نامزد جانشینی آنگلا مرکل به دلیل سرقت ادبی عذرخواهی کرد

30/07/2021 07:11:00 ب.ظ

نامزد جانشینی آنگلا مرکل به دلیل سرقت ادبی عذرخواهی کرد جزئیات بیشتر🔽

آنگلا مرکل, سیاست آلمان

نامزد جانشینی آنگلا مرکل به دلیل سرقت ادبی عذرخواهی کرد جزئیات بیشتر🔽

آرمین لاشت، نامزد حزب محافظه‌کار دموکرات مسیحی برای مقام صدراعظم آلمان امروز جمعه از اینکه در کتابی که در سال ۲۰۰۹ درباره مهاجرت نوشته اما به منبع مورد استفاده اش اشاره نکرده است، عذرخواهی کرد.

آرمین لاشت، نامزد حزب محافظه‌کار دموکرات مسیحی برای مقام صدراعظم آلمان امروز جمعه از اینکه در کتابی که در سال ۲۰۰۹ درباره مهاجرت نوشته بود به منبع مورد استفاده اش اشاره نکرده است، عذرخواهی کرد.آژانس خبری آلمانی DPA به نقل از آقای لاشت خبر داد که کتاب او مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود آیا اشتباهات بیشتری انجام شده است یا نه.

اتهام سرقت ادبی و تخلف تحصیلی در آلمان بسیار جدی تلقی می‌شود به گونه‌ای که تاکنون چندین سیاستمدار ارشد در سال‌های گذشته به این دلیل استعفا کرده‌اند.اوائل ماه ژوئن نیز آنالنا بائربوک، نامزد حزب سبزها و رقیب آقای لاشت به اشتباه خود مبنی بر ذکر نکردن منابع مورد استفاده در کتاب جدیدش اعتراف کرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

رئیس‌جمهوری تونس مشاور امنیتی خود را به سمت وزیر کشور منصوب کردقیس سعید، رئیس‌جمهوری تونس تصمیم گرفت از نمایندگان پارلمان این کشور رفع مصونیت کند. پارلمان تونس پیشتر توسط رئیس‌جمهوری به طور موقت تعطیل شده بود.تصمیم

وزنه‌بردار تراجنسیتی در توکیو؛ کمیته المپیک تحسینش کرد، برخی به او توهین کردندکمیته بین‌المللی المپیک «شجاعت و سرسختی»، لورل هوبارد، وزنه‌بردار نیوزیلندی را که برای رقابت دوشنبه آینده در بازی‌های المپیک توکیو به‌عنوان نخستین ورزشکار تراجنسیتی آماده می‌شود ستایش کرد.

سازمان حقوق بشر ایران نسبت به وضعیت بازداشت‌شدگان اعتراضات ابراز نگرانی کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اون هم مثل الهه هيكس فقط نگرانه اگر نماینده سازمان حقوق بشر کسی مثل خانم الهه هیکس باشه ما هیچ نیازی به ابرازنگرانی آنها نداریم.چون خودهمینها مامور اطلاعات وسپاه رژیم هستند. کس ننش.

آمریکا در هفته گذشته بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در جهان را ثبت کردشمار آمریکایی‌های متبلا به ویروس کرونا در هفتهٔ گذشته به ۵۰۰۳۲ هزار نفر رسید که نسبت به همین رقم در هفته پیش از آن ۱۳۱ درصد افزایش داشت.

آمریکا سرکوب معترضان ایرانی را محکوم کرد و خواستار دسترسی آزادانه آنان به اینترنت شد«ایرانی‌ها حق دارند صدای ناامیدی خود را به‌گوش‌ها برسانند و خواستار پاسخگویی دولت‌شان باشند، اما ما گزارش‌های آزارنده‌ای دیده‌ایم در آنها مأموران امنیتی به مردم شلیک می‌کنند و سبب مرگ بسیاری می‌شوند.» خسته نباشه دستش درد نکنه منتظر محکوم کردنش بودیم. خیالم راحت شد پلیس آمریکا با شلیک مستقیم به معترضان در کنگره ۵ نفر را کشت پس غلط میکنه راجع به بقیه کشورها اظهار نظر کنه

کاردینال آمریکایی سابق به اتهام تعرض جنسی به نوجوان ۱۶ ساله تحت پیگرد قرار گرفتتئودور مک‌کریک، ۹۱ ساله به سه فقره تعرض و رفتار ناشایست جنسی با فرد بالای ۱۴ سال متهم شده است. خامنه ای به قدری حرفه ای عمل میکنه در این زمینه که لو نمیره همه این سگای زرد اینجورین بابا اینا همشون سعید طوسی اند چرا؟؟؟😳😳😳

Aa آرمین لاشت، نامزد حزب محافظه‌کار دموکرات مسیحی برای مقام صدراعظم آلمان امروز جمعه از اینکه در کتابی که در سال ۲۰۰۹ درباره مهاجرت نوشته بود به منبع مورد استفاده اش اشاره نکرده است، عذرخواهی کرد.30 ژوئیهٔ ,2021: 06:45 صبح GST آخرین به روزرسانی: 30 ژوئیهٔ ,2021: 09:27 صبح GST آدرس کپی شد قیس سعید، رئیس‌جمهوری تونس تصمیم گرفت از نمایندگان پارلمان این کشور رفع مصونیت کند.دکتر ریچارد باجت، مدیر بخش پزشکی و علوم کمیته بین المللی المپیک گفت که «همه قبول دارند که زنان ترنس زن هستند.Share via Email Print this page سازمان حقوق بشر ایران با انتشار متنی در وب‌سایت خود نگرانی نسبت به وضعیت بازداشت شدگان اعتراضات اخیر در شهرهای مختلف ایران ابراز نگرانی کرد.

آژانس خبری آلمانی DPA به نقل از آقای لاشت خبر داد که کتاب او مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود آیا اشتباهات بیشتری انجام شده است یا نه. اتهام سرقت ادبی و تخلف تحصیلی در آلمان بسیار جدی تلقی می‌شود به گونه‌ای که تاکنون چندین سیاستمدار ارشد در سال‌های گذشته به این دلیل استعفا کرده‌اند. تصمیم اخیر رئیس‌جمهوری تونس به همراه تصمیم شامگاه یکشنبه شب او مبنی بر تعطیلی پارلمان به‌مدت یک‌ماه، پنج‌شنبه 29 ژوئیه در روزنامه رسمی این کشور اعلام شد. اوائل ماه ژوئن نیز آنالنا بائربوک، نامزد حزب سبزها و رقیب آقای لاشت به اشتباه خود مبنی بر ذکر نکردن منابع مورد استفاده در کتاب جدیدش اعتراف کرد. لورل هوبارد با اندام جنسی مردانه به دنیا آمده است اما پس از ۳۵ سال به‌عنوان مرد تصمیم گرفت که با عمل جراحی جنسیت خود را تطبیق دهد و زن باشد. دیدار آنگلا مرکل با بازماندگان سیل مرگبار اروپا؛ خشم مردم از خندۀ آرمین لاشت بر اساس نظرسنجی‌ها در آلمان، محافظه‌کاران با نامزد خود آقای لاشت از سبزها و سوسیال دموکرات‌های چپ میانه جلو هستند اما محبوبیت شخصی این پیرمرد ۶۰ ساله به دلیل انجام اقدامات نادرست به هنگام وقوع سیل مرگبار در غرب آلمان تا حدی کاهش یافته است. رئیس‌جمهوری تونس هنگام ادای سوگند قانون اساسی از طرف وزیر کشور جدید، طبق ماده 89 قانون اساسی، مجددا بر احترام خود به متون قانون اساسی تاکید کرد. آقای لاشت پس از «خنده بی‌جا» به هنگام بازدید از یک شهر ویران شده بر اثر سیل، دو بار عذرخواهی کرد . سیزدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «رضا شاه روحت شاد» تا آتش زدن تصویر خامنه‌ای در اصفهان اعتراضات سراسری ایران که در پی وخیم شدن معضل بی‌آبی در چندین شهر خوزستان آغاز شد و پس از چند روز به استان‌های دیگر ایران گسترش یافت، سه‌شنبه ۵ مرداد سیزدهمین روز و شب خود را پشت سر گذاشت.

البته خانم بائربوک نیز برای استفاده از کلمه‌ای نژادپرستانه خطاب به سیاهان که در یک مصاحبه بیان کرده بود، ابراز تاسف کرد. همزمان با اقدامات اتخاذ شده، رئیس‌جمهوری تونس با ارسال پیام‌هایی به داخل و خارج اطمینان خاطر داد که در اتخاذ تدابیر استثنایی به قانون اساسی استناد کرده است. وی گفت: «خلاصه بگویم کمیته بین‌المللی المپیک در سال ۲۰۱۵ درباره این موضوع اتفاق نظر علمی داشت. به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید ناظران سیاسی بر این نظر هستند که رفتار دو نامزد برای جانشینی آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان می‌تواند آسیب جدی به چهره آنها وارد کند و انتخابشان را به بالاترین مقام اجرایی با مشکل مواجه سازد. آلمانی ها در ۲۶ سپتامبر برای انتخاب نمایندگان مجلس به پای صندوق‌های رأی می‌روند تا حزب اکثریت، صدراعظم جدید را انتخاب کند. مبارزه با فساد این در حالی است که پنج‌شنبه 29 ژوئیه، تحقیقاتی در تونس برای رسیدگی به پرونده‌های فساد در این کشور آغاز شده است. خانم مرکل گفته است که برای پنجمین دوره نامزد نمی‌شود. بنابراین لورل هوبارد یک زن است و طبق قوانین فدراسیونش رقابت می‌کند و ما باید به شجاعت و سرسختی او در رقابت فعلی و حضور او در این بازی‌ها ادای احترام کنیم. هم‌رسانی این مطلب: . مقابله با حزب اسلام‌گرای «النهضه» همچنین پرونده‌هایی در تونس برای تحقیق درباره اموال و عملکرد راشد الغنوشی، رهبر حزب اسلام‌گرای «النهضه» آغاز شده است.