نامزدها از نحوه برگزاری مناظرات خبر داشتند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسین انواری، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:نامزدها از نحوه برگزاری مناظرات انتخاباتی خبر داشتند/اشکال مناظرات عدم پاسخگویی نامزدها به سوالات است نه نحوه برگزاری آن

*نوع مدیریت و طراحی سوالات در این دوره از مناظرات انتخاباتی چگونه بود؟در این خصوص قبلاً با نامزدها صحبت شده و توجیه شده‌اند. شورای نظارت بر انتخابات کاملاً نحوه مناظرات را برای آنها تشریح کرده است. جای هیچ گله‌ای نیست.*یعنی نامزدها کاملاً در جریان نحوه برگزاری مناظرات بوده‌اند؟بله، نامزدها کاملاً در جریان بوده‌اند که مناظرات قرار بوده به چه شکل برگزار شود. اگر نظری داشتند همان موقع بیان می‌کردند. این طراحی فقط کار یک نفر نبوده که همه آن را تنها از چشم صداوسیما می‌بینند.

صداوسیما وظیفه خود را در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی دادن به افکار عمومی به نحو احسن انجام داده است. آنچه صحنه مناظرات را مخدوش کرده خروج نامزدها از موضوع مناظرات و عدم پاسخگویی روشن به سوالات است. نامزدها به جای پاسخگویی به سوالات، به صورت انفعالی به موضوعات دیگر می‌پردازند که این اشتباه است. گاهی هم صحبت‌هایشان به تخریب کشیده می‌شود، خب طبیعی‌ است که نتیجه مثبتی حاصل نمی‌شود. درباره اینکه مشارکت به چه اندازه خواهد بود به نظر بنده، مشارکت مردم در این دوره از انتخابات پرشور خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مشکل کشور، ذات و ماهیت ساختار هویت دروغین من منیت مندراوردی و تشگیلات شئونیزم‌ فارسی ایرانشهریهای نژادپرست و علوم بی منطق جاهلیت تحمیلی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران است نه نوع فتنه سازی و بازیهای جاهلانه ی گاوهای سامری فرقه فارسیسم اشغالگر ایران.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده روسیه: همه مذاکره کنندگان امیدوارند که این هفته آخرین دور مذاکرات وین باشدنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین از برگزاری ششمین دور مذاکرات وین در روزهای آتی خبر داد. امیدوارم نباشه تا بعد ببینیم رییسی چطوری میخواد تحریمارو خنثی کنه😂 IraniansBoycottElections این یعنی دقیقا اختیار کشور در دست روسیه است به خدای احد و واحد این مردک روس دروغگو دشمن ماست /او در مذاکرات سنگ اندازی خواهد کرد تا امریکا را دور نگهدارد و کشور ما را به جهنم تبدیل کند و مارا برده میخواهد /روس خطرناک است فقط باید دادو ستد کنیم نباید اجازه ورودش به ایران را بدهیم IraniansBoycottElections
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از حاشیه نشست گروه هفت؛ اعتراض به سیاست‌های هفت کشور بزرگ صنعتیهمزمان با برگزاری نشست سران هفت کشور صنعتی موسوم به «جی‌ هفت»، گروهی از معترضان با برپایی تجمع خواهان چاره‌اندیشی از سوی قدرت‌های جهانی برای «حل بحران‌های زیست محیطی و اجتماعی» شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کوهن: ۲۰ مامور موساد در انتقال اسناد از ایران شرکت داشتند | DW | 11.06.2021یوسی کوهن، رئیس پیشین سازمان موساد افشا کرده است که ماموران این سازمان در سرقت اسناد هسته‌ای و انفجار تاسیسات نطنز نقش داشته است. او گفت محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای ایران نیز سال‌ها تحت‌ نظر موساد بوده است. برای املت گذاشتن روغنش خوب داغ بشه امریکا و دولتهای غربی که بطور متعصبانه و کلیشه ای از رژیم تروریست،جعلی،و کودک کش اسرائیل حمایت می کنند،بد نیست اگر اظهارات این فرد خبیث را ملاحظه کنند.. این آشغال حتی در اظهارات خود دانشمندان فعلی هسته ای ایران را تهدید به ترور کرده است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه علوم پزشکی اهواز درباره تجمع انتخاباتی دیروزاطلاعیه علوم پزشکی اهواز درباره تجمع انتخاباتی دیروز: مسئولین ستاد مرکزی و ستادهای استانی، مسئولیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را بر عهده دارند و تبعا نسبت به عدم رعایت آن مسئول شناخته می‌شوند گور بابای اصولگرا و اصلاح‌طلب iraniansBoycottElections drjahanpur یا مفهوم قانون براتون روشن نیست یا خودتون رو زدید به نفهمی یعنی اینهمه 💩توی اهواز هست؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتخاب نظام ۱۴۰۰ - یک دیدگاه: اقوام در مناظره نامزدها گفت‌وگو با محمد رحمانی‌فرنامزدها از اقوام رای می‌خواهند یا برای امنیت و آزادی و رفاه آنان برنامه ریخته‌اند؟ در مقابل اقوام چه سطحی از مطالباتشان را در حرف های نامزدها دیدند؟ آیا کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری تو ملتهای ایرانیان دیگر انحصار علوم بی منطق جاهلیت تحمیلی و هویت دروغین من منیت مندراوردی تشگیلات شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار نخواهند شد جاهلانه و اوباشگونه به طبل پاره ی فرقه فارسیسم می کوبید.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تاریخچه جام ملت‌های اروپا: آن‌چه باید از چهارده دوره قبلی مسابقات بدانیم - BBC News فارسیدر این مطلب نگاهی می‌اندازیم به چهارده دور گذشته جام ملت‌های اروپا و نکات جذابی که احتمالا بسیاری از آن‌‌ها خبر نداشته‌اید.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »