نامه انتقادآمیز مشاوران میرحسین موسوی به روحانی

20/07/2019 07:58:00 ب.ظ

موسوی, حسن روحانی

نامه انتقادآمیز مشاوران میرحسین موسوی به روحانی

Fatemeh Zengeneh   |Istanbulاستانبول/ خبرگزاری آناتولیهفت نفر از مشاوران میرحسین موسوی یکی از رهبران اعتراضات انتخاباتی سال 2009 ایران؛ درنامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور این کشور خواستار رفع حصر کامل وی و مهدی کروبی شدند.به گزارش سایت «کلمه» در متن این نامه آمده است:

"انتظار می‌رود جنابعالی به حکم وظیفه‌ی انسانی و قانونی و وفای به وعده‌های انتخاباتی خود برای رفع حصر از این وجدان‌های بیدار ملت، اقدامی مؤثر انجام دهید و نگذارید تداوم این ستم تاریخی بیش از این بر چهره قانون و ارزش‌های جمهوری اسلامی خدشه وارد کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

هوشنگ کوشکی، فعال صنفی معلمان استان لرستان بازداشت شد🔺هوشنگ کوشکی، فعال صنفی معلمان استان لرستان بازداشت شد ⚡️هوشنگ کوشکی، فعال مدنی، چندی پیش با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای حمایت کرده بود.

نامه نرگس محمدی به رئیس قوه قضاییه: شرایط نگهداری متهمان محیط زیستی «غیرانسانی» و «مصداق شکنجه»‌ استنرگس محمدی، فعال حقوق‌بشر زندانی، در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه ایران، شرایط نگهداری متهمان محیط زیست را «غیرانسانی» و «مصداق شکنجه» توصیف کرد. به گزارش وب‌سایت کانون مدافعان حقوق‌بشر، محمدی د

ایران زمانبندی و ضمانت دقیق برای حضور زنان در ورزشگاه ارائه کندفدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، در پاسخ به ایران اینترنشنال، تایید کرد مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران، به نامه رییس فیفا درباره حصول اطمینان از ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پاسخ مثبت داده است.

کروبی: وضعیت اسفبار کنونی نتیجه اداره دورهمی کشور است | DW | 19.07.2019 مهدی کروبی در نامه‌ای به احمدی جنتی 'فساد فراگیر در ارکان مختلف نظام' جمهوری اسلامی را نتیجه 'اداره دورهمی' کشور دانسته است. این نامه کروبی حاوی انتقادهای او از مصاحبه احمد جنتی با روزنامه کیهان است.

مشاوران موسوی: با رفع حصر به این ستم تاریخی پایان دهید | DW | 20.07.2019مشاوران میرحسین موسوی می‌گویند که او هفته پیش را یک‌سره در بیمارستان گذرانده و درگیر مشکلات سلامتی خود بوده است. آنها در نامه‌ای به حسن روحانی ، از وی خواسته‌اند که به حصر موسوی پایان داده شود.

مشاور میرحسین موسوی: امنیت شاهدان تقلب در انتخابات ۸۸ را تضمین کنید تا شهادت بدهنداردشیر امیرارجمند، مشاور میرحسین موسوی گفته است که پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بیش از ۸۰ گزارش و‌ شکایت را شخصا به شورای نگهبان فرستاده اما سخنگوی شورای_نگهبان دریافت هر گزارشی را انکار کرده است. تقلب انتخابات بیشتر بخوانید:

جمعی از مشاوران میرحسین موسوی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور ایران با اشاره به وضعیت سلامت میرحسین موسوی و مهدی کروبی خواستار رفع حصر کامل آنها شدند.مقام‌های جمهوری اسلامی سرنگونی پهپاد را از سوی ناو آمریکایی تکذیب کردند عکس از آرشیو مقام‌های جمهوری اسلامی ضمن تکذیب خبر سرنگونی یک پهپاد ایران از سوی ناو آمریکا، گفته‌اند که همه پهپادهای متعلق به ایران سالم هستند.مقام‌های جمهوری اسلامی سرنگونی پهپاد را از سوی ناو آمریکایی تکذیب کردند عکس از آرشیو مقام‌های جمهوری اسلامی ضمن تکذیب خبر سرنگونی یک پهپاد ایران از سوی ناو آمریکا، گفته‌اند که همه پهپادهای متعلق به ایران سالم هستند.طمینان از ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پاسخ مثبت داده است.

Fatemeh Zengeneh   | Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی هفت نفر از مشاوران میرحسین موسوی یکی از رهبران اعتراضات انتخاباتی سال 2009 ایران؛ درنامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور این کشور خواستار رفع حصر کامل وی و مهدی کروبی شدند. به گزارش سایت «کلمه» در متن این نامه آمده است: "انتظار می‌رود جنابعالی به حکم وظیفه‌ی انسانی و قانونی و وفای به وعده‌های انتخاباتی خود برای رفع حصر از این وجدان‌های بیدار ملت، اقدامی مؤثر انجام دهید و نگذارید تداوم این ستم تاریخی بیش از این بر چهره قانون و ارزش‌های جمهوری اسلامی خدشه وارد کند. به گفته شکارچی گزارشی درباره «مقابله عملیاتی» ناو یو‌اس‌اس باکسر گزارش نشده است. همان‌گونه که تصاویر منتشر شده عزیزان مظلوم و محصور ملت به روشنی نشان می‌دهد، فرسودگی جسمانی آنان و خصوصاً شخصیت گرانقدر و خدوم ملت ایران، جناب آقای مهندس میرحسین موسوی، روندی پرشتاب به‌خود گرفته است، به‌صورتی که ایشان بخش اعظم هفته گذشته را درگیر بیمارستان و مشکلات مرتبط با سلامتی خود بودند. دونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا، شب گذشته اعلام کرد که یک پهپاد ایران بعد از آن‌‌که به یک ناوچه آمریکایی «بسیار نزدیک» شد، در حریم هوایی بین‌المللی در تنگه هرمز سرنگون شد.'' این نامه به امضای اردشیر امیرارجمند، قربان بهزادیان‌نژاد، سیدعلیرضا بهشتی‌شیرازی، سیدعلیرضا حسینی‌بهشتی، سیدمحمدرضا حسینی‌بهشتی، ابوالفضل فاتح و فرشاد مؤمنی رسیده است. /**/ /**/ /**/ پرزیدنت ترامپ از سرنگونی یک پهپاد ایرانی توسط آمریکا خبر داد جاناتان هافمن، سخنگوی پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، هم ضمن تایید خبر سرنگونی این پهپاد، گفته بود که این اتفاق ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی و پس از آن رخ داد که «یک پهپاد به ناو باکسر نزدیک شد و در برد تهدید ناو قرار گرفت. گفتنی است مهدی کروبی به همراه میرحسین موسوی از 27 فوریه 2011 در پی اعتراض به نتیجه و حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 2009 این کشور، تاکنون در بازداشت خانگی به سر می‌برند. زنان در ایران از حضور در استادیوم‌های فوتبال (و برخی ورزش‌های دیگر) محرومند.

.» پیشتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، گفته بود که اطلاعی در این زمینه ندارد و گزارشی به دست او نرسیده.» پیشتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، گفته بود که اطلاعی در این زمینه ندارد و گزارشی به دست او نرسیده.