نامه ۱۱۰ عضو جمهوری‌خواه کنگره آمریکا خطاب به بلینکن: از مذاکرات احیای برجام خارج شوید

23/10/1400 03:04:00 ق.ظ

🔺 نامه ۱۱۰ عضو جمهوری‌خواه کنگره آمریکا خطاب به بلینکن: از مذاکرات احیای برجام خارج شوید

۱۱۰ عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان در نامه‌ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده از او درخواست کردند سریعا از گفت‌و‌گوهای احیای برجام با ایران خارج شده و به جای آن، تحریم‌های وضع شده علیه جمهوری اسلامی را به قوت اجرا کند. چاپ ۱۱۰ عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان در نامه‌ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده از او...

چاپ ۱۱۰ عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان در نامه‌ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده از او درخواست کردند سریعا از گفت‌و‌گوهای احیای برجام با ایران خارج شده و به جای آن، تحریم‌های وضع شده علیه جمهوری اسلامی را با شدت اجرا کند.

در این نامه که روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه منتشر شد، مایکل مک‌کال، نفر دوم کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و ۱۰۹ نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان خطاب به وزیر خارجه آمریکا گفتند: «ما از شما می‌خواهیم سریعا از مذاکرات بی‌ثمر وین برای بازگشت به توافق هسته‌ای برجام خارج شوید و به جای آن، تحریم‌های فعلی علیه ایران را به ویژه در حوزه معاملات نفتی بین ایران و جمهوری خلق چین، به قدرت اجرا کنید.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خفت بارترین دموکرات تاریخ آمریکا همین آقای بایدن است

بیش از ۳۰۰ عضو خانه سینما خطاب به هیات‌ مدیره: برای حکومت خوش‌رقصی می‌کنید

نواک جوکوویچ به انجام «اشتباهاتی» پیش از سفر به استرالیا اعتراف کردمرد شماره یک تنیس جهان با ادعای این‌ که قربانی «اطلاع رسانی نادرست» شده که زمینه «ناراحتی خانواده‌اش» را نیز فراهم کرده، تاکید می‌کند که روز هفدهم دسامبر هنوز نتیجه مثبت آزمایش پی سی آر خود را دریافت نکرده بود.

خواسته زندانیان سیاسی از نهادهای جهانی؛ «آبتین زمانی به بیمارستان رفت که امیدی به نجاتش نبود»شماری از زندانیان سیاسی در ایران، جمهوری اسلامی را مسئول مرگ بکتاش آبتین دانسته و از «بی‌توجهی» نهادهای بین‌المللی به کشتن زندانیان سیاسی در ایران انتقاد کردند.

اعتراض صدها عضو خانه سینما به هیئت‌ مدیره در پی جان باختن بکتاش آبتینبیش از سیصد عضو خانه سینمای ایران با امضا و انتشار متنی سرگشاده، به بیانیه هیئت‌ مدیره این نهاد درباره جان باختن بکتاش آبتین، شاعر و فیلسماز زندانی، در حبس اعتراض کردند.

اهدای ۲۰۰ هزار دوز واکسن آسترازانکا از یونان به ایراناهدای ۲۰۰ هزار دُز واکسن آسترازانکا از یونان به ایران سفارت ایران در آتن اعلام کرد، ۲۰۰ هزار دُز واکسن آسترازانکای اهدایی دولت یونان فردا به تهران ارسال می‌شود. این همان یونانی نیست که چند سال قبل دولتش ورشکست شد؟

روایت حاجی‌زاده از هشدار قاسم سلیمانی به حسن روحانی | DW | 12.01.2022حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه در مصاحبه‌ای با کیهان به جلسه چهار سال پیش فرماندهان سپاه با روحانی پرداخته است. این در حالی است که انگشت اتهام خانواده قربانیان حمله موشکی سپاه به هواپیمای اوکراینی از جمله متوجه اوست. زنده و پاینده باد سردار دلها حاجی زاده مرد میدان عمل خدا حافظش باشه. اعتراف آشکار یکی از دست اندرکاران قتل عام پرواز اوکراینی باید بدون درنگ توسط یک دادگاه بین‌المللی برسی و سران جنایتکار رژیم ضد بشری آخوندی مورد حسابرسی قرار بگیرند پروازاوکراین PS752 دادخواهی من_هم_شمعی_روشن_خواهم_کرد