نامه قدردانی وزیر بهداشت خطاب به رهبر انقلاب

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نامه قدردانی وزیر بهداشت خطاب به رهبر انقلاب: صمیمانه مراتب قدردانی و سپاس بیکران خود و همه همکارانم را خدمت حضرتعالی که در برگزاری مراسم عزای حسینی، نمادین و همچون همیشه درس‌آموز و اسطوره‌وار عمل فرمودید، تقدیم می‌دارم.

مقام معظم رهبری ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش، صمیمانه مراتب قدردانی و سپاس بیکران خود و همه همکارانم را خدمت حضرتعالی که در برگزاری مراسم عزای حسینی، نمادین و همچون همیشه درس‌آموز و اسطوره‌وار عمل فرمودید تقدیم می‌دارم.

بی‌تردید خیل عظیم علمای عالیقدر، وعاظ ارجمند، مداحان عزیز و هیآت مذهبی عزادار با پیروی از این شیوه بزرگوارانه و خردمندانه، محرمی با عظمت و دور از آفت بیماری با ویروس منحوس در تاریخ سرزمینمان رقم خواهند زد. طول عمر با عزت و سرشار از تندرستی برای حضرتعالی، بزرگواران همراه و ملت شریف ایران از خداوند منان مسالت دارم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه وکلای نازنین زاغری به وزیر دفاع بریتانیا: لندن نگران دلخوری ترامپ است - BBC News فارسیوکلای نازنین زاغری در نامه‌ای که به وزیر دفاع بریتانیا نوشته‌اند، تاخیر دولت در پولی که احتمالا موجب آزادی موکلشان می‌شود را با انگیزه‌های سیاسی توصیف کرده‌اند. بنا به این نامه، نخست وزیر بریتانیا واهمه دارد که رئیس جمهوری آمریکا از بریتانیا دلخور شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پیام «همکاری» نخست وزیر عراق به رژیم اسدرئیس هیئت حشدالشعبی در عراق به منظور انتقال « پیام همکاری» مصطفی الکاظمی به رژیم بشار اسد به سوریه سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه فرانسه: لبنان بدون اصلاحات ممکن است از بین برودرئیس‌جمهوری فرانسه با ارسال طرحی به مقامات لبنان، اصلاحات سیاسی و اقتصادی لازم برای دریافت اختصاص کمک‌های خارجی به این کشور را تشریح کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: تاکنون طی عملیات پنجه 320 تروریست از پای درآمده اندوزیر دفاع ترکیه: تاکنون طی عملیات پنجه 320 تروریست از پای درآمده اند وزیر دفاع ملی ترکیه: همه باید بپذیرند که کشورمان تبدیل به بازیگری مهم در عرصه بین‌المللی شده‌ است آکار: ما از حقوق خود در چارچوب مرزهای‌مان حمایت و حفاظت خواهیم کرد حتی یک قطره از آب مرزهایمان را نیز به کسی نخواهیم داد. آکار: بیست و ششمین گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه در بزرگراه M4 در شمال سوریه به پایان رسید. گشت‌زنی و همکاری مشترکمان با روسیه ادامه خواهد یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آلمان: آمریکا برای تحریم گسترده ایران با وتو چین و روسیه مواجه خواهد شدپیش‌بینی وزیر خارجه آلمان از آینده طرح تحریم ایران | وزیر خارجه آلمان بار دیگر با تاکید بر خواست برلین بر حفظ توافق هسته‌ای ایران، تصریح کرد: ایالات متحده به دنبال تحریم گسترده علیه ایران است که مطمئنا' با وتوی چین و روسیه رو به رو خواهد شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر آموزش و پرورش ۱۰ اصل آغاز سال تحصیلی را اعلام کردتهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، ۱۰ اصل شروع به کار مدارس را اعلام کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »