نامه ۸ عضو شورای شهر به حناچی درباره اجرای مصوبه نامگذاری خیابان شجریان/ باید به خواسته مردم جامه عمل بپوشانیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از ارسال نامه ۸ عضو شورا به شهردار به منظور اجرای مصوبه نامگذاری خیابان شجریان خبر داد.

«محمد جواد حق‌شناس» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره تاخیر شهرداری در نصب بنرهای گرامیداشت درگذشت استاد شجریان که منجر به تذکر چند تن از اعضای شورای شهر تهران نیز شد، گفت: روز گذشته هشت نفر از اعضای شورای شهر در تذکر خود از شهرداری خواستند که به دغدغه‌ای که در واقع دغدغه میلیون‌ها شهروند تهرانی است، توجه بیشتری کند.

حق شناس با اشاره به نصب چند بنر یک روز پس از درگذشت محمدرضا شجریان در سطح شهر گفت: در مرحله اول تعدادی بنر نصب شد و سپس با پیگیری‌هایی که انجام گرفت، مقرر شد هم در سطح مترو و هم در سطح مناطق تهران نسبت به نصب بنرهایی برای گرامیداشت یاد استاد شجریان و تحقق خواسته مردم توجه شود. خوشبختانه شهرداری سعی کرد، جبران مافات کند و تذکری که در صحن شورا داده شد، اثرگذار بود.

حق شناس ادامه داد:‌ در نتیجه این ملاحظات پسندیده نیست. ما متعهد به مردم و رای مردم هستیم و دیدگاه و مساله مردم چیزی نیست که به راحتی بخواهیم از آن رد شویم و باید به خواسته مردم جامه عمل بپوشانیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی شورای نگهبان: صلاحیت نامزدی را به دلیل زن بودن رد نکرده‌ایمسخنگوی شورای نگهبان ایران می‌گوید: «بحث‌های فرهنگی در کشور ما جدی است و مساله‌ای نیست که با یک قانون حل شود. انشاءالله در دوره‌های آتی مساله فرهنگی حل شود.» برنامه جدید سیرک سیاستمداران روباه سفت شروع شد. این بار با ورود زنان در انتخابات ریاست جمهوری و تحریک حس فمینیستی در زنان، آنها را به پای صندوق های رای خواهند کشید تا با یک تیر چند نشان بزنند: مشارکت پرشور مردم، عدالت جنسیتی، بیرون کشیدن فرد مورد نظر از صندوق رای. لطف گول نخورید در واقع به کسی مربوط نیست که چه کسانی نامزد می شوند. حق انتخاب طبق قانون اساسی به مردم تفویض شده دروغ میگن بیشرفها
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل همچنان رو به افزایش است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان حمله موشکی ارمنستان به شهر گنجه آذربایجان به 7 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افت درسی و اخلاقی طُلاب بورس‌باز؛ هشدار نسبت به ورود حوزوی‌ها به معاملات سهامتعدادی از مدرسان حوزه‌های علمیه و علوم دینی در دانشگاه‌های ایران نسبت به تبعات سیاسی و اجتماعی سرمایه‌گذاری طلاب علوم دینی در بورس و انجام معاملات سهام توسط آنها هشدار دادند و این روش کسب سود و درآمد را مانع ارتقاء روحی، معنوی و علمی طلبه‌ها دانستند. آخوند یعنی منفعت طلبی بيشتر افت درآمدشون روضه ٢زار آخوند نمی‌تواند افت اخلاقی داشته باشد چون در قعر اخلاق است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران بدون اشاره به نام کشوری حمله به مناطق مسکونی در جنگ قره‌باغ را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه ایران بدون اینکه از کشور خاصی نام ببرد، حملات موشکی به مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان در جنگ قره‌باغ را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس بانک مرکزی ایران برای پیگیری مطالبات تهران به عراق رفترئیس کل بانک مرکزی ایران برای پیگیری مطالبات کشورش راهی عراق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »