ناطق نوری در برابر نشر اکاذیب سکوت نمی‌کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

واکنش دفتر ناطق نوری به شایعه ارتباط با طبری: *در زمان ریاست فقید قوه قضاییه درباره حضور افرادی مانند طبری در قوه قضاییه هشدار دادیم *طبری هیچ زمان فرماندار نور نبوده *قصد سکوت و اغماض در برابر نشر اکاذیب نداریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، رییس دفتر حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری در واکنش به توییت اخیر یکی از اعضای جبهه پایداری که اتهاماتی را متوجه ناطق نوری در پرونده طبری دانسته، این اتهامات را ادعای وی تلقی کرد و با تکذیب این اتهامات هدف از طرح آن را «تشویش اذهان عمومی در پیشگاه مراجع ذیصلاح و همزمان سکوت آن‌ها» دانست و گفت: البته در این مورد برخی قائلند چه بسا طرح چنین شایعات کذب، با نیت ایجاد انحراف در مسیر دادرسی و اخلال در روند رسیدگی به این پرونده است.

وی با بیان این که «تشخیص کذب بودن این سخنان ، کار دشواری نیست» دلیل آورد: اولاً؛ آقای طبری اساسا هیچگاه فرماندار شهرستان نور نبوده است. ثانیاً؛ این شخص مطلقا و در هیچ دوره‌ای نه آشنایی شخصی، نه ارتباط کاری و سازمانی، چه بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم با حوزه علمیه، دفتر جناب آقای ناطق نوری و یا شخص ایشان نداشته است.

رییس دفتر ناطق نوری خاطرنشان کرد: همچنین با یک بررسی ساده اینترنتی، معلوم است که جناب آقای ناطق هرگز در سال 95 با حکم رهبری معظم انقلاب، برکنار نشده اند بلکه در سال 96 بدلیل مصالحی که در همان مقطع عمومی نیز گردید، از سمت بازرسی رهبری استعفا و کناره گیری نموده اند و ضمناً لازم به ذکر است بر خلاف ادعای فرد مذکور، تا زمان حضور جناب آقای ناطق در بیت رهبری، هیچگونه ارجاعی در این خصوص وجود نداشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تست کرونای مرد شماره یک تنیس جهان و همسرش مثبت اعلام شدنواک جوکوویچ، تنیس باز مطرح صربستانی به جمع ورزشکارانی پیوست که در جریان تورنمنت تدارک دیده شده توسط او در کرواسی به بیماری همه‌گیر کووید۱۹ مبتلا شده ند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قربانیان شیوع کرونا در ایران؛ پنج برابر آمار رسمی - BBC News فارسیتحقیقات بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که شمار جانباختگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایران در زمستان گذشته می‌تواند تا پنج برابر آمار رسمی باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

میان آمار رسمی کرونا و واقعیت در ایران چه فاصله‌ای هست؟‏ - BBC News فارسینتیجۀ تحقیقات بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که شمار درگذشتگان کرونا در ایران در زمستان گذشته می‌تواند تا پنج برابر عدد اعلام‌شده باشد.‏
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رشد ۱۰۰٪ هزینه و درآمد خانوار شهری؛ هزینه زندگی در تهران ۳ برابر کرمانمطابق گزارش مرکز آمار ایران، متوسط درآمد و هزینه سالانه خانوارهای شهری طی ۵ سال گذشته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته و متوسط هزینه ماهانه خانوارهای ساکن شهر تهران از ۶ میلیون تومان فراتر رفته که تقریبا معادل ۳ برابر هزینه زندگی در مناطق شهری استان کرمان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دوران سیاست انفعالی آمریکا در برابر چین به سر رسیده است🔺مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دوران سیاست انفعالی آمریکا در برابر چین به سر رسیده است ⚡️رابرت اوبراین گفت شی جین پینگ، دبیر کل حزب کمونیست چین خود را ادامه دهنده راه استالین، دیکتاتور بی‌رحم شوروی می‌داند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تبعات کرونا؛ افزایش انتقادها از عملکرد خطوط هوایی در برابر مشتریانمحدودیت‌های وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» صنعت حمل و نقل هوایی و گردشگری را با یکی از جدی‌ترین بحران‌ها طی دهه‌های اخیر روبرو کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »