت گرانقدر و خدوم ملت ایران، جناب آقای مهندس میرحسین موسوی، روندی پرشتاب به‌خود گرفته است، به‌صورتی که ایشان بخش اعظم هفته گذشته را درگیر بیمارستان و مشکلات مرتبط با سلامتی خود بودند.'' headtopics.com

این نامه به امضای اردشیر امیرارجمند، قربان بهزادیان‌نژاد، سیدعلیرضا بهشتی‌شیرازی، سیدعلیرضا حسینی‌بهشتی، سیدمحمدرضا حسینی‌بهشتی، ابوالفضل فاتح و فرشاد مؤمنی رسیده است. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

هوشنگ کوشکی، فعال صنفی معلمان استان لرستان بازداشت شد🔺هوشنگ کوشکی، فعال صنفی معلمان استان لرستان بازداشت شد ⚡️هوشنگ کوشکی، فعال مدنی، چندی پیش با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای حمایت کرده بود.

نامه نرگس محمدی به رئیس قوه قضاییه: شرایط نگهداری متهمان محیط زیستی «غیرانسانی» و «مصداق شکنجه»‌ استنرگس محمدی، فعال حقوق‌بشر زندانی، در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه ایران، شرایط نگهداری متهمان محیط زیست را «غیرانسانی» و «مصداق شکنجه» توصیف کرد. به گزارش وب‌سایت کانون مدافعان حقوق‌بشر، محمدی د

ایران زمانبندی و ضمانت دقیق برای حضور زنان در ورزشگاه ارائه کندفدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، در پاسخ به ایران اینترنشنال، تایید کرد مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران، به نامه رییس فیفا درباره حصول اطمینان از ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پاسخ مثبت داده است.

کروبی: وضعیت اسفبار کنونی نتیجه اداره دورهمی کشور است | DW | 19.07.2019 مهدی کروبی در نامه‌ای به احمدی جنتی 'فساد فراگیر در ارکان مختلف نظام' جمهوری اسلامی را نتیجه 'اداره دورهمی' کشور دانسته است. این نامه کروبی حاوی انتقادهای او از مصاحبه احمد جنتی با روزنامه کیهان است.

مشاوران موسوی: با رفع حصر به این ستم تاریخی پایان دهید | DW | 20.07.2019مشاوران میرحسین موسوی می‌گویند که او هفته پیش را یک‌سره در بیمارستان گذرانده و درگیر مشکلات سلامتی خود بوده است. آنها در نامه‌ای به حسن روحانی ، از وی خواسته‌اند که به حصر موسوی پایان داده شود.

مشاور میرحسین موسوی: امنیت شاهدان تقلب در انتخابات ۸۸ را تضمین کنید تا شهادت بدهنداردشیر امیرارجمند، مشاور میرحسین موسوی گفته است که پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بیش از ۸۰ گزارش و‌ شکایت را شخصا به شورای نگهبان فرستاده اما سخنگوی شورای_نگهبان دریافت هر گزارشی را انکار کرده است. تقلب انتخابات بیشتر بخوانید: