نامه رسمی هیات رئیسه مجلس به دولت جهت ارائه گزارش به مجلس/ نامه رئیس‌جمهور به رهبری/ ارجاع نامه از سوی رهبری به هیات حل اختلاف قوا

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لاریجانی در صحن علنی مجلس خبر داد؛ نامه رسمی هیات رئیسه مجلس به دولت جهت ارائه گزارش به مجلس/ نامه رئیس‌جمهور به رهبری/ ارجاع نامه از سوی رهبری به هیات حل اختلاف قوا

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در بیان تذکری گفت: قرار بود رئیس جمهور و وزرا درمردادماه طبق قانون برای گزارش به مجلس اقدام کنند و در صحن حاضر شوند اما شنیده ایم که سخنگوی دولت با این کار مخالفت کرده است.

وی خطاب به علی لایجانی که ریاست جلسه امروز را برعهده دارد گفت: به عنوان رئیس مجلس در این باره موضع گیری کرده و تذکر لازم را بدهید. علی لاریجانی در پاسخ به صباغیان گفت: هیات رئیسه در این زمینه نامه رسمی به دولت داده است و شنیده ام که ایشان در نامه ای به مقام معظم رهبری اعلام کرده اند که این کار اشکال دارد و این نامه از سوی رهبری به هیات حل اختلاف قوا داده شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سلطانی‌فر: دولت و مجلس هر دو مصمم به واگذاری استقلال و پرسپولیس هستندسلطانی‌فر: دولت و مجلس هر دو مصمم به واگذاری استقلال و پرسپولیس هستند وزیر ورزش و جوانان: استقلال و پرسپولیس باید هر چه سریعتر واگذار شوند. برای واگذاری با سازمان خصوصی کاملا هم نظر و هماهنگ هستیم و دولت و مجلس هر دو مصمم به واگذاری دو تیم هستند. سلطانیفر گه خورد با دولت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بی‌اعتنایی بازار نهاده‌های دامی به توقف کشتی‌های ایرانی در بنادر برزیل / شکست تلاش‌های امریکا علیه امنیت غذایی ایرانچند روز پیش دو کشتی ایرانی حامل نهاده‌های دامی در یکی از بنادر برزیل متوقف شد. علت توقف این کشتی‌ها عدم سوخت رسانی توسط برزیلی‌ها به دلیل تحریم‌های سختگیرانه امریکا است. با توجه به اینکه برزیل بزرگترین تامین کننده نهاده‌های دامی کشور است انتظار می‌رفت شاهد شوک به بازار نهاده‌های دامی و افزایش قیمت باشیم، اما بازار تا امروز نسبت به این مشکل بی‌اعتنا بوده است، بی‌اعتنایی که به گفته کارشناسان دلیل آن رفتار هوشمندانه ایران برای تامین به موقع ذخایر قبل از ایجاد بحران توسط امریکا است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چرا نامه‌ اعتراضی؟ جدال با خاموشی و فراموشیهر زمان که یک نامه اعتراضی جمعی منتشر میشود، سؤالاتی درباره فایده این نامه‌ها به گوش میرسد. این سؤالات نشانه دغدغه افکار عمومی در زمینه اثربخشی این شکل از اعتراض است. به طور معمول، هدف اصلی تهیه نامه اعتراضی کند یا متوقف کردن روند بی‌عدالتی از طریق اعلام موضع و دادخواست عمومی، ایجاد فشار بر منبع اصلی بی‌عدالتی و تأثیر بر افکار عمومی در نظر گرفته میشود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کیم جونگ اون آزمایش موشکی اخیر را هشداری به کره‌‌جنوبی توصیف کردکیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، گفته است آزمایش موشکی اخیر این کشور هشداری به کره‌جنوبی بود. به گزارش رویترز، به گفته رهبر کره شمالی، آزمایش موشکی اخیر این کشور هشداری به کره‌جنوبی بود تا این کشور به آخه این چه مرگشه؟ یهو بعد از خوش بش دوباره بر میگرده به حالت دیفالت! این الاغ ، ورژن خامنه ای بدون عمامه است ! دقیقا همان قدر نفهم! خودخواه! ترسو!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وحدتی: کاهش قیمت دلار تاثیر جدی بر قیمت کالاهای اساسی خواهد گذشتنایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ورود نرخ ارز به کانال ۱۱ هزار تومان اظهار کرد: اقدامات اخیر بانک مرکزی باعث شده است که دلار در مسیر برگشت به قیمت واقعی خود قرار بگیرد. قیمت واقعی دلار ۱۱ و ۱۲ هزار تومان نیست. قیمت واقعی دلار ۶ یا ۷ هزار تومان است و مطمئنا باید به این قیمت بازگردیم. حرف مفت 😂 زرشک. تو گفتی و ما هم باور کردیم. موقتا تا زمان انتخابات یه کارهایی با هماهنگی ارباب های خارجی تون انجام می دین. بعد کارتون که با مردم تموم شد دوباره قیمت ها می کشه بالا. سناریو تکراریه. گرچه خیلی از مردم فراموش کارن و دوباره خر می شن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دلایل استقرار نظامیان لهستان در عراق/ سناریوی ترامپ برای بزرگ جلوه دادن سناریوهای منطقه‌ایتحلیلگر مسائل منطقه گفت: آمریکا به دنبال اظهار وجود قدرتمندانه در منطقه است و از سوی دیگر به دنبال تحمیل هزینه به کشورهای اروپایی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »