نامزد جمال خاشقجی علیه ولیعهد عربستان شکایت کرد | DW | 21.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو سال پس از قتل فجیع روزنامه‌نگار منتقد سعودی، نامزد خاشقجی و یک گروه حقوق بشری علیه محمد بن سلمان شکایت کردند. ولیعهد عربستان متهم است که دستور این قتل را صادر کرده و شماری از نزدیکانش در ارتکاب آن دست داشته‌اند.

خدیجه چنگیز شکایتی علیه محمد بن سلمان، به دادگاهی در شهر واشنگتن ارائه کرده و به خاطر قتل نامزدش، جمال خاشقجی خواستار دریافت خسارت از ولیعهد عربستان سعودی شده است.

شکایت دادخواهی قتل فجیع روزنامه‌نگار منتقد عربستان سه‌شنبه ۲۹ مهر در دادگاه ثبت شد. خاشقجی دهم مهر ماه ۱۳۹۷ برای تکمیل مدارک ازدواجش وارد کنسولگری عربستان در استانبول و پس از آن ناپدید شد.خدیجه چنگیز در شکایت خود محمد بن سلمان و بیست نفر دیگر را به دست داشتن در قتل خاشقجی متهم کرده و می‌گوید این جنایت به لحاظ شخصی و مالی به او لطمه زده است. او خواستار دریافت غرامت شده است.

حکومت سعودی ابتدا ادعا می‌کرد این روزنامه‌نگار منتقد از کنسولگری خارج شده و سپس مدعی شد مرگ او بر اثر مشاجره و"درگیری فیزیکی" در کنسولگری رخ داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه کسی از اردوغان بخاطر جنایاتش شکایت خواهد کرد؟

ریدم تو خاشقچی و دوست دختر ش مردیکه اخوان ی

دیگه داشتم کم‌کم نگران میشدم که نکنه چپول‌ها و صادراتی‌ها شهید خاشوقجی رو فراموش کرده باشن

خامنه ای که سقط شد این رسانه و بی بی سی و بقیه شون از کجا پول در میارند تا این قبیل اخبار رو بنویسند؟ ریدم به قاشقچی و این فاحشه لچک بسر

اگراین خانم هم مثل باقی هموطنان ترکش، دنبال کاسبی ازقتل خاشقچی نباشه!! البته دولت ترکیه قطعادنبال بهره برداری سیاسی واقتصادی از اون قتل هست!!!هرچندتمام دنیا میدونن آمر اون قتل بن سلمانه!!! اماهمه خودشونو زدن به اون راه!!!بنابراین شکایت خانم نتیجه نخواهدداشت!

چی شده...!؟ خاشقچی مرده؟ آها اون مرد جاسوسه که به درک که کشتنش ام القرای اسلامی درحال سقوط پیمان_نوین

مردي پارسال تو تاريخي ترين روز حراج كريستي تابلوي مرموز سالواتور موندي اثر داوينچي رو نزديك نيم ميليارد دلار خريداري كرد ، ٤٨٠ميليون دلار فقط بابت يك تابلو داده. شكايت از كي 🤣🤣😂

یک جاسوس ایران کشته شده 3ساله مغزملت راخوردید ولی هزاران انسان به دست دولت تروریستی جمهوری اسلامی درداخل وخارج کشته شدن ولی شما جیکتان درنمی آید.

اینهمه جمهوری اسلامی داره می کشه کسی ککش نمی گزه خفه کردین همه رو

خاشقجی خاشقجی خاشقجی ول‌کنید دیگه این گوسفند رو

جمال بيچاره معلومه خيري از دنيا هم نديده

ریدم به فرق سر خاشقچی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامزد خاشقجی علیه ولیعهد عربستان سعودی اقامه دعوی کردچرا اينقدر دير ?
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیروزی احتمالی نامزد سوسیالیست‌ها در انتخابات ریاست جمهوری بولیوینتایج انتخابات بولیوی نشان می‌دهد که جناح چپ و شخص اوو مورالس که پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال اعتراض مخالفان از سمت خود استفعا داد برغم تلاش‌های دولت موقت این کشور به ریاست خانم جنینه آنیس همچنان از پایگاهی قوی در میان مردم برخوردار هستند. اینا از ما هم تعطیل ترن🤪🤪🤪
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نامزد خاشقجی علیه ولیعهد عربستان سعودی اقامه دعوی کردچرا اينقدر دير ?
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شکایت آمریکا از شش مقام اطلاعاتی روسیه به اتهام حملات سایبری | DW | 20.10.2020آمریکا از شش مقام اطلاعاتی روسیه به اتهام حملات سایبری به شبکه برق اوکراین، انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و به بسیاری مراکز حساس دیگر شکایت کرده است. این شش نفر از ماموران سرویس اطلاعاتی نظامی روسیه هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه تجدیدنظر حکم حبس متهمان 'بیانیه ۷۷ نفر' را تایید کرد | DW | 19.10.2020شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر حکم حبس شش نفر از امضاکنندگان 'بیانیه ۷۷ نفر' به اتهام 'فعالیت تبلیغی علیه نظام' را تایید کرد. این افراد با صدور بیانیه‌ای برخورد خشن نیروهای انتظامی با معترضان آبان ۹۸ را محکوم کرده بودند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

میکروفون‌های ترامپ و بایدن در مناظره دوم به نوبت قطع می‌شودمدیر کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ کمیسیون مناظره را متهم کرد که قصد دارد با دستورالعمل‌های جدید در جهت ایجاد مزیت به نفع نامزد مورد علاقه‌اش تلاش کند. صدای ترامپ اونقدر بلنده به میکروفون بایدن هم میرسه:))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »